Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop

Hodnocení: 4,7
6 990 Kč

Akce

Robotický vysavač s funkcí mopování. Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop je vybaven vSLAM navigací, která vytváří mapu v reálném čase a tvoří cestu čištění. Přístroj můžete vzdáleně ovládat pomocí aplikace v mobilním telefonu nebo využít hlasového asistenta Google nebo Alexa.

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Pro (white)
9 490 Kč

Akce

Robotický vysavač s funkcí mopování. Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop P (white) je vybaven LDS navigací, která vytváří mapu v reálném čase a tvoří cestu čištění. Přístroj můžete vzdáleně ovládat pomocí aplikace v mobilním telefonu nebo využít hlasového asistenta Google nebo Alexa.

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Pro (black)
9 490 Kč

Akce

Robotický vysavač s funkcí mopování. Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Pro (black) je vybaven LDS navigací, která vytváří mapu v reálném čase a tvoří cestu čištění. Přístroj můžete vzdáleně ovládat pomocí aplikace v mobilním telefonu nebo využít hlasového asistenta Google nebo Alexa.

Xiaomi Roborock E4 Black

Xiaomi Roborock E4 Black

Hodnocení: 4,8
6 678 Kč 5 999 Kč

Robotický vysavač s funkcí mopování. Xiaomi Roborock E4 Black je vybaven senzory, které řídí každý jeho pohyb a díky vnitřrní mapě stěn a překážek má dokonalý přehled o postupu úklidu. Pomocí mobilní aplikace můžete plánovat úklid nebo kontrolovat mapy úklidu. Kompatibilní s hlasovým asistentem Amazon Alexa.

Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner 1C
7 490 Kč 5 990 Kč

Bezdrátový tyčový vysavač s velmi vysokým sacím výkonem 120 W. Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner 1C nabízí 3 režimy – Eco, Standard a Max. V režimu Eco můžete vysávat až 60 minut. Nádobu na nečistoty snadno vysypete přímo do koše bez kontaktu s prachem.

Xiaomi Roborock S5 Max White
16 491 Kč 12 990 Kč

Robotický vysavač s funkcí mopování. Xiaomi Roborock S5 Max White je vybaven extra velkou nádržkou na vodu, přesnou regulací vody a výkonnou baterií, která poskytuje energii až na 120 minut provozu. Navigační systém umožňuje vysavači vypočítat nejefektivnější cestu při čištění místnosti.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner - rozbaleno-19%
9 990 Kč 8 066 Kč

Rozbaleno

Xiaomi Mi Robot Vacuum – robotický vysavač, který vysaje vše. Hravě si poradí s mapováním okolí a plánování trasy, disponuje laserovým senzorem vzdálenosti a dalšími senzory. Sám se vrátí dobít a po nabití pokračuje ve vysávání.

Xiaomi Roborock S6 PURE Black
15 797 Kč 12 640 Kč

Robotický vysavač s funkcí mopování. Xiaomi Roborock Roborock S6 PURE Black je vybaven laserovým senzorem, který vytváří přesnou mapu úklidu, a senzory, které brání pádům ze schodů. Vysavač můžete ovládat pomocí aplikace Mi Home a je kompatibilní s Google Asistentem nebo Alexa Amazon.

Xiaomi Roborock S5 Max Black
16 490 Kč 12 990 Kč

Robotický vysavač s funkcí mopování. Xiaomi Roborock S5 Max Black je vybaven extra velkou nádržkou na vodu, přesnou regulací vody a výkonnou baterií, která poskytuje energii až na 120 minut provozu. Navigační systém umožňuje vysavači vypočítat nejefektivnější cestu při čištění místnosti.

Xiaomi Roborock S6 Pure White
15 990 Kč 12 672 Kč

Robotický vysavač s funkcí mopování. Xiaomi Roborock Roborock S6 Pure je vybaven laserovým senzorem, který vytváří přesnou mapu úklidu, a senzory, které brání pádům ze schodů. Vysavač můžete ovládat pomocí aplikace Mi Home a je kompatibilní s Google Asistentem nebo Alexa Amazon.

Xiaomi Roidmi Vaccum Cleaner F8E
6 490 Kč 5 499 Kč

Bezdrátový tyčový vysavač s vysokým sacím výkonem 80 W. Xiaomi Roidmi F8E je malý a lehký, a vysává jako drak. Snadno se s ním manipuluje, jeho nabíjecí stanice je magnetická a váží pouhých 2,2 kg. Čtyřvrstvý filtr HEPA je zárukou perfektní čistoty. Na jedno nabití vydrží vysávat až 40 minut.

Xiaomi X20 NEX

Xiaomi X20 NEX

Hodnocení: 4
10 625 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tyčový vysavač s funkcí vysávání a mopování. Xiaomi X20 NEX můžete přes bluetooth spárovat se svým mobilním telefonem a pomocí aplikace dostávat informace o stavu vysavače. Vysoký sací výkon a 3 výkonnové režimy se postarají o kvalitní úklid.

Xiaomi Z1 AIR
5 119 Kč

Tyčový vysavač  s dlouhou životností baterie v lehkém provedení. Xiaomi Z1 AIR je vybaven digitálním motorem s 10 cyklónovými separačními systémy a systémem inteligentního managementu baterie, díky kterému zvládne vysávat až 60 minut. Prachovou nádobu o objemu 0,65 litru lze lehce vysypat jedním tlačítkem.

Xiaomi S1 Special
6 895 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tyčový vysavač s vysokou výdrží baterie a nízkou hmotností. Xiaomi S1 Special je vybaven motorem se sacím systémem tornádo s výkonem 120AW a baterií s výdrží až 50 minut. Prachovou nádobu o objemu 0,4 litru lze lehce vysypat.

Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner
7 490 Kč 6 054 Kč

Bezdrátový tyčový vysavač s 5vrstvým filtračním systémem, díky kterému zachytí až 99,97 % prachových částic. Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner disponuje protiroztočovým nástavcem, výkonným rotačním motorem a 2 režimy vysávání.

Xiaomi 360 Robot Vacuum S6 - zánovní-16%
11 990 Kč 9 952 Kč

Zánovní

Robotický vysavač s vysokým sacím výkonem a velmi tichým provozem. Xiaomi 360 Robot Vacuum S6 disponuje dvěma kartáči, které zachycují nečistoty a vakuovým mopem, který na závěr podlahy i vytře. Pomocí aplikace můžete nakreslit oblasti, které chcete vyčistit.

Xiaomi CarVacu FD-WVC-B Autovysavač
599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kompaktní rozměry umožňují vysavač uložit do kufru, dveří apod. Xiaomi CarVacu FD-WVC-B disponuje LED osvětlením, které odhalí každou nečistotu. Nabízí indikátor baterie, HEPA filtr a čistý design bez jediného šroubu. Doba provozu je 12 min.

Xiaomi F8 LITE/S1E
6 042 Kč

Tyčový vysavač  s dlouhou životností baterie v lehkém provedení. Xiaomi F8 LITE/S1E je vybaven digitálním motorem se sacím výkonem 110AW a výkonnou baterií, se kterou zvládne vysávat až 40 minut. Trojitý systém filtace vzduchu zachytí i částice o velikosti 0,3 µm. Prachovou nádobu o objemu 0,4 litru lze lehce vysypat.

Xiaomi Z1
7 398 Kč

Tyčový vysavač  s možností vysávání a mopování se sterilizačním systémem ZIWEI. Xiaomi Z1 je vybaven digitálním motorem s 10 cyklónovými separačními systémy a systémem inteligentního managementu baterie, díky kterému zvládne vysávat až 60 minut. Prachovou nádobu o objemu 0,65 litru lze lehce vysypat jedním tlačítkem.

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential
5 990 Kč

Akce

Robotický vysavač s módem pro vysávání a vytírání. Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential disponuje gyroskopem, který určuje trasu úklidu. Baterie poskytuje energii až na 90 minut provozu, pokud by tento čas nestačil, robot vyhledá nabíjecí základnu a poté pokračuje v úklidu. V mobilní aplikaci Mi Home můžete sledovat proces úklidu, zapnout nebo vypnout a měnit i režim čištění.

Xiaomi Roborock S6 MaxV Black
15 999 Kč

Robotický vysavač s funkcí mopování. Xiaomi Roborock S6 MaxV Black disponuje funkcí virtuální umělé inteligence v kombinaci s laserovou technologií snímání. Multi-level mapování umožňuje rozeznat až 4 poschodí v domácnosti bez nutnosti další dokovací stanice. Výkonný nasávací ventilátor se silou 2500 Pa odstraní nečistoty z podlah i koberců.

Vysavače

Výběr vysavače se na dnešním trhu zdá jako nadlidský úkol. Jak vybrat vysavač na zvířecí chlupy a podle čeho se řídit, když už nemají vysavače energetický štítek?

Proč vysavače už nemají energetické štítky

Dnes již výrobce nemusí u vysavače udávat jeho spotřebu, respektive nemusí vysavače označovat energetickým štítkem. Proč? Protože každý výrobce testoval vysavač na spotřebu energie svými vlastními metodami, a hodnoty na štítku tedy ve skutečnosti nesouvisely s reálnou spotřebou vysavače v běžné domácnosti. Při výběru musíte tento parametr oželet, zaměřte se ale na hlučnost, sací výkon a kapacitu nádoby či sáčku.

Vysavače na psí chlupy a pro zvířata

Milovníci chlupatých domácích mazlíčku mají vysavač jako svou pravou ruku, proto se výrobci vysavačů zaměřili právě na jejich domácnosti. Vyrábí se vysavače, které jsou vhodné na zvířecí chlupy. Obvykle jsou označované jako „Animal Care“ nebo „Pet Pro“. Tyto vysavače mají obvykle:

  • jemný HEPA či EPA filtr
  • vysoký sací výkon
  • rotační turbokartáč v balení
  • hubici na čalounění v balení

Vysavač s mopem 2v1

Pokud chcete co nejvíce zefektivnit úklid, zaměřte se na vysavače 2 v 1. Tyto tyčové vysavače v sobě ukrývají nádobu na prach a na vodu. Vysavač podlahu vysaje a následně vyčistí horkou párou. Tyto vysavače jsou také ideální pro majitele domácích mazlíčků.

Akumulátorový vysavač

Obtěžují vás při vysávání dlouhé šňůry k zásuvce? Akumulátorový vysavač stačí nabít pomocí nabíječky nebo kabelu a vydrží až hodinu vysávání. Nevýhodou jsou menší nádoby na nečistoty (0,5 – 1 l).

Cyklónový vysavač

Princip cyklónového vysavače je prostý. V luxu se vytvoří malý cyklon, pomocí něhož se všechny nečistoty a prach usadí na stěnách a zbyde jen čistý vzduch. Čím větší rychlostí se vzduch do vysavače dostane, tím je odloučení prachu od vzduchu účinnější. V praxi to tedy opět znamená, že záleží především na sacím výkonu cyklonového vysavače.

Vysavač listí využijete na podzim

Víte, že mimo klasického domácího vysavače můžete pořídit i vysavač na listí? Akumulátorové nebo benzínové vysavače se hodí zejména velké zahrady pokryté stromy a na podzim vám tento pomocník ušetří dřinu s vidlemi a hráběmi.

^ Zpátky nahoru

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné vysavače
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii vysavače výprodej
Produkty v akci naleznete v kategorii vysavače akce.