Ecovacs DEEBOT OZMO T8

Ecovacs DEEBOT OZMO T8

Hodnocení: 5
18 999 Kč

Robotický vysavač pro čištění podlah, s mopem, pro sběr nečistot, tvrdých a hladkých podlah, automatické nabíjení, pokračování čištění po samostatném tankování, objem nádrže 0,42 l, způsob čištění: kartáče a mop, doba nabíjení 6,5 hodiny, typ baterie Li-ion, doba provozu 175 min.

Ecovacs DEEBOT OZMO 950

Ecovacs DEEBOT OZMO 950

Hodnocení: 5
14 999 Kč

Mopovací systém OZMO s elektrickým vodním čerpadlem Pokročilá navigační technologie Smart Navi 3.0 Detekce koberců Vzduchový filtr s vysokou účinností Vícepodlažní mapování prostoru Virtuální zdi, uživatelský režim úklidu, časový harmonogram Li-ion akumulátor s výdrží až 200 minut Dálkové ovládání

Ecovacs DEEBOT U2 Bílý
6 199 Kč

Robotický vysavač na vytírání podlah, s mopem, automatické dobíjení, pokračování úklidu po samostatném dobití, objem nádoby 0,4 l, překoná překážku do 1,8 cm, typ baterie Li-ion, doba provozu 110 min, mobilní aplikace, detekce koberců, individuální čištění místností, správa aplikací

Ecovacs DEEBOT OZMO 905
10 999 Kč

Robotický vysavač na vytírání podlah, s mopem, senzor proti pádu ze schodů a senzor proti nárazu, časový rozvrh úklidu, nabíjecí stanice, virtuální zeď a nástavce, virtuální hranice, různé možnosti sání, hlasové zprávy, časové rozvrhování.

Ecovacs DEEBOT OZMO T8+
23 999 Kč
+ doprava zdarma

Robotický vysavač pro čištění podlah mopem pro sbírání nečistot, tvrdých a hladkých podlah Automatické nabíjení, vyprázdnění nádrže na stanici, pokračování čištění po samostatném nabíjení Objem nádoby 0,42 l, způsob čištění: kartáče a mop, doba nabíjení 6,5 h, doba provozu 175 min.

Ecovacs DEEBOT OZMO T8 AIVI
21 499 Kč
+ doprava zdarma

Robotický vysavač na čištění podlah, s mopem, umělou inteligencí, automatickým rozpoznáváním objektů, živé video vysílání, přímý videotelefon, nastavení virtuálních hranic a víceúrovňové mapování. Další čištění po samonabíjení, překonává překážky až do 2 cm, provozní doba 180 min, mobilní aplikace.

Ecovacs DEEBOT U2 PRO Černá
7 299 Kč
+ doprava zdarma

Robotický vysavač na vytírání podlah, s mopem, na zvířecí chlupy, pokračování úklidu po samostatném dobití, odolnost kartáčů proti namotávání vlasů, objem nádoby 0,8 l, vyměnitelná XL nádoba na smetí (800 ml), virtuální nastavení hranic, individuální čištění místností, správa aplikací

Vysavače

Výběr vysavače se na dnešním trhu zdá jako nadlidský úkol. Jak vybrat vysavač na zvířecí chlupy a podle čeho se řídit, když už nemají vysavače energetický štítek?

Proč vysavače už nemají energetické štítky

Dnes již výrobce nemusí u vysavače udávat jeho spotřebu, respektive nemusí vysavače označovat energetickým štítkem. Proč? Protože každý výrobce testoval vysavač na spotřebu energie svými vlastními metodami, a hodnoty na štítku tedy ve skutečnosti nesouvisely s reálnou spotřebou vysavače v běžné domácnosti. Při výběru musíte tento parametr oželet, zaměřte se ale na hlučnost, sací výkon a kapacitu nádoby či sáčku.

Vysavače na psí chlupy a pro zvířata

Milovníci chlupatých domácích mazlíčku mají vysavač jako svou pravou ruku, proto se výrobci vysavačů zaměřili právě na jejich domácnosti. Vyrábí se vysavače, které jsou vhodné na zvířecí chlupy. Obvykle jsou označované jako „Animal Care“ nebo „Pet Pro“. Tyto vysavače mají obvykle:

  • jemný HEPA či EPA filtr
  • vysoký sací výkon
  • rotační turbokartáč v balení
  • hubici na čalounění v balení

Vysavač s mopem 2v1

Pokud chcete co nejvíce zefektivnit úklid, zaměřte se na vysavače 2 v 1. Tyto tyčové vysavače v sobě ukrývají nádobu na prach a na vodu. Vysavač podlahu vysaje a následně vyčistí horkou párou. Tyto vysavače jsou také ideální pro majitele domácích mazlíčků.

Akumulátorový vysavač

Obtěžují vás při vysávání dlouhé šňůry k zásuvce? Akumulátorový vysavač stačí nabít pomocí nabíječky nebo kabelu a vydrží až hodinu vysávání. Nevýhodou jsou menší nádoby na nečistoty (0,5 – 1 l).

Cyklónový vysavač

Princip cyklónového vysavače je prostý. V luxu se vytvoří malý cyklon, pomocí něhož se všechny nečistoty a prach usadí na stěnách a zbyde jen čistý vzduch. Čím větší rychlostí se vzduch do vysavače dostane, tím je odloučení prachu od vzduchu účinnější. V praxi to tedy opět znamená, že záleží především na sacím výkonu cyklonového vysavače.

Vysavač listí využijete na podzim

Víte, že mimo klasického domácího vysavače můžete pořídit i vysavač na listí? Akumulátorové nebo benzínové vysavače se hodí zejména velké zahrady pokryté stromy a na podzim vám tento pomocník ušetří dřinu s vidlemi a hráběmi.

^ Zpátky nahoru

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné vysavače
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii vysavače výprodej
Produkty v akci naleznete v kategorii vysavače akce.