Fun2 Give Re- cycle- me- Pizzerie

Fun2 Give Re- cycle- me- Pizzerie

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Re-Cycle-Me jsou inspirativní sady, z kterých vyrobíte ekologické věci pro princeznu či piráty, různá zvířátka, robota či raketu. Hračka rozvíjí tvůrčí schopnosti a především vede děti k recyklaci odpadu, protože děti učí vyrábět věci se… Celý popis
399 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
359 Kč
Partner: Kidtown

Skladem u partnera 5+ kusů

22.6.2021 - 23.6.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Kidtown

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100037651817

Popis

Pizzerie

Sada na výrobu pizzy udělá radost i těm, kteří vlastně pizzu nemají rádi. Nemusí totiž “upečenou” dobrotu sníst. Z nevyužitých krabic, použitých pet lahví, starých CD a ruliček od toaletního papíru vyrobíte s dětmi potřebné ingredience – rajčata, sýr, salám, těsto, kečup. A také lopatu, kterou strčíte připravenou pizzu do pece. Upečete a hostina může začít. Dětem se přirozeně do podvědomí dostane, že ekologie je důležitá a že ne vše musí letět do koše, ale každý materiál lze znovu zpracovat. Navíc děti potrénují kreativitu a jemnou motoriku.

Re-Cycle-Me – inspirativní sady

Re-Cycle-Me jsou inspirativní sady, ve kterých najdete potřebnou „směs“ věcí ke tvoření různých předmětů a hraček, ke kterým přihodíte pár odpadků, vezmete si lepidlo a nůžky a můžete s dětmi hodiny tvořit. Cílem je vlastní výroba udržitelných hraček, opětovné využití odpadu a rozvoj kreativity dětí. Dětem můžete vybrat sadu z mnoha motivů (pro kluky roboty či piráty, pro malé slečny princeznovské motivy a přátelská zvířátka).

Obsah balení Re-Cycle-Me Pizzerie:

návod, nálepky, papírové tvary, pěnový materiál, papírové vzory, vodové barvy (zelená, červená), štětec, bílá kostka, štětinatý drátek, oboustranná páska

Navíc budete potřebovat použité:

2× větší krabice, 3× CD, 1× plechovku, 1× ruličku od toaletního papíru, 5× kombinací ruličky od toaletního papíru od kuchyňských papírových utěrek a 1× pet láhev (2l)

Naučí se šetrně zacházet s odpadem

Značka Re-Cycle-Me se snaží o to, aby si děti i rodiče uvědomili, jak velké množství odpadu my lidé produkujeme a toto množství se snažili snižovat. Odpad totiž nemusíme pouze vyhazovat do správných kontejnerů, můžeme ho také recyklovat tvořením úžasných vlastnoručně vyrobených hraček a uměleckých předmětů.

Podle návodu i podle fantazie

V baleních Re-Cycle-Me najdete základní materiál, návod a doporučení, jaký odpad k výrobě budete potřebovat. Spoustu věcí vám tak výrobce napoví a mnoho toho při samotné výrobě vymyslí děti samy. Fantazii se meze nekladou. Děti budou stříhat, lepit, barvit a vymýšlet, kam co nalepí a jak co vybarví. A to děti ohromně baví a navíc to rozvíjí jejich jemnou motoriku i fantazii.

V krabicích s eko certifikátem

Kreativní sady najdete v krabicích s certifikátem FSC (http://www.czechfsc.cz: kupujete výrobek z šetrně obhospodařujících lesů). Uvnitř naleznete návod a materiál ke tvoření. Na každé krabici najdete, co vlastního budete k výrobě potřebovat.

Doporučený věk:

Sady jsou určeny dětem od 4 let. Některé jsou ale složitější a ty výrobce doporučuje dětem od 8 let.

Výrobce:

Sady Re-Cycle-Me jsou nápadem holandských rodičů, kteří chtěli vyrábět tzv. udržitelné hračky. Tedy opětovné využívat odpad. A touto hravou cestou to naučit také své děti. Design a průmyslovou výrobu má na starosti FUN2GIVE HONKONG LTD.

Videa:

https://www.youtube.com/watch?…

https://www.youtube.com/watch?…

https://www.youtube.com/watch?…

https://www.youtube.com/watch?…