10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 5515000

Bezdoteku Elektrická vývrtka na víno černá SET

Bezdoteku Elektrická vývrtka na víno černá SET

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Odteď už se nemusíte dostat do situace, kdy vám nejde otevřít víno. Automatický otvírák na víno jen přiložíte a do 6 vteřin sám lahev otevře. Je to snadné a zvládne to úplně každý. Na jedno nabití zvládne otevřít až 120 lahví. Celý popis
1 321 Kč
Zboží od: bezdoteku
1 321 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
S novou kartou za

14.12.2023 na výdejním místě
14.12.2023 - 15.12.2023 na vaší adrese

Popis

Odteď už se nemusíte dostat do situace, kdy vám nejde otevřít víno. Automatický otvírák na víno jen přiložíte a do 6 vteřin sám lahev otevře. Je to snadné a zvládne to úplně každý. Na jedno nabití zvládne otevřít až 120 lahví. Set na víno kromě elektrické vývrtky obsahuje také ořezávač fólie, který odstraní vrchní část krycí fólie, pod kterou je korek.

 

Další skvělou vychytávkou v setu na víno je provzdušňovací nálevka. Pokud se při nalévání do vína dostane kyslík, otevře ho – lépe ucítíte jeho tóny a chuť. Provzdušňovací nálevku jen nasadíte na lahev a můžete víno nalévat. Pokud se nedopije, bude se vám hodit vakuová zátka, díky které víno zůstane déle čerstvé. Celý set na víno a jeho příslušenství je vyrobeno z kvalitních materiálů, které jsou certifikované v potravinářském průmyslu. Ideální jako dárek, kterým můžete potěšit nejen své přátele. Doporučujeme vyzkoušet také elektrický provzdušňovač vína.