Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100058089099

Bezdoteku Tlaková vývrtka otvírák na víno v setu AIR

Bezdoteku Tlaková vývrtka otvírák na víno v setu AIR

1x

hodnoceno

100 %

spokojenost
Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Romantické posezení na letní terase nebo příjemný piknik u vody s připraveným pohoštěním a lahví vína? Právě pro tyto události je nedocenitelná praktická sada na víno, která obsahuje vše potřebné pro otevření a skladování vína. Celý popis
507 Kč
Prodává bezdoteku
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
507 Kč
Levněji s novou kartou za

24.5.2022 - 26.5.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Romantické posezení na letní terase nebo příjemný piknik u vody s připraveným pohoštěním a lahví vína? Právě pro tyto události je nedocenitelná praktická sada na víno, která obsahuje vše potřebné pro otevření a skladování vína. Kromě vývrtky na víno a seřezávače folie obsahuje vinnou nálevku a vakuovou zátku pro hermetické uzavření hrdla láhve, vše v kompaktním balení. Ideální dárek pro všechny milovníky vína!

Víno otevřete elegantně během chvilky

Partnerka nebo hosté čekají a vám se nedaří otevřít víno, protože korková zátka je příliš napevno a běžná vývrtka na ni nestačí? Do těchto prekérních situací se s praktickou sadou na víno nedostanete, protože obsahuje seřezávač folie, s jehož pomocí odstraníte kovový obal hrdla a následně pomocí ruční pumpovací vývrtky otevřete láhev vína během několika málo vteřin. Navíc se nedostanou do láhve žádné nečistoty nebo zbytky rozdroleného korku, pomocí tenké jehly totiž dojde k napíchnutí zátky a následnému vysunutí z hrdla.

Včetně doplňků na servírování

Pití vína je o atmosféře, nestačí proto jen vybrat kvalitní a drahou láhev, ale také nápoj adekvátně servírovat. Z toho důvodu set na víno obsahuje provzdušňovací nálevku, díky které bude víno obohaceno o kyslík a rozvine se jeho plná chuť. Přílišná oxidace vínu však nesvědčí, tím spíše při dlouhodobém otevření láhve, proto stačí při nedopití láhve hrdlo uzavřít pomocí vakuové zátky s odsátím vzduchu, což umožní další skladování bez obav, že by se víno zkazilo nebo došlo ke změně jeho chuťových a aromatických vlastností.

Set pro přátele i kolegy

Praktická sada na víno je ideálním dárkem pro přátele nebo kolegy, kteří ocení jednoduchost používání a kvalitní zpracování. Tubus je o velikosti 6,5 × 21,5 cm, všechny čtyři díly jsou vyrobeny z kvalitního ABS plastu a slitiny hliníku.