Počet nalezených produktů: 10

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Albi Quarto

Albi Quarto

Hodnocení: 5
799 Kč

649 Kč

Společenská abstraktní hra Quarto. Jedna z mála her, kde rozhodujete o tahu soupeře. Vítězem se stává hráč, který umístí hrací kamen a vytvoří tak řadu čtyř kamenů, kde všechny hrací kameny mají alespoň jednu stejnou vlastnost.


Blue Orange Brix
649 Kč

559 Kč

Strategická hra v podobě piškvorek v novém rozměru. V každém tahu hráči staví cihlovou zeď tak, že přidávají své dílky do rostoucí stavby. Ale pozor s každá postavená cihla obsahuje dílek i pro soupeře.


Millaminis QARQ - desková hra
549 Kč

469 Kč

Logická hra pro 2 hráče! Obdoba klasických piškvorek, ale nabízí mnohem více kombinací, je náročnější na přemýšlení a volbu správné strategie. Pokud si zvládnul náš 3iQ, tak QARQ Ti přinese další vlnu zábavy a adrenalinu.


Mindok Goblíci jedlíci

Mindok Goblíci jedlíci

Hodnocení: 5
499 Kč

459 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jednoduchá a svižná strategická hra u, které si každý otestuje svou paměť, logické myšlení a své choutky. Vám svěřené roztomilé bytůstky lační jak po zábavě, tak po ostatních goblících. Pokuste se srovnat své goblíky do řady.


Piatnik Club 2%

Piatnik Club 2%

Hodnocení: 5
429 Kč

Club 2% je dětská hra s 84 úlohami na procvičení logického myšlení. Kdo zvládne vyřešit tyto úlohy? Původ těchto logických úloh vychází z prastaré hádanky, o které se říká, že jí zvládnou vyřešit pouze 2% lidstva.


Piatnik Othello Classic
599 Kč

479 Kč

Skvělé, vzrušující a překvapivé do posledního okamžiku. Cílem hry je zajmout protivníkovy kameny a otočit je na svou barvu. Hraje se do zaplnění posledního pole. Ten, kdo má nejvíc kamenů na konci hry, vyhrál!


Spin Master Ogi dáma a piškvorky s dřevěnou podložkou
369 Kč

237 Kč

S touto sadou si můžete zahrát dvě klasické společenské hry: dámu a piškvorky ve jedinečném provedení s dřevěnou hrací plochou. Užijte si spoustu klasické zábavy s novým stylem.


Albi Šachy - dřevěné

Albi Šachy - dřevěné

Hodnocení: 4,5
399 Kč

329 Kč

Klasická hra šachy v luxusním provedení. Dřevěné šachy od Albi jsou určeny pro 2 hráče a doporučený věk hráčů je od 5 let. Skládací hrací deska slouží zároveň jako praktická krabička na hru!


Millaminis 3IQ - desková hra
399 Kč

359 Kč

Momentálně nedostupné

3IQ (čti trik) je logická hra pro 2 hráče, která nabízí ještě větší zábavu a adrenalin, než ostatní hry. Ukaž, že tvá logika je nejlepší široko daleko.


Ravensburger Junior English
259 Kč

216 Kč

Momentálně nedostupné

Nauč se první anglická slovíčka zábavnou a hravou formou. V Junior English slovíčka uvidíš, uslyšíš i vyslovíš při dvou hrách- bingo a pexeso. Při brzkém kontaktu s cizím jazykem jsou u dětí posilovány komunikační schopnosti a tím získávají sebedůvěru.