Počet nalezených produktů: 13

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Albi Kvído - Obchod

Albi Kvído - Obchod

Hodnocení: 5
699 Kč

599 Kč

Interaktivní hra, která pomáhá rozvíjet především finanční gramotnost.


Albi V kostce  Abeceda-20%

Albi V kostce Abeceda

Hodnocení: 5
449 Kč

359 Kč

Akce

S hrou V kostce Abeceda naučíte děti abecedu zábavnou formou – pomocí veselých obrázků od jednotlivých písmenek. Obsahuje 71 karet s obrázky od jednotlivých písmenek abecedy.


Efko Hry pro předškoláky
429 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Velký soubor her pro věkovou skupinu dětí od 4 let, které plnohodnotně využijí široké nabídky 11 vzdělávacích her. Obsah balení je bohatý nejen z hlediska samotného vybavení, ale také díky promyšlenému systému možností univerzálního využití pomůcek pro vícero her a úkolů. Děti si zábavnou formou procvičují různé dovednosti.


Albi V kostce! Zvířecí rodiny
449 Kč

359 Kč

10 minutová hra na procvičení paměti, aneb kolik si toho zapamatuješ za 10 vteřin? Při hře si děti procvičí nejen paměť a postřeh, ale zároveň se dozví, jak se nazývají mláďata různých druhů zvířat a další zajímavosti .


Albi V kostce! Doprava

Albi V kostce! Doprava

Hodnocení: 5
449 Kč

359 Kč

10 minutová hra na procvičení paměti, aneb kolik si toho zapamatuješ za 10 vteřin? Při hře si děti procvičí paměť a postřeh.


Albi Kvído - Hádanky na cesty - Pohádky
249 Kč

229 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Obrázkové hádanky na kartičkách s mazací fixou učí děti předčtenářským dovednostem.


Albi V kostce! Povolání
449 Kč

390 Kč

Další díl populární edice her v kostce se věnuje jednotlivým povoláním. Herní systém se nemění, hráči mají deset vteřin, aby si zapamatovali co nejvíce na dané kartě a poté odpovídají na zadané otázky.


Alexander Sleduj a najdi - barevné piktogramy
220 Kč

199 Kč

Naučná hra, která podporuje děti soustředit se, dávat pozor a mít postřeh. V sadě je 55 kartiček s různými tvary. Cílem hry je nalézt stejný znak na dvou kartách. Vhodné pro děti od 4 let.


Piatnik Club 2%

Piatnik Club 2%

Hodnocení: 5
429 Kč

Club 2% je dětská hra s 84 úlohami na procvičení logického myšlení. Kdo zvládne vyřešit tyto úlohy? Původ těchto logických úloh vychází z prastaré hádanky, o které se říká, že jí zvládnou vyřešit pouze 2% lidstva.


Piatnik Pexeso a domino Hodný Dinosaurus
262 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vydej se na dobrodružnou cestu do pravěku! Pexeso stimulujte zábavnou formou paměť a pozorovací schopnosti. 45 dílků domina tě vtáhne na 90 obrázcích do dobrodružného světa Hodného dinosaura. Zahraj si s krásnými kartičkami s motivy nového animáku Hodný dinosaurus.


TM Toys Rubikova kostka - Králík
279 Kč

Světoznámý hlavolam v podobě králíka je určen především nejmladším dětem. Pomáhá budovat logické myšlení a po správném sestavení může sloužit jako roztomilá hračka.