Dyson Pure Hot + Cool - rozbaleno

Značka: Dyson Náš kód: 1146103

Doprava zdarmaRozbaleno

Dyson Pure Hot + Cool - rozbaleno

Čistička vzduchu, chladicí a teplovzdušný ventilátor v jednom efektivně odstraní mikroskopické částice ze vzduchu. Čističku vzduchu Dyson Pure Hot + Cool můžete nastavovat na dálku díky praktickému ovladači. Spolehlivou filtraci zajistí 360° skleněný HEPA filtr. Celý popis

11959
11 959 Kč včetně RP a DPHMaloobchodní cena: 12 999 Kč, Ušetříte 1 040 Kč (8 %)
Cena s MALL kartou:
9 959 Kč
více info zde
Již se neprodává
Více informací

Dostupnost není známa

U tohoto zboží momentálně nemůžeme garantovat jeho dostupnost.
Přejete-li si být informováni o změně, klikněte na tlačítko Mám zájem.

Jakmile budeme moci dostupnost garantovat, kontaktujeme Vás.

Informace o Garantované dostupnosti

Rozbaleno - rozbalené zboží

Výrobek je pouze rozbalený. Obsah balení je kompletní, v 100% kvalitě. Na výrobek se vztahuje standardní záruka.

Popis

Popis produktu

Klíčové vlastnosti Dyson Pure Hot + Cool

 • 360° skleněný HEPA filtr
 • Technologie Air Multiplier
 • Čistí, hřeje i chladí
 • Vhodná i pro použití v noci
 • Časovač
 • Dálkový ovladač
Dyson Pure Hot + Cool s HEPA filtrem

Dyson Pure Hot + Cool se pyšní 360° skleněným HEPA filtrem

Dyson Pure Hot + Cool účinně filtruje ze vzduchu mikroskopické částice, jako jsou pyly, bakterie a částečky odumřelé kůže a srsti zvířat a to již od velikosti 0,1 mikronu. Spolehlivě zachytí 99,95 % škodlivých nečistot a zpět do okolního vzduchu je již neuvolní. HEPA filtr z borokřemičitého skla, aktivní uhlíkový filtr a grafit impregnovaný tris (hydroxymethyl) aminometan zlikvidují plynné škodliviny, pohlcují těkavé organické sloučeniny, zápachy a domácí výpary a potenciálně škodlivé plyny, jako je například formaldehyd.

Dyson Pure Hot + Cool 360° skleněný filtr

Technologie Air Multiplier

Pomocí technologie Air Multiplier a oscilace vyfukuje topný ventilátor s integrovanou čističkou vzduchu Dyson Pure Hot+Cool do místnosti dlouhý proud pročištěného vzduchu. Praktický je i teplotní spínač, díky kterému si nastavíte cílovou teplotu v místnosti a čistička ji bude udržovat. Nechybí ani dálkové ovládání, které lze prakticky uložit na přístroji nebo funkce automatického vypnutí při převržení. Intutivní a snadná je i údržba. Filtry není potřeba čistit. Při každodenním používání po dobu 12 hodin stačí filtr s mimořádně dlouhou životností vyměnit po 12 měsících.

Dyson Pure Hot + Cool technologie Air Multiplier

Věděli jste, že…

Zařízení společnosti Dyson využívají domácnosti ve více než 65 zemích světa. Její jádro sestává ze stále rostoucího týmu inženýrů a vědců, kteří pracují na stále nových nápadech a inovacích a vytváří konstrukčně celistvé, silné a vysoce kvalitní přístroje.

Dyson Pure Hot + Cool efektivně čistí, hřeje i chladí

Dyson Pure Hot + Cool dokáže díky technologii Jet Focus zajistit rychlé a rovnoměrné vytápění místnosti a také výkonné osobní chlazení. Jet Focus nabízí dva režimy. Osobní režim směřuje pročišťovaný vzduch 2,5mm štěrbinou přes šikmou plochu ve tvaru křídla. Proud vzduchu pak protéká přes směrovou plochu, která zabezpečí projekci silného proudu vzduchu směrem k uživateli. Rozptýlený režim naproti tomu uvolňuje proud vzduchu sekundární štěrbinou. Poté, co se oba proudy vzduchu setkají, jsou vedeny přes 45° vzduchový projektor, jenž vytváří silný, široký proud vzduchu.

Dyson Pure Hot + Cool technologie Jet Focus

Vhodná i pro použití v noci

Dyson Pure Hot + Cool je vhodná i pro použití v noci díky inteligentnímu termostatu, který trvale udržuje nastavenou teplotu a také díky nízké hlučnosti. Za své zvukové vlastnosti získala čistička ocenění Quiet Mark. K dispozici je také možnost nastavení automatického vypnutí (v rozmezí 15 minut – 9 hodin) pomocí integrovaného časovače. Čistička Dyson Pure Hot + Cool je držitelkou ocenění Asthma & allergy friendly od společnosti Allergy Standards Limited a je tak vhodnou volbou i pro alergiky.

Čistička vzduchu Dyson Pure Hot + Cool nízká hlučnost

Další vlastnosti

 • Celoroční využití
 • Čistička vzduchu a ventilátor v létě
 • Čistička vzduchu a topení v zimě
 • Bez zápachu spáleniny
 • Bezpečná

Technické parametry

Příkon topení 2000 W
Příkon ventilace 44 W
Rozsah nastavení teploty 1 – 37 °C
Hlučnost 64 dB
Rozměry 22,2 × 22,2 × 63,2 cm
Hmotnost 3,8 kg

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Doporučený prostor 35 m2
Doporučený prostor 75 m3
Vzduchový výkon 208 m3/h
Příkon 2000 W
Počet rychlostí 10
Časovač ano
Displej ano
Dálkové ovládání ano
Funkce ionizace ano
Typ filtru vyjímatelný
Maximální hlučnost 64 dB
Šířka 22.2 cm
Výška 63.2 cm
Hloubka 22.2 cm
Hmotnost 3.8 kg
Barva bílá

Alternativní produkty

Dyson Pure Cool

Dyson Pure Cool

Hodnocení: 5
11 499 Kč
+ doprava zdarma

Čistička vzduchu a ventilátor odstraňuje až 99,95 % škodlivin a alergenů ze vzduchu. Dyson Pure Cool je vhodný pro celoroční využití a disponuje technologií rovnoměrného proudu vzduchu Air Multiplier. Čističku můžete nastavovat na dálku díky praktickému ovladači.


Sharp KC-D40EU-B
15 990 Kč

11 490 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

AKCE: Prodloužená záruka 5 let na čističky vzduchu Sharp do konce listopadu zdarma
Čistička vzduchu Sharp KC-D40EU-B v elegantní černé barvě spolehlivě zachytává škodlivé částice prachu, alergenů, bakterií, virů, a dokonce i roztoče, využijí ji tak především alergici. Díky funkci intenzivního čištění Ion Shower se celá místnost vyčistí během 15 minut. Je vybavená senzory prachu, teploty, vlhkosti, deodorizačním a HEPA filtrem.

Stadler Form ROGER
12 161 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Čistička vzduchu eliminuje škodlivé znečišťující látky, plyny a pachy a vyniká integrovaným indikátorem kvality ovzduší. Stadler Form ROGER disponuje duální filtrací, která kombinuje HEPA filtr a filtr s aktivním uhlím. Skvělá volba pro čistý a zdravý vzduch doma i v kanceláři a to nejen pro alergiky.


Philips Series 2000i Combi 2v1 AC2729/50
11 499 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Kombinovaná čistička a zvlhčovač vzduchu odstraní až 99,9 % všech částic velkých 3 nm. PhilipsSeries 2000i Combi 2v1 AC2729/50 vás zbaví nepříjemného suchého vzduchu. Je pravou volbou pro místnosti do 30 m² a navíc rozpozná vnitřní alergeny ve vzduchu. K dispozici jsou 3 automatické režimy a 4 přednastavené úrovně vlhkosti.


Dyson Pure Hot + Cool - rozbaleno
12 999 Kč

11 959 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Čistička vzduchu, chladicí a teplovzdušný ventilátor v jednom efektivně odstraní mikroskopické částice ze vzduchu. Čističku vzduchu Dyson Pure Hot + Cool můžete nastavovat na dálku díky praktickému ovladači. Spolehlivou filtraci zajistí 360° skleněný HEPA filtr.


Sharp KC-D40EU-W
14 990 Kč

10 990 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

AKCE: Prodloužená záruka 5 let na čističky vzduchu Sharp do konce listopadu zdarma
Čistička vzduchu Sharp KC-D40EU-W je vhodná pro všechny, kteří chtějí žít v čistém prostředí. Zachytává škodlivé částice prachu, alergenů, bakterií, virů, a dokonce i roztoče, využijí ji tak především alergici. Díky funkci Ionizační sprchy se celá místnost vyčistí během 15 minut. Je vybavená senzory prachu, teploty, vlhkosti, deodorizačním a HEPA filtrem.