keeeper Adaptér na WC "Winne Pooh"
199 Kč 169 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

OKT Adaptér na WC „Winne Pooh“ z bílé kolekce – lehké, snadno přenosní, s protiskluzovou úpravou. Pomůže i Vašim nejmenším zvyknout si na používání klasické toalety.

KEEPER Sp. z o.o. Adaptér na WC "Stars"
199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Adaptér na WC Stars je speciální pomůckou pro děti, které začínají samy chodit na toaletu. Jedná se o zmenšenou kopii běžného prkénka, a tak zabraňuje proklouznutí dítěte do mísy.

Tega Dětské sedátko na WC měkké
249 Kč

Cosing Univerzální sedátko na WC poskytuje komfort a pohodlí díky měkké sedací části potažené PVC. Ideální pro děti, které se učí na toaletu. Snadno se připojí k většině záchodových prkének díky protiskluzovým částem. Moderní způsob potažení brání oděru a poničení.

Babybjörn Adaptér na WC
939 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Adaptér na WC od Babybjörn učiní chození na záchod vašemu dítěti o trochu jednodušší. Měkké ergonomické linie bez ostrých hran jsou pohodlné, a umožňují dítěti sedět správným způsobem. Snadno jej přizpůsobíte na své záchodové prkénko.

Luma WC sedátko

Luma WC sedátko

Hodnocení: 4,5
269 Kč

Záchodové sedátko LUMA v moderních barvách pomáhá dítěti zvyknout si na používání toalety a dodává mu sebedůvěru při přechodu na opravdový záchod.

keeeper Adaptér na WC

keeeper Adaptér na WC

Hodnocení: 5
199 Kč 169 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

OKT Adaptér na WC z oblíbené dětské kolekce „Mickey&Minnie“ pomůže i Vašim nejmenším zvyknout si na používání velké toalety. Praktická pomůcka, která by neměla chybět v žádné domácnosti s malými dětmi. Snadno omyvatelné.

DBB Remond Dětská redukce na toaletu
318 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětská redukce na sedátko na WC. Kompatibilní se všemi záchodovými prkénky obvyklých WC. Fixační kroužek, který zajistí stabilitu. Usnadní přechod z nočníku na klasickou toaletu vašemu dítku.

Badabulle WC adaptér s úchyty
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

DÁREK k nákupu: Půlroční digitální předplatné časopisu Maminka a navíc doručení na adresu ZDARMA při platbě s MALL Pay (platí od 2. 1. do 31. 1. 2020 nebo do odvolání)! Více zde.

WC adaptér Badabullevyvýšeným opěrátkem a úchyty pomůže i Vašim nejmenším zvyknout si na používání velké toalety. Protiskluzová úprava. Vhodné pro děti od 24 měsíců.

MALTEX sedátko na WC s protiskluzem
199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětské sedátko na WC od značky Maltex je opatřené protiskluzovou vrstvu, která zajišťuje bezpečnost a stabilitu vašeho dítěte při použití toalety pro dospělé. Veselý grafický design zaujme každé malé dítě. Sedátko je ideální pro děti, které se učí chodit na záchod.

Bebe-jou Dětské sedátko na WC Leopard
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětské sedátko umožňuje snadnější přístup na toaletu. Je ideální pro děti od 18 měsíců do 5 let. Součástí je nastavovací kolík, který slouží k upůsobení toaletě. Bebe-jou Dětské sedátko na WC Leopard ochraňuje proti stříkající vodě.

Bebe-jou Sedátko na WC Lou-Lou
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sedátko na toaletu pomáhá Vašemu maličkému sedět na toaletě uvolněně a pohodlně. Spolu se stupátkem přibližuje vašemu dítěti možnost začít toaletu používat. Je určeno pro děti od 18 měsíců do 5 let. Maximální zatížení je 30 kg. Je vybaveno nastavovacím kolíkem, pomocí kterého sedátko uzpůsobíte téměř každé toaletě. Ochrana proti stříkající vodě zabraňuje všem postříkáním na toaletu.

ThermoBaby Redukce na WC

ThermoBaby Redukce na WC

Hodnocení: 3
169 Kč 125 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětské sedátko na WC v několika barevných variantách. K usnadnění přechodu z nočníku na klasickou toaletu. Zvýšená zádová opěrka pro ještě větší pohodlí. Rozměry: 32,5 × 15 × 35 cm.

Safety 1st WC adaptér white/lime
239 Kč

Komfortní sedátko – ideální pro děti, které se samy učí chodit na záchod. Pomůže malému členu rodiny přejít na opravdový záchod.

Bebe-jou Tréninkové sedátko na toaletu Lou-Lou
419 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sedátko má unikátní, jednoduché nastavení velikosti – pouze otočení kolečka. Nové učící sedátko na toaletu pomáhá Vašemu maličkému sedět na toaletě uvolněně a pohodlně. Snadno se upraví pro jakoukoliv toaletu. Díky měkce lemovanému okraji dokonale sedne na všechna prkénka. Spolu se stupátkem přibližuje sedátko na toaletu vašemu dítěti možnost začít toaletu používat.

Je určené pro děti od 18 měsíců do 5 let. Maximální zatížení je 30 kg. V zadní části je ploše tvarováno, takže je snadno postavíte vedle záchodu. Kromě toho je tréninkové sedátko komfortní místo na sezení a je opatřeno protiskluzovým lemem. Díky zadní rovné straně můžete sedátko postavit vedle toalety a mít ho stále po ruce.

Bebe-jou Sedátko na WC Leopard Blue
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětské sedátko umožňuje snadnější přístup na toaletu. Je ideální pro děti od 18 měsíců do 5 let. Součástí je nastavovací kolík, který slouží k upůsobení toaletě. Bebe-jou Sedátko na WC Leopard Blue ochraňuje proti stříkající vodě.

Babybjörn Adaptér na wc
1 149 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Babybjörn Adaptér na WC, černý.

keeeper Sedátko na WC Hippo
199 Kč 133 Kč

Sedátko pro děti Hippo na wc s obrázkem hrocha z kvalitního plastu. Je velmi lehké a snadno přenosné. Na spodní straně protiskluzová úprava. Sedátko Hippo pomůže vašemu dítěti zvyknout si na používání toalety.

ThermoBaby Židlička na WC Kiddyloo
649 Kč

Thermobaby Židlička na WC Kiddyloo, to je skvělá dětská pomůcka pro bezpečný nácvik na klasickou toaletu. Židlička a schůdky v jednom, snadno složitelné a přenosné. Výškově přizpůsobitelné, vyrobeno ve Francii. Pro děti od 18 měsíců.

ThermoBaby Židlička na WC Kiddyloo
669 Kč

Thermobaby Židlička na WC Kiddyloo, to je skvělá dětská pomůcka pro bezpečný WC nácvik. Židlička a schůdky v jednom, snadno složitelné a přenosné. Výškově přizpůsobitelné, vyrobeno ve Francii. Váha necelé 2 kg. Pro děti od 18 měsíců.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Adaptéry na WC.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Adaptéry na WC výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Adaptéry na WC akce.