Fallout 76: Wastelanders - Xbox One

Fallout 76: Wastelanders - Xbox One


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

FALLOUT 76 WASTELANDERS OBSAHUJE:základní hru Fallout 76 pro Xbox Onevelké rozšíření Wastelanders Vítejte ve světě Fallout 76, online předchůdce oceňované série Fallout, kde každý přeživší člověk představuje skutečnou osobu. Pracujte společně, abyste přežili. Celý popis

469
469 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Skladem u partnera 2 kusy
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100014563868

Popis

Popis produktu

FALLOUT 76 WASTELANDERS OBSAHUJE:
 • základní hru Fallout 76 pro Xbox One
 • velké rozšíření Wastelanders
Fallout 76 Wastelanders pro Xbox ONE Fallout 76 Wastelanders

Vítejte ve světě Fallout 76, online předchůdce oceňované série Fallout, kde každý přeživší člověk představuje skutečnou osobu. Pracujte společně, abyste přežili. Pod hrozbou nukleární zkázy hráči zažijí největší, nejdynamičtější svět, který byl kdy v rámci Fallout univerza vytvořen.


Microsoft Xbox ONE - Fallout 76 Wastelanders Fallout 76 Wastelanders pro Xone

Dne 4.dubna 2020 vychází nová expanze Fallout 76: Wastelanders a je ZDARMA!!

Den Rekultivace, rok 2102. Dvacet pět let od devastujícího dopadu bomb se ty a tvůj věrný společník z Vaultu zjevujete v post nukleární Americe.
Hrajte samostatně nebo s ostatními hráči a objevujte neuvěřitelně rozlehlý a pestrý svět Fallout 76 a postavte se těm nejstrašnějším hrozbám pustiny.

Video – Fallout 76 Wastelanders

Hlavní rysy XboxONE Fallout 76 Wastelanders:

 • Povstaňte
  Epický otevřený RPG svět od Bethesda Game Studios konečně nabídne multiplayer. Vytvořte se svou postavu s využitím slavného S.P.E.C.I.A.L systému a vydejte se na svou vlastní cestu v nové nezkrotné pustině se stovkami jedinečných lokací. Ať už se rozhodnete pro hraní s přáteli nebo o samotě, čeká na Vás unikátní Fallout dobrodružství jako ještě nikdy předtím.
 • Svět oslnivé nádhery
  Zcela nová grafika, nasvícení a technologie tvorby krajiny přivádí k životu 6 odlišných regionů Západní Virginie. Každý region, ať už bujné lesy Appalachia nebo odpudivé karmínové plochy Cranberry Bog, nabídne jedinečné hrozby a odměny. Postnukleární Amerika nikdy nevypadala tak nádherně!
 • Nový americký sen
  Využívejte zcela nový konstrukční a montážní program (C.A.M.P.) a vytvářejte či craftujte kdykoliv a kdekoliv. Díky programu C.A.M.P. si kdykoliv vytvoříte tolik potřebný přístřešek, zásoby a zajistíte si bezpečí. Dokonce budete mít možnost vytvářet obchody pro výměnu zboží s ostatními přeživšími. Ale buďte na pozoru – ne každý Vám bude milým sousedem…
 • Síla atomu
  Získejte přístup k té nejvíce destruktivní zbrani – atomové raketě, která díky své ničivé síle dokáže vytvořit vysokoúrovňovou zónu se vzácnými a ceněnými surovinami. Rozhodnete se chránit nebo naopak uvolnit ničivou sílu atomu? Volba je na vás.

Počet hráčů: 1

Online hra pro více hráčů: ANO (hratelné pouze online)


(Rating PEGI)
Vhodné pro hráče od 18 let PEGI RATING: konzole Microsoft Xbox ONE Fallout 76 Wastelanders obsahuje prvky násilí PEGI RATING: konzole Microsoft Xbox ONE Fallout 76 Wastelanders obsahuje sprostá slova PEGI RATING: konzole Microsoft Xbox ONE Fallout 76 Wastelanders můžete hrát Online PEGI RATING: konzole Microsoft Xbox ONE Fallout 76 Wastelanders nabízí k nákupu digitální zboží nebo služby do hry


Video – Fallout 76 Wastelanders

Minimální konfigurace hry Fallout 76 Wastelanders pro XboxONE:
(minimum system requirements)
konzole Microsoft Xbox ONE, HDD 55Gb, Controller Xone, Pouze hra po síti, proto je vyžadováno internetové připojení a placená služba XBOX LIVE GOLD
 

Překlad nebo vyhledávaná slova  hry Fallout 76 Wastelanders  Fallout 76


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ konzole Xbox One