Grand Theft Auto V (GTA 5) Premium Edition Xbox One

90%
Hodnocení: 4,5

Grand Theft Auto V (GTA 5) Premium Edition Xbox One

90%
Hodnocení: 4,5

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Grand Theft Auto V: Premium Online Edition obsahuje:Re-edici základní hry Grand Theft Auto V pro Xbox One a veškerá rozšíření a updaty, které dosud vyšly.Pro online hraní v této edici GTAV najdete více jak 30 obsahových balíčků, jako jsou například The Criminal Enterprise Starter Pack (předměty d… Celý popis

599
4.5 2
599 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Skladem u partnera 5+ kusů
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100014564379

Popis

Popis produktu

Grand Theft Auto V: Premium Online Edition obsahuje:
 • Re-edici základní hry Grand Theft Auto V pro Xbox One a veškerá rozšíření a updaty, které dosud vyšly.
 • Pro online hraní v této edici GTAV najdete více jak 30 obsahových balíčků, jako jsou například The Criminal Enterprise Starter Pack (předměty do GTA Online v hodnotě 10,000,000 herní měny) , Smuggler’s Run, Bikers, Gunrunning a The Doomsday Heist. 

Grand Theft Auto V pro Xone, to je ten živý, neustále se vyvíjející GTA svět. Budete prozkoumávat tento obrovský svět nebo stoupat po zločineckém žebříčku.

Spojíte se s dalšími hráči GTA při různých kšeftech a za peníze budete nakupovat auta, domy nebo vylepšovat vaší postavu. Můžete si také zahrát v tradičních módech nebo vytvářet nový obsah a ten pak sdílet s komunitou Grand Theft Auto.


Microsoft Xbox ONE - Grand Theft Auto V Grand Theft Auto V pro Xone

Grand Theft Auto Oline zahrnuje obsah vytvořený a vydaný od premiéry GTA On-line a to včetně širokého arzenálu zbraní, spousty nových aut, nemovitostí, nových „džobů“, ale také nejrůznější možností při úpravě vaší postavy.
Příběh Grand Theft Auto 5:
 • GTA5 je největší, nejdynamičtější a nejrozmanitější otevřený svět, jaký byl kdy vytvořen, je v Playstation 4 verzi rozšířen o novou úroveň detailů. GTA mistrně mísí vyprávění příběhu a hratelnost zcela novými způsoby. Budete opakovaně vstupovat a vystupovat do a ze životů tří hlavních hrdinů hry GTA 5, a tak prožívat tak příběh ze všech pohledů.
 • Rozlehlá, sluncem zalitá metropole Los Santos je plná samozvaných guru, hvězdiček a rádoby celebrit. Kdysi chlouba Západu, ale nyní, v době kulhající ekonomiky a laciných reality show, město lapající po dechu. A v centru toho jsou tři velmi odlišní zločinci (hlavní hrdinové), kteří riskují svůj život v sérii drzých a nebezpečných loupežích.
 • Toto pokračování dobře známé série GTA se konceptem vrací ke kořenům oblíbeného dílu GTA San Andreas, kde jste měli možnost cestovat městem a přilehlými oblastmi venkova.
 • V GTA 5 se ujmete role 3 hlavních hrdinů. Michaela, bývalého bankovního lupiče, vymahače dluhů Frankieho a Trevora, šílenece a kriminálníka . Mezi Michaelem, Frankiem a Trevorem budete moci libovolně přepínat prostřednictvím „rychlého menu“, kdy se kamera zvedne nad mapu GTA ve stylu Google Earth a vy pak na mapce jednoduše vyberete postavu, do které se chcete „převtělit“ a za kterou budete hrát. Každý z hrdinů umí něco jiného a zároveň má každý dost odlišnou povahu.
 • Řízení aut, střelba, boj – to vše se dočkalo kompletního předělání. Město Los Santos ve kterém se GTA 5 odehrává na obrovské ploše, která je větší než herní svět Red Dead Redemption, GTA IV a GTA San Andreas dohromady. Čekají vás města, vojenská základna, divočina, ale i oceánské dno.

Hlavní rysy XboxONE Grand Theft Auto V:

 • Ve GTA 5 se ujmete rovnou tří hlavních hrdinů. Bývalého bankovního lupiče Michaela, šílence a kriminálníka Trevora a vymahače dluhů Frankieho
 • Mezi temito potstavami si budete moct libovolně přepínat skrze „rychlé menu“.
 • V tomto díle GTA pro Xbox ONE se budete moci pohybovat nejen po městě, ale také v okolních horách, plážích a přilehlém okolí.
 • Los Santos ve kterém se GTA5 odehrává je větší než herní svět Red Dead Redemption, GTA IV a San Andreas dohromady.

  GTA 5 - GRAND THEFT AUTO 5 PS4

 • Čekají vás města, vojenská základna, divočina, ale i oceánské dno
 • Single i multiplayer
 • Novátorský způsob hry v otevřeném světě a nový styl vyprávění příběhu.

Počet hráčů: 1

Online hra pro více hráčů: ANO

Podporované příslušenství: Controller Xone

(Rating PEGI)
Vhodné pro hráče od 18 let PEGI RATING: konzole Microsoft Xbox ONE Grand Theft Auto V obsahuje prvky násilí PEGI RATING: konzole Microsoft Xbox ONE Grand Theft Auto V obsahuje sprostá slova PEGI RATING: konzole Microsoft Xbox ONE Grand Theft Auto V podněcuje, nebo učí hazardu. PEGI RATING: konzole Microsoft Xbox ONE Grand Theft Auto V můžete hrát Online PEGI RATING: konzole Microsoft Xbox ONE Grand Theft Auto V nabízí k nákupu digitální zboží nebo služby do hry

Minimální konfigurace hry Grand Theft Auto V pro XboxONE:
(minimum system requirements)
konzole Microsoft Xbox ONE, HDD 59GB, Controller Xone, pro hru po síti internetové připojení a placená služba XBOX LIVE GOLD
 

Překlad nebo vyhledávaná slova hry Grand Theft Auto V Prémiová edice Grand Theft Auto 5, GTA5, GTA V, GTA 5 Premium Edition


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ konzole Xbox One