Star Wars: JEDI Fallen Order - Xbox One

Star Wars: JEDI Fallen Order - Xbox One


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Čistě single playerová hra Star Wars: JEDI Fallen Order pro Xbox One byla v dubnu 2019 oficiálně oznámena a datum vydání bylo stanoveno na 15.11.2019.O vývoj tohoto galaktického dobrodružství se stará studio Respawn a odehrává se po událostech z filmového dílu Epizoda III: Pomsta Sithů. Celý popis

799
799 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Skladem u partnera 3 kusy
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100014559571

Popis

Popis produktu

Čistě single playerová hra Star Wars: JEDI Fallen Order pro Xbox One byla v dubnu 2019 oficiálně oznámena a datum vydání bylo stanoveno na 15.11.2019.

O vývoj tohoto galaktického dobrodružství se stará studio Respawn a odehrává se po událostech z filmového dílu Epizoda III: Pomsta Sithů.


Microsoft Xbox ONE - Star Wars: JEDI Fallen Order Star Wars: JEDI Fallen Order pro Xone

Star Wars: JEDI Fallen Order je akční adventura z pohledu třetí osoby a důrazem na vyprávění. Vás posadí do role padawana řádu Jedi, který o chlup unikne čistce Příkazu 66.

Vaším úkolem bude pokusit se znovu postavit na nohy řád rytířů Jedi a pro úspěšné zvládnutí, musíte posbírat všechny střípky své paměti, dokončit trénink, získat nové schopnosti Síly a naučit se mistrovsky ovládat světelný meč. A aby to bylo zajímavější, budete se při tom muset skrývat před inkvizicí Impéria
Ve hře SW: Jedi Fallen Order budete nejen šermovat a používat Sílu, ale bude třeba také přemýšlet strategicky a využívat svůj trénink k překonání všech nástrah a tajemství, které se vám postaví do cesty.

Fanoušci ságy Star Wars jistě poznají známá místa, zbraně, vybavení a nepřátele. Ve hře narazíte na nejrůznější charaktery, stvůry, droidy a další postavy, které se v rámci Star Wars hry objevují poprvé.

Hlavní rysy XboxONE Star Wars: JEDI Fallen Order:

 • Propracovaný soubojový systém
  SW Jedi: Fallen Order přináší dosud nejpropracovanější soubojový systém všech dob – budete moci útočit, krýt se, uhýbat a používat Sílu k drtivým kombům.
 • Tréninkem k mistrovství
  Intuitivní a příjemně se používající soubojový systém vyžaduje kapku tréninku k pochopení drobných detailů, díky nímž se staneš mistrným rytířem Jedi.
 • Příběh nového rytíře Jedi začíná
  Vy, coby dřívější učedník na útěkem před Impériem se pokusíte dokončit svůj výcvik. Za pomocí rytíře Jedi a odvážného droida musíte uniknout před spáry Impéria v tomto příběhu postaveném zážitku.
  Objevte rozličné výzvy zaměřené na boj, prozkoumávání míst a řešení hádanek.
 • Dobrodružství Galaxie
  S maximální svobodou rozhodování prozkoumáte prastaré lesy, džungle a unikátní biomy a je jen na vás, kam se vydáte dále.
  Odemkněte si nové schopnosti, síly a maximálně využijte přednosti v terénu i soubojích.
 • Rychleji než Impérium
  Při vaší hře se budete muset pohybovat rychle, protože na každém kroku vás bude pronásledovat Impérium, snažící se vyhladit všechny zbytky řádu Jedi.

Počet hráčů: 1

Online hra pro více hráčů: NE

Podporované příslušenství: Controller Xone, Xone X Enhanced

(Rating PEGI)
Vhodné pro hráče od 16 let PEGI RATING: konzole Microsoft Xbox ONE Star Wars: JEDI Fallen Order obsahuje prvky násilí

 Minimální konfigurace hry Star Wars: JEDI Fallen Order pro XboxONE:  (minimum system requirements)

  konzole Microsoft Xbox ONE, HDD 55GB, Controller Xone

Tagy: Star Wars: JEDI Fallen Order   Star Wars: JEDI padlý rozkaz

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ konzole Xbox One