The Sims 4 - Xbox One

The Sims 4 - Xbox One


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

The Sims 4 je hra simulující život, kterou dosud bylo možné hrát pouze na PC, nyní také pro konzoli Xbox ONE. Hra The Sims 4 vám umožní hrát se životem jako nikdy předtím. Budete tvořit a ovládat nové Simíky s rozumem, tělem a duší. Celý popis

899
899 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Skladem u partnera 5+ kusů
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100014538320

Popis

Popis produktu

The Sims 4 je hra simulující život, kterou dosud bylo možné hrát pouze na PC, nyní také pro konzoli Xbox ONE.


Microsoft Xbox ONE - The Sims 4 The Sims 4 pro Xone

Hra The Sims 4 vám umožní hrát se životem jako nikdy předtím. Budete tvořit a ovládat nové Simíky s rozumem, tělem a duší. Budovat jim domovy a prožívat s nimi příběhy příjemné i vzrušující.

Vytvářejte Simíky vybavené intelektem a emocemi a vyzkoušejte zcela nové intuitivní tvůrčí nástroje. S jejich pomocí snadno vytvoříte simíka dle svých představ a postavíte dům svých snů. Ovládněte mysl, tělo a srdce svých simíků a přiveďte své příběhy k životu.
The Sims 4 se budete setkávat a samozřejmě ovládat, s originální a okouzlujícími postavami Simíků, jejichž vzhled a chování se přibližuje realitě.

Budete moci přizpůsobovat celé prostředí a postavy za pomocí nových nástrojů a zároveň vaše výtvory budete moci velice jednoduše sdílet s přáteli a dalšími příznivci The Sims 4.

Hlavní rysy XboxONE The Sims 4:

  • Noví Simíci – Vytvářejte a ovládejte nové Simíky s myslí, tělem a srdcem.
  • Inteligence – Vaši Simíci se budou pohybovat a působit mnohem přirozeněji než kdykoli předtím, například emoce se projeví i na stylu chůze. Vyberete osobnosti vašich Simíků, vyberete jim touhy, budete zkoumat hloubku celoživotních cílů prostřednictvím myšlenek svých Simíků, sociálních dovedností, kariéry a vzpomínek.
  • Emocionální hloubka – Poprvé Simíci žít s emocionální hloubku. Vaši Simíci mohou zažít 15 různých emočních stavů, které budou ovlivňovány jinými Simíky, akcemi, událostmi, vzpomínkami, nebo dokonce z oblečením a objekty, které vyberete.
  • Vaše volby budou ovlivňovat vaše hraní a příběhy vašich Simíků a můžete vyvolat intenzivnější reakce.
  • Nové kreativní nástroje – Nástroj vytvoření postav Simů je opravdu účinný, intuitivní a hlavně zábavný. Máte jedinečnou možnost vytvořit Simíky s detailní přesností a bez námahy postavit dům svých snů.
  • Zářivé Sousedství – Vyberete si ze spousty a rozmanitých úžasných prostředí pro život Simíků.

Počet hráčů: 1

Online hra pro více hráčů: NE

Podporované příslušenství: Controller Xone, Xone X Enhanced

(Rating PEGI)
Vhodné pro hráče od 12 let PEGI RATING: konzole Microsoft Xbox ONE The Sims 4 obsahuje prvky násilí PEGI RATING: konzole Microsoft Xbox ONE The Sims 4 obsahuje prvky nahoty a / nebo sexuálního chování nebo sexuální narážky.Minimální konfigurace hry The Sims 4 pro XboxONE:
(minimum system requirements)
konzole Microsoft Xbox ONE, HDD 15GB, Controller Xone
 

Překlad nebo vyhledávaná slova  hry The Sims 4 Sims IV


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ konzole Xbox One