Počet nalezených produktů: 6

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Římské svíce BAZOOKA 20 ran
556 Kč

Balení obsahuje 24 kusů římských svící s efekty červené a zelené světličky s práskáním s celkovým počtem 20 ran.


Ohňostroj FESTIVAL BOMB 49 ran
580 Kč

Novinka

Baterie výmetnic obsahuje 49 ran – s pestrou kombinací mnoha efektů střílejích do vějíře.


Ohňostroj PARADISO 49 ran
544 Kč

Novinka

Baterie výmetnic 49 ran s efektem červených, zelených a stříbrných chvostů.


Ohňostroj PYRO FX 49 ran
543 Kč

Novinka

Baterie výmetnic 49 ran s efektem červené a zelené pivoňky s praskáním, zelenými světličkami se stříbrnými stroboskopy, červenozelenomodrými pivoňkami a brokátovými korunkami s praskáním ve finále.


Ohňostroj THUNDER NIGHT 49 ran
543 Kč

Novinka

Baterie výmetnic 49 ran s efektem červené a zelené světličky se stříbrnými stroboskopy, zelené pivoňky a stříbrné světličky s práskající chryzantémou.Zábavní pyrotechnika a ohňostroje

Ohňostroj a zábavní pyrotechnika - to není jen silvestrovské dobrodružství spojené se střílením rachejtlí, ale ohňostroje ve všech podobách lze využít prakticky po celý rok, ať již jako zahradní ohňostroje, svatební ohňostroje, firemní oslavy nebo zpestření narozeninové párty.

Pořádáte rodinnou oslavu, firemní nebo silvestrovský večírek a chcete svým hostům připravit nezapomenutelný a nevšední zážitek, na který budou všichni rádi vzpomínat? Pak si stačí vybrat některý z ohňostrojů.

Nabídka ohňostrojů je opravdu široká a tvoří jí kónické fontány, kompaktní sestavy, římské svíce nebo sady raket. Stačí si jen vybrat dle efektů, délky a výšky explozí nebo počtu ran. Samotná obsluha a způsob iniciace zábavní pyrotechniky je při dodržení návodu zcela bezpečná a divák tak může sledovat přenádherné efekty svého ohňostroje přímo na noční obloze.

_____

^ Zpátky nahoru