ZOPA Zábrana Smart Close
1 390 Kč
+ doprava zdarma

Zopa zábrana Smart Close je prodlužovatelná kovová zábrana s automatickým zavíráním, která rozdělí prostor dle vašich představ. Manipulaci usnadní možnost otevření jednou rukou. Je vhodná pro otvory od 75 do 96 cm.

Reer Zámek na okna a balkónové dveře
259 Kč

Reer Zámek na okna a balkónové dveře umožňuje montáž bez vrtání šroubování nebo lepení. Uzamkne madlo v uzavřené nebo vykloněné pozici.

Reer Zábrana na sporák DesignLine
1 790 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Reer Zábrana na sporák DesignLine pro bezpečí dětí. Kombinuje skvělou funkčnost pro bezpečí dítěte a elegantní design pro moderní kuchyně.

BabyDan DanSafe ochrana vařiče stříbrná
1 039 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

BabyDan DanSafe ochrana vařiče stříbrná je šířkově nastavitelná ochrana vařiče, která zabrání dítěti dosáhnout na vařič či ohřívaný hrnec.

Reer Ochrana rohů stolu 4ks
119 Kč

Chrání před zraněním ostrými rohy, individuálně přizpůsobitelná velikost oříznutím: ideální pro tenké a skleněné desky stolů. Snadná instalace, spolehlivě drží, diskrétní design.

BabyDan Sada bezpečnostních prvků Starter Set, 22 ks
579 Kč

Babydan Sada bezpečnostních prvků Starter Set, 22 ks představuje nejnutnější základ bezpečnosti ve vaši domácnosti. Pomůže řešit bezpečnost dítěte v momentě, kdy se stává více mobilním a začíná všude lézt nebo chodit samo po domě.

Clippasafe Ochranné knoflíky sporák 4ks
199 Kč

Ochranné kryty Clippasafe zabraňují nebezpečí zapnutí nebo regulace plynu. Pozor pozor, všechny maminky i tatínkové. Pokud máte doma malého kuchtíka, který už se nemůže dočkat až začne vytvářet svá Michelinská díla, doporučujeme tuto vychytávku na každý sporák. Využití u sporáků. Výrobek přestaňte používat ihned, jakmile s ním umí dítě manipulovat.

BabyDan Magnet Lock pro skřínky a zásuvky new, 1 kus
269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

BabyDan Magnet Lock pro skřínky a zásuvky new, 1 kus je naprosto unikátní, magneticky ovládaný výrobek – uzávěr zásuvek a dveří skříněk. Zvenčí nic nevidíte.

Safety 1st Magnetická pojistka
490 Kč 449 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Safety 1st Magnetická pojistka zabezpečí skříňky před zvídavými dětmi. Snadno se používá pomocí magnetického uvolňovacího klíče. SecureTech® vizuální indikátor správného zamčení.

Reer Ochrana rohů stolu 4ks anthracite DL
169 Kč

Chrání děti před zraněním ostrými rohy. Pevné uchycení a odstranění beze zbytků díky speciálně vyvinuté lepící pásce. Měkké na vnější straně a tvrdé na vnitřní straně: pro maximální tlumení nárazů. Kombinuje v sobě vysokou funkčnost a elegantní design.

Reer Ochrana rohů stolu 4ks
139 Kč

Ochrana rohů od REER ochrání i vaše dítko před úrázem. Je to perfektní pomocník který by neměl chybět v žádné domácnosti, kde objevují svět malé dětičky.

Reer Držák bezpečnostní na TV
289 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Reer Držák bezpečnostní na TV slouží pro zabránění překlopení TV zvědavým dítětem. Vzdálenost od stěny 5 – 18 cm. Lze s nimi i přizpůsobit natočení TV.

BabyDan Prodloužení zábrany PET Gate 2ks
660 Kč

Sada 2 ks rozšíření vysoké kovové tlakové zábrany Premier Pet Gate černá. S každým dílem prodloužení je možné rozšířit zábranu cca o 7 cm. Výška 105 cm.

BabyDan Baby Steps nástavec na nohy k postýlce, 2ks
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Baby Step nástavec na nohy k postýlce – 2 kusy se umísťuje pod nohy postýlky u hlavičky dítěte, aby pozdvihly dětskou postýlku a umožnily tak lepší spánek miminkům s nachlazením, bolavými oušky nebo podobnými problémy.

Reer WallFlex upevňovací sada na zeď
839 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Montážní sada pro upevňování většiny druhů zábran. Montáž je realizovatelná i přes vystupující podlahové krytiny či koberce. Materiálové složení z novozélandské borovice s plastovými částmi. Reer WallFlex upevňovací sada na zeď je dodávána v bílé barevné variantě.

Reer Y Svorka
269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Reer Y-Svorka umožňuje montáž vzpěrových zábran ke kulatým sloupkům – například zábradlí. Balení obsahuje 2 ks.

BabyDan Dveře pro prostorové zábrany NEW 72cm
1 290 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Modul Dveře pro prostorové zábrany Flex M, L, XL a ohrádku Park a Kid od Babydanu umožňují rozšířit možnosti vstupu v prostorové zábraně a přizpůsobit používání Vašim individuálním požadavkům.

BabyDan Key Guard - uzávěr na klíč dveří
219 Kč 169 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

BabyDan Key Guard – uzávěr na klíč dveří chrání před možností, aby si děti samy odemkly či zamkly dveře. Hodí se na většinu typů klíčů od domu, či od pokoje.

BabyDan Prodloužení pro Pet gate 2ks-42%
450 Kč 259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada 2 ks rozšíření kovové zábrany Pet gate. S každým dílem prodloužení je možné rozšířit zábranu cca o 7 cm.

Safety 1st Rozšíření zábrany Modular, 72cm
899 Kč

Safety 1st Rozříření zábrany o 72cm. Díky tomuto prodloužení se dá Safety 1st zábrana prodloužit o 72 cm, abyste ji přizpůsobili pro širší průchod nebo větší objekt. Kompatibilní se zábranami Safety 1st Modular 3 a Modular 5.

Lindam Wall Fixing Kit
459 Kč 429 Kč

Výprodej

LINDAM Wall Fixing Kit je upevňovací sada pro ohrádky Lindam od stěny ke stěně. S touto sadou vytvoříte z ohrádky zábranu.

BabyDan Rampa k tlakovým zábranám 2ks bílá
270 Kč 50 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Babydan Rampa k tlakovým zábranám 2ks bílá vám umožňuje snadnější překročení přes upevněnou tlakovou zábranu bez rizika, že zakopnete.

Reer StairFlex upevňovací sada antracit
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Montážní sada pro upevňování schodišťové zábrany. Inovovaný systém Power2Fix s pevnostními vlastnostmi, které nemají vliv na poškození přilehlého zábradlí. Materiálové složení z borovice s kovovými a plastovými částmi. Reer StairFlex upevňovací sada je dodávána v antracitové barevné variantě.

Reer StairFlex upevňovací sada bílá
799 Kč

Montážní sada pro upevňování schodišťové zábrany. Inovovaný systém Power2Fix s pevnostními vlastnostmi, které nemají vliv na poškození přilehlého zábradlí. Materiálové složení z novozélandské borovice s kovovými a plastovými částmi. Reer StairFlex upevňovací sada je dodávána v bílé barevné variantě.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Prodloužení a doplňky k dětským zábranám.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Prodloužení a doplňky k dětským zábranám výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Prodloužení a doplňky k dětským zábranám akce.