Barceló Hotel Group 3 noci v 5* hotelu Barceló Brno Palace se snídaní a volným vstupem do fitness, sauny a relaxační zóny hotelu

Barceló Hotel Group 3 noci v 5* hotelu Barceló Brno Palace se snídaní a volným vstupem do fitness, sauny a relaxační zóny hotelu


Ubytování na 3 noci pro dvě osoby v pětihvězdičkovém mezinárodním hotelu Barceló Brno Palace se snídaní B-Likeat a volným vstupem do fitness, sauny a relaxační zóny hotelu. www.barcelobrnopalace.com Celý popis

5999
5 999 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
Skladem

Kód: 100020354727

Popis

Popis produktu

Nechte se hýčkat v luxusu pětihvězdičkového hotelu Barceló Brno Palace! Romantický pobyt pro zamilované!

Lokalita: malebné centrum Brna. Nedaleko hotelu se nacházejí hlavní turistické zajímavosti města, jako je hrad Špilberk nebo katedrála svatého Petra a Pavla.

Popis hotelu: Jedinečný butikový hotel v srdci Brna se zajímavou architekturou a dekorací interiérů. Vítěz Czech Hotel Awards v kategorii nejlepší hotel Jihomoravského kraje pro rok 2020.

Pro svoji unikátnost, vysokou kvalitu poskytovaných služeb hotel využívají při cestě do Brna české i zahraniční celebrity jako např. Vanessa Mae, Jean Reno či Hans Zimmer a rovněž hotel láká mezinárodní filmové produkce.

Všechny pokoje jsou vybavené kávovým a čajovým setem, vysokorychlostním Wi-Fi připojením, polštářovým menu, trezorem, žehličkou a žehlícím prknem. 

Hostům je 24 hodin denně zdarma k dispozici moderně vybavené fitness centrum s finskou saunou a relaxační zónou. Pro odpočinek a regeneraci je možné navštívit hotelové luxusní centrum thajských masáží o rozloze 130 m2.

Popis ubytovacího poukazu: Ubytování na 3 noci pro dvě osoby v pětihvězdičkovém mezinárodním hotelu Barceló Brno Palace se snídaní B-Likeat a volným vstupem do posilovny, sauny a relaxační zóny hotelu. Welcome sklenka sektu. 20% sleva na konzumaci v hotelové zážitkové restauraci Palazzo. Zdarma Wi-Fi na pokoji. DPH v ceně poukazu zahrnuto.

Platnost poukazu: do 28.12.2020

Check in:  14.00 hodin 
Check out: 12.00 hodin

Domácí mazlíček: vstup povolen za příplatek v hotelu 499,–Kč/noc (nutno nahlásit předem)

Děti: 0–1,99 let zdarma, 2–11,99 let za příplatek v hotelu 599,–Kč/noc (nutno nahlásit předem)

www.barcelobrnopalace.com


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Region Jihomoravský kraj
Určení pro děti, pro muže, pro ženy
Kategorie Cestování, Zábava