3h projížďka Prahou na elektrické koloběžce HUGO Bike s průvodcem

3h projížďka Prahou na elektrické koloběžce HUGO Bike s průvodcem


3h projížďka Prahou na elektrické koloběžce HUGO Bike s průvodcem, prozkoumejte Prahu ze sedla el.koloběžky české výroby, ukážeme Vám památky, historická místa a výhledy, využijte naší akční cenu. Celý popis

1210
1 500 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
1 210 Kč
-19%
Skladem

Kód: 100020578337

Popis

Popis produktu

 Kouzelná projížďka malebnými  ulicemi Prahy na unikátní Elektrické koloběžce HUGO Bike ( české výroby) s průvodcem, který Vás bude provázet po celou  dobu vyjížďky a poskytne Vám výklad a zajímavosti o historii Prahy  a ukáže Vám nejzajímavější památky v Praze.

Objevte nejkrásnější místa Prahy pohodlně. Ucítíte atmosféru historických míst. Tato trasa vám nabídne spojení prohlídky města a výhledů na město. 

Díky na trhu unikátní koncepci rámu je jízda na naší elektrické koloběžce naprosto stabilní, jednoduchá a neskutečně zábavná i při delších cestách. Ušetříte čas na další aktivity. 

Úsměv na tváři garantujeme.

Uvidíte tato místa: Staré město, Staroměstské náměstí  s Orlojem, Týnský Chrám, Židovské mšsto, Letná Park – Metronom, Pražský Hrad  a výhledy, Strahovský Klášter, Petřínské zahrady a Petřínská věž, Malá Strana, John Lennon Wall, Tančící Dům,  projížďka po obou březích řeky Vltavy s výhledy, Národní divadlo, Václavské náměstí, Stavovské Divadlo.

Jsme také připraveni Vám ušít vyjížďku podle vašich představ. Stačí se domluvit s průvodcem, která místa byste rádi viděli a můžeme vyrazit.

Využijte akční cenu našich vyjížďěk a tím Vám chceme poděkovat za podporu.

Start i konec vyjížďky na adrese pobočky : Ovocný trh 15, Praha 1.

Vyjížďka po přechozí domluvě a telefonickém objednání na čísle 608244655 – datum a hodinu si domluvíme dle vašich možností

Omezení: min.věk 13+ , není vhodné pro těhotné ženy, max váha osoby je 120kg.

Cena obsahuje: průvodce, zapůjčení elektrické koloběžky HUGO Bike, helmu, voda 0,5, káva, čaj

náplavka


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Region Hlavní město Praha
Určení pro muže, pro ženy
Kategorie Cestování, Zábava