Barceló Hotel Group 2 noci v hotelu Occidental Praha**** pro 2 osoby s parkováním zdarma

Barceló Hotel Group 2 noci v hotelu Occidental Praha**** pro 2 osoby s parkováním zdarma


Ubytování na 2 noci pro dvě osoby ve čtyřhvězdičkovém mezinárodním hotelu Occidental Praha se snídaní O!Breakfast, parkováním zdarma a volným vstupem do hotelové posilovny. www.occidentalpraha.com Celý popis

2799
2 799 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
Skladem

Kód: 100020368490

Popis

Popis produktu

Užijte si pobyt v moderním čtyřhvězdičkovém hotelu obklopeném nákupními centry a v blízkosti metra!

Lokalita: v blízkosti historického centra Prahy. Stanice metra C (Budějovická). V nedaleké vzdálenosti od hotelu historické zajímavosti Vyšehrad, Národní muzeum nebo Václavské náměstí. Přírodní sportovně relaxační areál Žluté lázně, Branické skály, vyhlídka Dobeška nebo plavecký stadion Podolí několik minut od hotelu.

Popis hotelu: Moderní, velmi funkčně vybavený mezinárodní čtyřhvězdičkový hotel, který patří do hotelové sítě Barceló Hotel Group. Hotel je po kompletní rekonstrukci dokončené v roce 2017. Všechny pokoje jsou laděné do jemných barev, vybavené vysoušečem vlasů, kávovým a čajovým setem, vysokorychlostním Wi-Fi připojením a trezorem. 

Hostům je 24 hodin denně zdarma k dispozici nově vybavená posilovna. Díky promyšlené gastronomické nabídce si kromě tradiční české kuchyně hosté vychutnají i bohatou snídani. V lobby baru B-Lounge se podává široký výběr vín, likérů, destilátů a samozřejmě i místní české pivo. 

Popis ubytovacího poukazu: Ubytování na 2 noci pro dvě osoby ve čtyřhvězdičkovém mezinárodním hotelu Occidental Praha se snídaní O!Breakfast a volným vstupem do posilovny. Parkování v areálu hotelu zdarma (dle kapacitních možností). Welcome drink. 20% sleva na konzumaci v hotelovém baru. Zdarma Wi-Fi na pokoji. DPH v ceně poukazu zahrnuto.

Platnost poukazu: do 28.12.2020

Check in:   14.00 hodin 

Check out: 12.00 hodin

Děti: 0–1,99 let zdarma, 2–11,99 let za příplatek v hotelu  499,–Kč/noc (nutno nahlásit předem)

www.occidentalpraha.com


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Region Hlavní město Praha
Určení pro děti, pro muže, pro ženy
Kategorie Cestování, Zábava