Poukaz na Zážitkový kurz první pomoci od PrPom - 500 Kč

Poukaz na Zážitkový kurz první pomoci od PrPom - 500 Kč


Jsme nadšenci, kteří chtějí v České republice znovu oživit kvalitní výuku první pomoci. Umíme jí učit tak, že to lidi baví a dává jim to smysl. Pomocí silného zážitku vám dáme sebejistotou k dělání opravdových činů, které pomáhají druhým. A leckdy zachraňují životy. Celý popis

500
500 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
Skladem

Kód: 100021068538

Popis

Popis produktu

KDO JSME A CO DĚLÁME?

Celé portfolio kurzů od PrPom se dá rozdělit na zážitkové kurzy pro firmy, pro veřejnost a pro školy. Pokud si chcete přečíst něco od spokojených firemních klientů, zkuste to tady. Nebo se chcete podívat na reakce účastníků z kurzů pro veřejnost? V PrPom nešíříme osvětu v oblasti první pomoci jen na kurzech. Máme také široký výběr vlastních článků, které píší naši lektoři. Krom toho vytváříme i zajímavé edukativní příspěvky na naše sociální sítě. Můžete nás podpořit i tím, že nás budete sledovat na: Facebooku, Instagramu, LinkedInu a nově i na Twitteru.

JAK TO VYPADÁ NA KURZU?

Kromě klasické vysoce kvalitní interaktivní výuky vás čekají tři modelové situace. Jedná se o tři příběhy, které prožijete z různých úhlů pohledu: jednou budete zachráncem, jednou figurantem a jednou budete nezúčastněným pozorovatelem. Příběhy jsou ztvárněny pod vedením zkušených lektorů velmi realisticky: používají se skutečná auta, profesionálně namaskovaná poranění, na záchranku se opravdu telefonuje… Projdete velmi reálným zážitkem, který vás naučí reagovat na neočekávané stresující události a poskytnout první pomoc. To může zachránit život vám nebo někomu z vašich blízkých. Proto říkáme: „Děláme z lidí hrdiny: Učíme první pomoc zážitkem.“

 modelových situací

PROČ SI KOUPIT POUKAZ NA NÁŠ KURZ?

Krom toho, že nás tím finančně podpoříte v této nesnadné situaci, která se na nás hodně podepsala, přidáte se tím i k řadě dalších uvědomělých lidí, kteří zjistili nejen, že první pomoc je důležitá pro každého jedince ve společnosti, ale také, že se nedá naučit v sedě.

Jako poděkování za vaši podporu, bychom vám rádi darovali slevu 15 % na jakýkoliv náš jednodenní kurz (sleva se vztahuje pouze na jednodenní kurzy). Slevový kód vám přijde e-mailem společně s vaším poukazem. 

CO SI JEŠTĚ OD NÁS MŮŽETE POŘÍDIT?

Co takhle dovolenou? Určitě jste teď se svými ratolestmi trávili hodně času a proto by neškodila pauza. Zkuste děti poslat na náš týdenní letní tábor.

Během týdne se vaše děti mohou naučit nejen mnoho dovedností, které jim běžné tábory poskytují, užijí si spoustu sportu, her a zábavy. Ale především se zde bude věnovat pozornost i výuce první pomoci zážitkovou formou, tak aby byla pro děti snadno přístupná a úměrná jejich věku.

JAK VYŽÍT POUKAZ?

Poukazy můžete uplatnit na jakýkoliv náš kurz pro veřejnost:

  • Základní kurz první pomoci
  • První pomoc u dětí
  • Zdravotník zotavovacích akcí
  • A jiné…

Poukazy lze uplatnit do konce roku 2020. Jejich případné prodloužení je možné po telefonické domluvě nebo e-mailem.

Po předložení poukazu vám bude odečtena částka poukazu z ceny kurzu a k tomu vám ještě přidáme slevu 15 % jako poděkování za vaši podporu. 


Parametry

Parametry produktu %1% %2%