Voucher v hodnotě 5 000 Kč na online MBA studium jen za 2 999 Kč

Voucher v hodnotě 5 000 Kč na online MBA studium jen za 2 999 Kč


Ušetřete 40 % – Využijte unikátní možnost zakoupit si jen za 2 999 Kč voucher v hodnotě 5 000 Kč, který lze uplatnit jako slevu na studium libovolného online MBA oboru na institutu CEMI. Nastartujte opět svoji kariéru či firmu. Více na www.cemi.cz. Celý popis

2999
5 000 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
2 999 Kč
-40%
Skladem

Kód: 100022111504

Popis

Popis produktu

Díky zakoupení tohoto voucheru můžete studovat MBA s výraznou slevou a získat tak titul MBA za výhodných podmínek.

Co je titul MBA jak ho lze získat?

Titul MBA (Master of Business Administration) je v České republice udělován jako neakademický profesní titul, psaný za jménem. Jde tedy o o manažerské studium, které je ideální pro všechny řídící pracovníky nebo pro ty, kteří se chtějí teprve manažery stát. MBA studium je také perfektní volnou pro majitele firem, podnikatele či pracovníky veřejné správy.

Na institutu CEMI lze titul MBA získat ročním 100 % online studiem v některém z 11 ucelených studijních oborů v češtině či angličtině, které pokrývají požadavky na manažerské vzdělání pracovníků firem všech velikostí a odvětví.

Absolventi MBA studia institutu CEMI na slavnostní promoci v Břevnovském klášteře.

Mezinárodní akreditace

Institut CEMI jako první ve střední Evropě získal prestižní mezinárodní akreditaci od britské akreditační autority ASIC (Accreditation Service for International Schools, Colleges and Universities), s nejvyšším možným statusem ASIC Premier Institution. Tato akreditace nám byla udělena díky splnění náročných kritérií na kvalitu výuky, lektorů a vzdělávacích postupů.

Jaké jsou přínosy MBA studia?

Na základě průzkumu realizovaného mezi 200 MBA absolventy institutu CEMI renomovanou agenturou STEM/MARK jsou přínosy MBA studia v oblasti kariéry, znalostí a dovedností následující: 

  • 73 % absolventů díky zisku MBA titulu pociťuje konkurenční výhodu na trhu práce vůči lidem s pouze akademickým VŠ titulem.
  • 62 % absolventů uvádí, že po absolvování MBA mají vyšší hodnotu pro firmu, v níž pracují.
  • 58 % absolventů získalo lepší pracovní uplatnění v jiné firmě anebo došlo ke kariérnímu postupu v rámci jejich pracoviště.
  • 57 % absolventů uvádí, že se díky MBA studiu rozšířila síť jejich profesních kontaktů.
  • 84 % absolventů uvádí, že během studia získali praktické znalosti a dovednosti využitelné v daném oboru.
  • 74 % absolventů pomohlo řešení projektů během studia MBA k řešení konkrétních situací v jejich práci.
  • 61 % absolventů – podnikatelů uvádí, že MBA studiem nabyté znalosti otevřely cestu jejich podnikání.
  • Více informací o přínosech MBA studia najdete zde.

Nepovinné úvodní setkání studentů MBA v mrakodrapu City Tower v Praze.

Jak probíhá MBA studium na CEMI?

1) Úvodní nepovinné setkání s lektory

Zde máte možnost potkat se se svými lektory a dalšími studenty a načerpat důležité informace i motivaci ke studiu.

2) Online konzultace s lektory po celou dobu studia

Online konzultace s lektory představují klíčovou část vašeho MBA studia. S našimi odborníky budete průběžně řešit reálné problémy, případy a situace z vaší praxe, které zpracujete do seminární práce v rámci každého předmětu.

3) Obhajoba diplomové práce

Prakticky orientovanou diplomovou práci zpracováváte pod supervizí některého z našich zkušených vedoucích a její výsledky na závěr studia prezentujete před komisí, abyste získali nárok na udělení titulu MBA.

4) Slavnostní promoce

Na závěr už si jen můžete užít slavnostní ceremoniál a obdiv vašich blízkých. Zasloužíte si ho! 

Více informací o průběhu studia najdete zde.

Slavnostní promoce absolventů MBA na CEMI

O institutu CEMI (Central European Management Institute)

Institut CEMI byl založen v roce 2011 s cílem poskytovat kvalitní online MBA a LLM vzdělání na evropské úrovni. Studium trvá standardně 1 rok a je dostupné především studentům z České a Slovenské republiky. Jako první ve střední Evropě také obdržel prestižní UK akreditaci ASIC Premier Institution. Všechny česky vyučované MBA a LLM obory na CEMI jsou navrženy a přizpůsobeny potřebám českých a slovenských studentů a také místnímu trhu práce. MBA programy v angličtině jsou celosvětově využitelné a jsou vyučovány mezinárodním týmem lektorů. S více než 1 740 klienty patří mezi nejvýznamnější a největší poskytovatele MBA a LLM studia ve střední Evropě. V rámci průzkumu efektivity vzdělávání manažerů byl institut CEMI agenturou Ipsos vyhodnocen jako instituce poskytující nejefektivnější MBA studium při zaměstnání v ČR. 

Více informací naleznete na na www.cemi.cz

Voucher je možné uplatnit nejpozději do 31.12.2020. Hodnota voucheru se odečítá od standardní ceníkové ceny studia. Vouchery nelze sčítat a jeden student může uplatnit vždy pouze jeden voucher. Vouchery nelze uplatňovat na již zlevněné nabídky a sčítat je s případnými dalšími slevami, kromě slevy za platbu najednou a slevy za registraci k odběru newsletteru.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%