Počet nalezených produktů: 9

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

RIWALL Carlo - designová stohovatelná židle z tahokovu, tmavě šedá
1 399 Kč
+ doprava zdarma

Designová velmi pevná židle z tahokovu. Její speciální tvar umožňuje pohodlný posed. Univerzální tmavě šedá barva se hodí do různého prostředí. Židle je stohovatelná a tak šetří prostor při skladování.


RIWALL Evan Comfort hliníkové křeslo
2 811 Kč

1 799 Kč
+ doprava zdarma

Pohodlné polohovatelné křeslo Evan. Pevná konstrukce, širší profily, posílené klouby i silnější vlákno tmavě šedého textilenu 2×2 zaručuje extrémní pevnost a spolehlivost tohoto křesla.


RIWALL Forios - hliníková stohovatelná židle
2 299 Kč
+ doprava zdarma

Komfortní a velmi prostorná židle s nadčasovým designem v nádherné kombinaci tmavě šedého a grafitově stříbřitého odstínu hliníkového rámu s elegantním tmavým textilenem v odstínu antracit, tkaného ve velmi pevné a husté struktuře tzv. Jacquardovy vlny.


RIWALL Forios - hliníkové polohovatelné křeslo
2 577 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Křeslo s vysokou komfortní zádovou opěrkou a s možností nastavení do pěti poloh. Hliníkový rám s elegantním tmavým textilenem.


RIWALL Pikolo - kovová stohovatelná židle s ratanem
699 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kovová stohovatelná židle s pohodlným výpletem z trvanlivého a bezúdržbového umělého ratanu. Rám je ošetřen lakem nanášeným moderní práškovou technologií.


RIWALL Vera - hliníková stohovatelná židle
999 Kč
+ doprava zdarma

Stohovatelná židle Vera v moderním designu s hliníkovým rámem ošetřeným práškovou technologií je opatřena kvalitním textilenem v základním provedení 1×1 pro příjemný posed.