10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Plápolající plamínky a posezení u živého ohně sálajícího na všechny strany má neopakovatelné kouzlo. Na zahradu si můžete pořídit přenosné ohniště. Abyste nepřišli o oblíbené pochoutky, doporučujeme přenosné ohniště s grilem.

Zobrazit více

Přenosné ohniště na zahradu

Přenosné ohniště je elegantní řešení na zahradu i na terasu. Zahradní grily neposkytují vlídné teplo a harmonickou atmosféru, protože postrádají živý otevřený oheň. Přenosné ohniště můžete umístit kamkoliv v zahradě (s ohledem na bezpečnost) a nejsou nutné terénní úpravy. Pokud opékáte příležitostně, je přenosné ohniště výbornou volbou.

Kam umístit přenosné ohniště

Ohniště je třeba umístit na pevný, nehořlavý podklad, například na beton, cihly, kovovou podložku nebo na trávník vysypaný štěrkem.

TIP!

Při pořizování ohniště nezapomeňte na dřevěné brikety a uhlí.


Grilovací ohniště ve tvaru mísy

Krásný zážitek ze živého ohně vám nabídne grilovací ohniště ve tvaru mísy. Připomíná velkou pánev wok. Otevřené ohniště je zhotoveno z ocelové či litinové mísy různého rozměru, oheň je zvýšený na podstavci a uhlíky zůstávají v míse. Při doplnění roštem můžete na ohništi ve tvaru mísy i grilovat, pro zvýšení bezpečnosti doporučujeme přiklopit ohniště poklopem.

Grilovací ohniště ve tvaru mísy je menší, hodí se na terasy, zahrádky nebo pod pergolu.

Otevřené ohniště ve tvaru koše

Ohniště ve tvaru koše je důmyslnou konstrukcí kovových tyčí do kruhu nebo obdélníku. Mezi tyčemi jsou mezery různé šíře, oheň vzniká uvnitř kornoutu, hřeje i ze stran. Na spodní podstavec propadávají žhavé uhlíky, používání je bezpečné.

Otevřené ohniště ve tvaru koše je krásným prvkem na větší zahradu.

Zahradní ohniště s grilem na trojnožce

Multifunkční grilovací set získáte pořízením zahradního ohniště s grilem na trojnožce. Set nabízí různá použití. Otevřené ohniště můžete použít samostatně nebo na trojnožku upevnit grilovací rošt či kotlík pro přípravu polévek a gulášů. Výšku grilování a opékání lze regulovat. Trojnožka je ohništěm, varným centrem i grilem.

Jak vybrat přenosné zahradní ohniště

  • Tvar ohniště – vybírejte s ohledem na umístění. Na terasu je vhodné miskové s poklopem.
  • Velikost ohniště – dle tvaru, kruhová mají průměr od 50 do 100 cm.
  • Výška ohniště – vyšší ohniště se snadněji obsluhují.
  • Váha ohniště – souvisí s velikostí. Pokud budete ohniště přenášet často, volte nižší hmotnost.
  • Přívod vzduchu – otvory v ohništi pro lepší hoření, mimo používání pro odtok vody za deště.
  • Madla, úchyty – pro snadné přenášení bez ušpinění.
  • Podstavec, nohy – vybírejte s ohledem na stabilitu. Široká základna je bezpečnější.
  • Doplňky – ohraná plachta, poklop, grilovací mřížky.
Info:

V interiéru vám kouzelnou atmosféru vykouzlí krbová kamna.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
Rojaplast Ohniště HEKLA Rojaplast Ohniště HEKLA
Rojaplast Ohniště HEKLA

Přenosné ohniště s nízkou výškou pro opékání nejrůznějších pokrmů od buřtů po topinky, ale i pro navození příjemné atmosféry plápolajícího ohně. Rojaplast Ohniště HEKLA klasického tvaru je podepřen trojicí nohou, které zamezují spálení trávních ploch i povrchu při použítí na terase či balkonu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Rojaplast VESUV ohniště Rojaplast Ohniště HEKLA
Rojaplast VESUV ohniště

Ohniště VESUV od značky Rojaplast. Výška výrobku 20,5 cm. Průměr 72 cm. Vyrobeno ze zastudena válcované oceli s ošetřením práškovou barvou. Praktická pomůcka k úpravě zeleniny i masa. Rozměr balení 73 × 73 × 15 cm. Hmotnost 6 kg.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Rojaplast ETNA ohniště Rojaplast Ohniště HEKLA
Rojaplast ETNA ohniště

Ohniště ETNA od značky Rojaplast. Výška výrobku 20,5 cm. Rozměr 64 × 60 cm. Vyrobeno z oceli s ošetřením práškovou barvou. Praktická pomůcka k úpravě zeleniny i masa. Mísa o tloušťce 1 mm. Rozměr balení 65 × 65 × 25 cm. Hmotnost 5,2 kg.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Rojaplast STROMBOLI ohniště 3v1 Max Cortenová mísa na vodu/ ohnisko 80 x 21 cm
Rojaplast STROMBOLI ohniště 3v1

STROMBOLI ohniště 3v1 od značky Rojaplast. Funkce 3v1 v rámci ohniště, grilu, chladničky. Rozměr 81 × 81 × 44 cm. Vyrobeno z oceli s ošetřením práškovou barvou. Chromovaný rošt. Praktická pomůcka k úpravě zeleniny i masa. Rozměr balení 70 × 60 × 23 cm. Hmotnost 17,6 kg.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Happy Green Ohniště přenosné PLATE 55 cm Max Cortenová mísa na vodu/ ohnisko 80 x 21 cm
Happy Green Ohniště přenosné PLATE 55 cm

Přenosné zahradní ohniště plochého typu, vybaveno zabudovaným roštem pro grilování. Happy Green PLATE disponuje průměrem 56 cm a síťovým poklopem proti odlétajícím drobným uhlíkům. Nechybí snadno složitelné nohy pro úspornější skladování.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
ProGarden Ohniště přenosné zahradní 58 cm Koopman litinové ohniště se 2 uchy Ø 60 cm
ProGarden Ohniště přenosné zahradní 58 cm

Ohniště přenosné zahradní 58 cm PROGARDEN KO-X89000030

můžete mít 11.12.

SkyShowtime zdarma
Koopman litinové ohniště se 2 uchy Ø 60 cm Koopman litinové ohniště se 2 uchy Ø 60 cm
Koopman litinové ohniště se 2 uchy Ø 60 cm

Litinové ohniště se 2 uchy Ø 60 cm od značky Koopman. Výška 30 cm. Hloubka 20 cm. Teplotní odolnost do 800 °C. Vyrobeno z odolného litinového materiálu. Podstavec vyrobený z ocelových trubek Ø 22/18 cm. Rozměr balení 60 × 62 × 20 cm. Hmotnost 4 kg.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Teamson Home Zahradní Velké Ohniště Na Dřevo, Venkovní Nábytek Chimenea, Ohniště, Kovový Hořák Na Polena S Pohárem A Víkem, Šedá Teamson Home Zahradní Velké Ohniště Na Dřevo, Venkovní Nábytek Chimenea, Ohniště, Kovový Hořák Na Polena S Pohárem A Víkem, Šedá
Teamson Home Zahradní Velké Ohniště Na Dřevo, Venkovní Nábytek Chimenea, Ohniště, Kovový Hořák Na Polena S Pohárem A Víkem, Šedá

Přímá silueta a světle šedá faux betonová základna vyzařují vzhled zajištěné sofistikovanosti, zatímco jeho jemná zoufalá povrchová úprava má hladce zvýraznit jakýkoli venkovní obytný prostor. Zahrnuje ohnivou jámu, ocelový poker, jiskru a grilovací rošt.

můžete mít 12.12. - 13.12.

Cattara Ohniště s grilovací mřížkou VESUV s poklopem Teamson Home Zahradní Velké Ohniště Na Dřevo, Venkovní Nábytek Chimenea, Ohniště, Kovový Hořák Na Polena S Pohárem A Víkem, Šedá
Cattara Ohniště s grilovací mřížkou VESUV s poklopem

Přenosné ohniště na dřevo VESUV, vhodné na terasy a zahrady. Konstrukce ohniště je vyrobena z kvalitní oceli s vysokoteplotním černým nátěrem. Pro grilování je ohniště opatřeno ocelovým roštem průměru 48 cm. Na popel je ohniště opatřeno ocelovou mřížkou se smaltovanou povrchovou úpravou.

můžete mít 8.12. - 11.12.

Zahradní ohniště

Zahradní ohniště vyžaduje trvalé umístění v prostoru a nutné terénní úpravy. Přesto jej využíváte jen po několik týdnů. Řešením je přenosné venkovní ohniště. Otevřené ohniště můžete doplnit grilem a posedět u přípravy oblíbených dobrot.

Otevřené ohniště

Otevřené ohniště má kouzlo živých plamínků a poskytuje sálající teplo. Posezení u otevřeného ohniště si můžete dopřát i na terase nebo pod pergolou. Stačí zvolit vhodný model přenosného ohniště. Prohlédněte si ohniště ProGarden či ohniště COSI.

Přenosné ohniště s roštem

Přenosné ohniště může mít tvar buď koše nebo mísy. Pro grilování jsou vhodné přenosné ohniště ve tvaru mísy. Ty jsou doplněny o možnost umístění roštu, a to v několika polohách. Bez námahy můžete opékat špekáčky nebo grilovat maso. Zalíbí se vám ohniště Cattara či ohniště Happy Green.

Venkovní ohniště s grilem

Venkovní ohniště s grilem může mít různá provedení. Na výběr jsou velké mísy o rozměru až 100 cm v průměru, které si žádají trvalé umístění nebo nejrůznější designové kousky ze skla či betonu. Oblíbené jsou i multifunkční přenosná ohniště s grilem.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku produktů z této kategorie naleznete i na Allegro.cz - Zahradní ohniště