Fieldmann FZG 1010 Ohniště
2 590 Kč

1 799 Kč
+ doprava zdarma

Zahradní Ohniště na dřevěné uhlí Fieldmann FZG 1010. Síla plechu 0,8 mm, ze kterého je gril vyroben se stabilním podstavecem


Tepro Copper Mountain
2 490 Kč

Moderní kulaté ohniště Copper Mountain v elegantním provedení plnohodnotně nahrazuje klasické otevřené ohniště.


Tepro Gladstone
3 690 Kč

Moderní ohniště Gladstone plnohodnotně nahrazuje klasické otevřené ohniště. Svým kamenným vzhledem se stane stylovým doplňkem vaší zahrady.


Activa Madrid přenosné ohniště
1 999 Kč

1 824 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přenosné ohniště Activa Madrid z nerezové oceli. Průměr 75,5 cm.


Rojaplast Ohniště HEKLA
1 299 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přenosné ohniště s nízkou výškou pro opékání nejrůznějších pokrmů od buřtů po topinky, ale i pro navození příjemné atmosféry plápolajícího ohně. Rojaplast Ohniště HEKLA klasického tvaru je podepřen trojicí nohou, které zamezují spálení trávních ploch i povrchu při použítí na terase či balkonu.


Rojaplast Ohniště SEMERU
1 149 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Přenosné ohniště s prohnutým vnitřkem pro opékání nejrůznějších pokrmů od buřtů po kukuřici, ale i pro uklidňující oheň fungující jako kulisa k navození příjemné atmosféry. Rojaplast Ohniště SEMERU klasického tvaru je podepřeno trojicí nohou, které zamezují spálení trávních ploch i povrchu při použítí na terase či balkonu.


Rojaplast Ohniště LAKI
1 139 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Přenosné ohniště s prostorným vnitřkem pro opekání nejrůznějších pokrmů od špekáčků po zeleninu, ale i pro uklidňující oheň k navození příjemné atmosféry. Rojaplast Ohniště LAKI klasického tvaru je podepřeno trojicí nohou, které zamezují spálení trávních ploch i povrchu při použítí na terase či balkonu.