Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 6398206

ASUS TUF B365M-PLUS GAMING - Intel B365

ASUS TUF B365M-PLUS GAMING - Intel B365

1x

hodnoceno

100 %

spokojenost
Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Výkonná herní základní deska, socket Intel 1151, čipset Intel B365, podpora procesorů Intel 8. a 9. generace Core/Pentium Gold/Celeron; podpora procesorů s integrovaným grafickým čipem, 4× DDR4 až 2666 MHz, maximálně 64 GB; sloty: 2× PCI-E 3.0 x16 (x16, x4). Celý popis
Produkt je momentálně nedostupný.
1 690 Kč
Prodává CZC.CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
1 690 Kč
Levněji s novou kartou za

Popis

ASUS TUF B365M-PLUS GAMING

TUF Gaming destiluje důležité prvky nejnovější Intel platformy a kombinuje je s herními funkcemi a prokázanou výdrží. Vytvořena s komponenty armádní kvality, vylepšeným napájecím řešením a srozumitelnou sadou chladících funkcí, tato základní deska přináší skálopevný výkon s nepolevující herní stabilitou.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Výhody ASUS TUF B365M-PLUS GAMING

  • Čipset Intel B365 s podporou procesorů Intel 8. a 9. generace
  • Flexibilní ovládání chlazení
  • Fan Xpert 2+
  • 2× M.2 konektor pro ultra rychlé SSD
  • Vysoká odolnost a stabilita produktů TUF

Kvalita TUF napříč komponenty

TUF Gaming Alliance je spolupráce ASUS a důvěryhodných tvůrců počítačových komponent, pro zajištění kompatibility s širokou škálou součástek, jako PC skříně, napájecí zdroje, CPU chladiče, paměťové moduly a další. S dalšími, pravidelně přidávanými partnery a komponenty se TUF Gaming Alliance stále rozrůstá. Chcete-li zaručenou odolnost, výdrž, stabilitu a kompatibilitu, pořiďte si komponenty TUF.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dva M.2 sloty

Deska poskytuje dva M.2 sloty, kde jeden podporuje PCIe 3.0 x4 moduly (až 2280). Další pak umožňuje použití PCIe 3.0 x4SATA modulů (až 2280). Společně poskytují nejrychlejší a nejflexibilnější dostupné M.2 rozhraní. Užívejte si vysoké přenosové rychlosti v malém formátu, které M.2 moduly přinášejí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Sestavena, aby vydržela

ASUS je předním světovým výrobcem základních desek, známý pro svůj unikátní přístup k designu. Jeho zevrubné testy překračují průmyslové standardy, podpořené vysoce kvalitními komponentami pro vynikající ochranu v reálném světě. Desky společnosti ASUS jsou prokazatelně kompatibilní s více než 1000 komponentami a zařízeními a každý nový model podstupuje minimálně 8 000 hodin striktní validace. Můžete tak bez obav tuto desku zapojit do jakéhokoliv prostředí a pro jakoukoliv aplikaci.

Fan Xpert 2+

Deska poskytuje srozumitelné ovládání ventilátorů skrze přiložený Fan Xpert 2+ software. Můžete tak snadno ovládat nastavení chlazení nebo zvolit inteligentní ovládání, které se postará o veškeré nastavení v závislosti na aktuální zátěži systému.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Aura Sync

Technologie ASUS Aura Sync dělá desku kontrolním uzlem, co se osvětlení týče. Je díky ní snadné synchronizovat neuvěřitelné světelné efekty mezi kompatibilními komponenty, včetně RGB LED pásků, grafických karet, klávesnic a dokonce myší. Změňte všechny LED najednou nebo použijte dynamické režimy, které nechají efekty osvětlení plynout napříč všemi synchronizovanými zařízeními.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Jedná se o základní desku s čipovou sadou Intel B365. Nabízí patici socket 1151 s podporou procesorů Intel 8. a 9. Generace Core/Pentium Gold/Celeron. Deska nabízí 4 DIMM sloty pro paměti typu DDR4 (dual-channel) s kapacitou až 64 GB a podporou frekvencí až 2666 MHz. Z rozhraní deska nabízí až 6× USB 2.0 (2× na zadním panelu, 4× na desce), 6× USB 3.2 Gen1 (4× na zadním panelu, 2× na desce), 1× DisplayPort, 1× HDMI, 1× DVI-D, 1× PS/2, 1× GLAN, 3× 3,5 mm audio jack a rozšiřující sloty 2× PCI-E 3.0 x16 (x16, x4) a 1× PCI-E 3.0 x1. Pro pevné disky se na desce nachází 6× SATA 6Gb/s a 2× M.2 (1× PCIe 3.0, 1× SATA/PCIe 3.0 x4) konektory. Deska je formátu mATX.