Záložkodeník Čtenářský deník z kreativních záložek (50ks)

100%
Hodnocení: 5
Záložkodeník

Záložkodeník Čtenářský deník z kreativních záložek (50ks)

100%
Hodnocení: 5
Záložkodeník

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partnerNovinka

Unikátní kombinace čtenářského deníku a kreativních knižních záložek. Pište si při čtení své pocity a myšlenky na krásné designové záložky a uchovávejte si je pak v Záložkdeníku na vždy. Celý popis

399
5 4
399 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
Skladem u partnera 5+ kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100018345857

Popis

Popis produktu

Záložky je možné vyjmout, používat při čtení a psát si na ně nebo kreslit, po dočtení pak založit zpět do deníku. Ideální dárek pro vášnivé čtenáře.

  • UNIKÁTNÍ KOMBINACE - čtenářský deník a kreativní knižní záložky v jednom
  • ORIGINÁLNÍ DESIGN ZÁLOŽEK - Na záložkách jsou naše originální designy. Jsou oboustranné, je na nich dostatek prostoru pro vaše poznámky a myšlenky.
  • EKOLOGICKÝ MATERIÁL – Deník je z umělé kůže a záložky z kvalitního recyklovaného papíru.
  • IDEÁLNÍ DÁREK PRO KNIHOMOLY - Hodí se jako dárek pro milovníky čtení a knih. Pro dospělé i pro děti, muže i ženy.
  • ČESKÝ NÁPAD – Záložkodeník je jako produkt světový unikát a nápad na něj vznikl v Česku

Parametry

  • Materiál obalu: umělá kůže
  • Velikost: 110 × 235 mm 
  • Počet záložek uvnitř: 50 (od každé sady 3 kusy + 5 záložek s univerzálním designem)
  • Materiál záložek: Recyklovaný tvrdý papír 200g

Jak Záložkodeník funguje:

Záložkodeník slouží jako čtenářský deník i jako jednotlivé záložky do knih. Než začnete číst knihu, ze Záložkodeníku si vyberete vhodnou záložku, vyndáte, nadepíšete a vložíte do knihy. V průběhu četby na ní pak můžete psát či kreslit. Zaznamenávat své pocity, poznámky nebo nápady. Po dočtení pak záložku zařadíte zpátky do Záložkodeníku. Vše, co jste kdy četli, bude uchováno na jednom místě. Vzpomínky a myšlenky, které jste při čtení měli, si tak kdykoliv oživíte.

Co Záložkodeník obsahuje:

V Záložkodeníku je celkem 50 záložek, s 15 různými tématickými designy (každý design najdete uvnitř hned 3×) a 5 záložkami s univerzálním designem. V tomto Záložkodeníku naleznete tyto 3 designové sady záložek:

Z čeho je Záložkodeník vyroben:

Nechtěli jsme, aby bylo kvůli nám ublíženo žádnému zvířeti, a tak je Záložkodeník z umělé kůže.

Samotné záložky jsou pak z kvalitního tvrdého recyklovaného papíru. Dá se na ně dobře psát a psací potřeby neprosvítají na druhou stranu.

Jaký je příběh Záložkodeníku?

Jsem Olda. Vášnivý čtenář. U čtení mě napadá spousta myšlenek. Dříve jsem si je psal všude možně, ale poznámky jsem většinou někam založil a už nenašel. Napadlo mě tedy, psát si poznámky na záložky. Skvělý nápad. Jenže jsem začal ztrácet i ty záložky. A tak mi došlo, že si musím udělat nějaký deník, do kterého si budu záložky vkládat a uchovávat na později.Zároveň jsem již delší dobu vnímal, že každá přečtená kniha, je jako dobrodružství, které sám prožívám. Že mě ovlivňuje a utváří. Že postavy z knih jsou lidmi, se kterými jsem ušel kus své osobní cesty. Cítil jsem potřebu mít nějaké album, do kterého bych si vzpomínky na tyto cesty uchovával.Vznikl tak nápad, který jsem si pracovně nazval Záložkodeník. S ním jsem se svěřil kamarádce Terez, která je skvělá grafická designerka. Nápad se jí zalíbil a začali jsme vytvářet designový koncept Záložkodeníku. Pracovali jsme na něm přes půl roku.Vybírali jsme optimální obal, materiál a barvy. Hledali jsme ideální velikost záložek, poměr volného prostoru a grafiky. Vymýšleli a zkoušeli jsme koncepci designu. Zkoušeli jsme ideální papír. Také jsme dbali na to, aby vše bylo co nejvíce ekologické. Přemýšleli jsme i nad méně divným názvem, ale nic lepšího už nás nenapadlo :-) a tak vznikl Záložkodeník.

 

Video

Záložkodeník


Parametry

Parametry produktu %1% %2%