10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 6613757

E Link SMART CABLE chytrý visací zámek - podkova

E Link SMART CABLE chytrý visací zámek - podkova

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
odolný chytrý zámek ve tvaru podkovy odemčení pomocí otisku prstu Rychlé odemknutí za 0,5 sekundy, záznam až 20 různých otisků prstů, včetně 2 otisků prstů správce, snadné použití. Nebojte se, že ztratíte klíč nebo zapomenete heslo. Celý popis
Produkt je momentálně nedostupný.
Ušetříte 291 Kč 1 290 Kč
999 Kč
Ušetříte 291 Kč 1 290 Kč
999 Kč
S novou kartou za

Popis

odolný chytrý zámek ve tvaru podkovy odemčení pomocí otisku prstu Rychlé odemknutí za 0,5 sekundy, záznam až 20 různých otisků prstů, včetně 2 otisků prstů správce, snadné použití. Nebojte se, že ztratíte klíč nebo zapomenete heslo. Inteligentní visací zámek má velmi nízkou spotřebou energie a dlouhou pohotovostní dobou, až jeden rok. Za tuto dobu lze zámek odemknout více než 2 000krát. Pokud se stane, že je baterie vybitá, zámek zůstane zamčený a je možné ho odemknout po připojení na USB zdroj. Robustní a odolný proti povětrnostním vlivům – tělo zámku je z kombinace hliníkové slitiny a oceli, poutko je z nerezové oceli. Krytí zámku je IP65, je tedy odolný proti povětrnostním vlivům a chrání před prachem a vodou. Malá velikost umožňuje přenášení zámku kamkoli jdete. Výkonný inteligentní univerzální zámek otisků prstů je vhodný pro venkovní i vnitřní použití, jako jsou dveře domu, tělocvična, brána, sklad, skříň, kůlna, kufr, kabelka, box, kolo, kolo, zavazadla, plot, garáž, kancelář atd.

Visací zámek ElinkSmart Fingerprint dokáže zaregistrovat až 20 sad otisků prstů, včetně 2 otisků správců a 18 normálních otisků prstů. Obsah balení:
1 x visací zámek na otisk prstů
1 x nabíjecí kabel USB Dobíjecí baterie
100mA lithiová baterie
Podpora odemčení až 2 000krát na jedno nabití
Lze použít po dobu 1 roku
Napájeno 5V micro USB rozhraním
Může podporovat 20 otisků prstů (2 otisky správců + 18 otisků uživatelů).
Materiál pouzdra: slitina hliníku ADC12 a nerezová ocel 303.
IP65 odolný proti povětrnostním vlivům chrání před prachem a vodou. Specifikace
Typ: Inteligentní visací zámek otisků prstů
Baterie: 100 mA (micro USB, 5 V)
Vodotěsnost: IP65
Rozměr: 370 * 120 mm

Důležité upozornění: pokud potřebujete vrátit zboží, kontaktujte náš zákaznický servis. Otisky prstů musí být před vrácením zrušeny, pokud tak neučiníte, zařízení se stane nepoužitelným, protože kromě správce nemůže nikdo spravovat zámek, ani jej nemůžeme odemknout.