10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 7588925

E Link SMART PADLOCK chytrý visací zámek P5GB zlatý

E Link SMART PADLOCK chytrý visací zámek P5GB zlatý

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Miniaturní chytrý visací zámek s bluetooth připojením Rychlé odemknutí pomocí mobilní apliikace. Nebojte se, že ztratíte klíč nebo zapomenete heslo. Inteligentní visací zámek má velmi nízkou spotřebou energie a dlouhou pohotovostní dobou, až jeden rok. Celý popis
Ušetříte 172 Kč 540 Kč
368 Kč
Ušetříte 172 Kč 540 Kč
368 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
Poslední 2 kusy
S novou kartou za

8.12.2023 na výdejním místě
8.12.2023 na vaší adrese

Popis

Miniaturní chytrý visací zámek s bluetooth připojením Rychlé odemknutí pomocí mobilní apliikace. Nebojte se, že ztratíte klíč nebo zapomenete heslo. Inteligentní visací zámek má velmi nízkou spotřebou energie a dlouhou pohotovostní dobou, až jeden rok. Za tuto dobu lze zámek odemknout více než 2 000krát. Pokud se stane, že je baterie vybitá, zámek zůstane zamčený a je možné ho odemknout po připojení na USB zdroj. Robustní a odolný proti povětrnostním vlivům – tělo zámku je z kombinace hliníkové slitiny a oceli, poutko je z nerezové oceli. Krytí zámku je IP65, je tedy odolný proti povětrnostním vlivům a chrání před prachem a vodou. Malá velikost umožňuje přenášení zámku kamkoli jdete. Vhodný pro venkovní i vnitřní použití, jako jsou dveře domu, tělocvična, brána, sklad, skříň, kůlna, kufr, kabelka, box, kolo, kolo, zavazadla, plot, garáž, kancelář atd. Důležité upozornění: pokud potřebujete vrátit zboží, kontaktujte náš zákaznický servis. Spárování zámku s mobilní aplikací musí být před vrácením zrušena, pokud tak neučiníte, zařízení se stane nepoužitelným, protože kromě správce nemůže nikdo spravovat zámek, ani jej nemůžeme odemknout. Visací zámek ElinkSmart Fingerprint dokáže zaregistrovat až 20 sad otisků prstů, včetně 2 otisků správců a 18 normálních otisků prstů.

Obsah balení:
1 x visací zámek
1 x nabíjecí kabel USB

Dobíjecí baterie
100mA lithiová baterie
Podpora odemčení až 2 000krát na jedno nabití
Lze použít po dobu 1 roku
Napájeno 5V micro USB rozhraním (1 hodina plná)
Může podporovat 20 otisků prstů (2 otisky správců + 18 otisků uživatelů).
Velikost zámku: 80 * 60 * 30 mm
Materiál pouzdra: slitina hliníku ADC12 a nerezová ocel 303.
IP65 odolný proti povětrnostním vlivům chrání před prachem a vodou.

Specifikace
Typ: Inteligentní visací zámek otisků prstů
Baterie: 100 mA (micro USB, 5 V)
Vodotěsnost: IP65
Rozměr: 80 * 60 * 30 mm

Důležité upozornění: pokud potřebujete vrátit zboží, kontaktujte náš zákaznický servis. Otisky prstů musí být před vrácením zrušeny, pokud tak neučiníte, zařízení se stane nepoužitelným, protože kromě správce nemůže nikdo spravovat zámek, ani jej nemůžeme odemknout.