Orion Pekáč AL oboustranný 43x30 cm
1 299 Kč 1 169 Kč
+ doprava zdarma

Hliníkový pekáč využijete jako klasický pekáč s víkem na přípravu masa, ale i jeho díly samostatně – horní díl jako mělký pekáč nebo pánev na pečení i smažení. Pekáč je opatřen nepřilnavým povrchem, který Vám umožní přípravu jídel na minimálním množství tuku.

Orion Pekáč AL skleněné víko AROMA 3díly
1 499 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hliníkový pekáč využijete jako klasický pekáč s víkem na přípravu masa, jako aroma pekáč, ale i jeho díly samostatně – střední díl jako mělký pekáč nebo pánev na pečení i smažení. Pekáč je opatřen nepřilnavým povrchem, který Vám umožní přípravu jídel na minimálním množství tuku.

Orion Pekáč kov/nepř. povrch GRANDE 35 x 22 cm
599 Kč

Odlévaný pekáč s masivními úchyty je díky nepřilnavému povrchu nezbytným kouskem do vaší kuchyně. S rozměry 35 × 22 × 8 cm nebudete mít nouzi o pečení masa či koláčů. Určen pro všechny typy spotřebičů včetně trouby, vyjma indukčních varných desek.

Orion Pekáč kov/nepř. povrch GRANDE 40 x 27 cm
699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Masivní pekáč s uchy a kvalitním nepřilnavým povrchem. Díky této vlastnosti umožňuje snadné mytí. Rozměry je vhodný pro pečení a vaření objemnějších pokrmů. Hodí se tedy pro použití v troubě a v ostatních typech spotřebičů mimo indukční varné desky.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: