Emile Henry Oválný hrnec s poklicí, 5,8l, béžová-53%
2 559 Kč 1 199 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Emile Henry oválný pekáč s poklicí v barvě „slonovinové kosti“. Vyroben je procesem HR® a je vhodný k používání v troubě klasické i mikrovlnné. Produkty Emile Henry lze vložit z mrazáku (-20 °C) přímo do rozpálené trouby.

Emile Henry oválný pekáč s poklicí
2 559 Kč 1 490 Kč
+ doprava zdarma

Emile Henry oválný pekáč s poklicí v barvě „červená geranda“. Vyroben je procesem HR® a je vhodný k používání v troubě klasické i mikrovlnné. Produkty Emile Henry lze vložit z mrazáku (-20 °C) přímo do rozpálené trouby.

Orion Pekáč keramika glazura s víkem, 6 l
599 Kč

Keramický pekáč má glazovaný povrch a je vyroben v tradičním designu. Dlouhá životnost materiálu. Maximální teplota pro pečení je 280°C. Objem pekáče je 6 litrů.

Lamart Pekáč s poklicí 4,9 l LT1066
949 Kč

Pekáč se skleněnou poklicí je vybaven vnitřním nepřilnavým, keramických povrchem v kterém můžete péct i bez tuku. Lité hliníkové tělo pro efektivní rozvod tepla.

Orion Pekáč keramika glazura s víkem, 7 l
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Keramický pekáč má glazovaný povrch a je vyroben v tradičním designu. Dlouhá životnost materiálu. Maximální teplota pro pečení je 280°C. Objem pekáče je 7 litrů.

Orion Pekáč keramika glazura 2 l
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Keramický pekáč s glazovaným povrchem v tradičním designu. Dlouhá životnost materiálu. Maximální teplota pro pečení je 280°C. Objem pekáče je 2 litry.

PRIME CHEF Pekáč MADEIRA Red, 40 × 25 cm, s poklicí s aroma knobem
1 499 Kč 1 199 Kč
+ doprava zdarma

Pekáčdvouvrstvou keramickou povrchovou úpravou a skleněnou poklicí s aroma knobem. Prime Chef Madeira zaujme na první pohled pěkným vzhledem a kvalitním provedením. Můžete se s ní hned vrhnout třeba na přípravu jihoevropských kulinářských dobrot.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: