Široká nabídka produktů z kategorie zavařovací sklenice na vás čeká u nás na MALL.cz. Srovnali jsme pro vás zboží od nejlevnějšího a od nejlépe hodnoceného ostatními zákazníky, a tak bude vybírání jednodušší.

Zobrazit více
  • Nečekejte zbytečně – zboží doručíme ještě dnes přímo na vaši adresu.
  • Výdejní místa máme na každém rohu.
  • Rozměrnější produkty vám pomůžeme vynést až do bytu.
  • Máte dotazy ke zboží z kategorie zavařovací sklenice nebo k objednávce? Naše zákaznická podpora funguje nonstop.
  • Nevyhovující zboží můžete vrátit do 14 dní bez udání důvodu.
  • Kromě klasických možností plateb nabízíme MALL Pay – nakupte ihned a zaplaťte až za 30 dní.

U nás na MALL.cz můžete vybírat z více než 1 milionu produktů. Do domácnosti se vám může hodit i horkovzdušná trouba, cukrářské potřeby, kuchyňské linky, projektor nebo handsfree.

-47%
Orion Dóza sklo patent BELA srdce 0,5 l 126549 6 ks

Orion Dóza sklo patent BELA srdce 0,5 l 126549 6 ks

474 Kč
249 Kč

Skleněná dóza na potraviny Bela s patentním uzávěrem a silikonovým těsněním od značky Orion. V sadě 4 ks s objemem 0,5 l, pr. 11 cm, v. 10 cm.

Od prodejce MALL
-47%
Orion Dóza sklo patent BELA srdce 0,75 l 124699 4 ks

Orion Dóza sklo patent BELA srdce 0,75 l 124699 4 ks

436 Kč
229 Kč

Skleněná dóza na potraviny Bela s patentním uzávěrem a silikonovým těsněním od značky Orion. V sadě 4 ks s objemem 0,75 l, pr. 11 cm, v. 14 cm.

Od prodejce MALL
Orion Zavařovací sklenice s víčkem 0,73 l
1x

Orion Zavařovací sklenice s víčkem 0,73 l

24 Kč

Zavařovací sklenice se stylovým reliéfem pro každého vášnivého včelaře, o objemu 0,73 l. S barevným kovovým víčkem na závit s motivek včelek a medových pláství.

Partner: 4DAVE
Orion Zvařovací sklenice s víčkem 0,2 l

Orion Zvařovací sklenice s víčkem 0,2 l

17 Kč

Zavařovací sklenice se závitem o objemu 0,2 l, s kovovým víčkem ve zlaté barvě. Tato menší kulatá sklenice se bude hodit k zavařování dětských přesnídávek a prvních příkrmů, brusinek, čatný, domácích kečupů, paštik i směsí drobnějších hub nebo k uskladnění přepuštěného másla.

Partner: 4DAVE
Orion Zavařovací sklenice 3,7 l
1x

Orion Zavařovací sklenice 3,7 l

49 Kč

Velká zavařovací sklenice o objemu 3,7 l se šroubovacím závitem. Tato objemná sklenice se bude hodit k zavařování větších nakládaček, paprik, kukuřice, čalamád, zelných směsí, ale především ke kvašení okurku, tzv. kvašáků.

Partner: 4DAVE
Weck Sklenice WECK Cylindric 600 ml z set 6 ks

Weck Sklenice WECK Cylindric 600 ml z set 6 ks

399 Kč

Sklenice WECK lze pořídit se vzduchotěsným víkem, bez něj či pouze jako samostatné uzávěry ke sklenicím. Skvěle se hodí pro zavařování podomácku vyráběných potravin, skladování čerstvých a sušených pochutin nebo jako domácí dárkové nádoby, které potěší blízké osoby.

Partner: TOMGAST

Zavařovací sklenice

Zavařovací sklenice, tedy zavařovačky, jsou z čirého skla a vysoce odolné, aby zvládly vysoké teploty. Pro zavařování marmelád se hodí malé sklenice o objemu 120 ml, zavařovací sklenice na okurky mají objem 730 ml a pro nakládání utopenců jsou vhodné zavařovačky o objemu 5 l.

Zavařovací sklenice s víčkem

Zavařovací sklenice jsou z odolného skla a vydrží i vysoké teploty v zavařovacím hrnci. Víčka jsou zpravidla šroubovací nebo se upevňují ručním zalisováním. Nejčastěji se používají zavařovačky s objemem 700, 730 až 750 ml nazývané sedmičky.

Zavařovací sklenice s klipem

Robustní víčko je připevněno ke sklenici klipem (sponou). Víčko je odklápěcí a dobře se s ním manipuluje. Sklenice může být použita ke skladování potravin i k zavařování. Po zavařování se díky klipu lépe otevírá.

Designové zavařovačky

Designové zavařovací sklenice jsou hranaté, zaoblené nebo asymetrické. Mají menší objem od 150 do 500 ml. Jsou vhodné na zavařování jader ořechů, sušeného ovoce, marmelád či pečených čajů. Designové sklenice na zavařování můžete použít i jako dózy na potraviny.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Zavařovací sklenice.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Zavařovací sklenice výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Zavařovací sklenice akce.