Orion Dóza sklo CLIP patent 2,4 l IRMA 126477 x 4 ks-11%
589 Kč 519 Kč

Výprodej

Patentní dóza ze skla se silikonovým těsněním a drátěným uzávěrem vyrobená pod značkou Orion pro uchovávání všech různých druhů potravin. V balení 4 kusy, každá o objemu 2,4 l.

Orion Dóza sklo patent BELA 0,17 l 10 ks
409 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skleněná patentní dóza BELA 0,17 l s klasickým silikonovým těsněním a drátěným uzávěrem je ideální na nakládání např. sýru, okurek.

Orion Dóza sklo CLIP patent 3,4 l IRMA
179 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Klasická skleněná dóza o objemu 3,4 l je vhodná na uskladnění potravin, ať již sypkých či na zavařeniny. Dóza od značky Orion disponuje silikonovým těsněním proti vytečení i vniku vzduchu a drátěným uzávěrem.

Orion Dóza sklo patent BELA 2 l
129 Kč 109 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skleněná zavařovací dóza BELA na patent s gumovým těsněním a drátěným uzávěrem vyrobená pod značkou Orion. Vhodná na zavařování zeleniny, ovoce, uchovávání utopenců.

Orion Dóza sklo s víkem 0,75 l kulatá 2 ks
139 Kč 109 Kč

Skleněná dóza s víčkem o objemu 0,75 l vhodná k uložení potravin. Tato dóza v jednoduchém designu je skvělým řešením pro skladování koření, sušených plodů, bylinek a dalších potravin.

Orion Dóza sklo s víkem 0,38 l kulatá 2 ks
109 Kč 79 Kč

Skleněná dóza s víčkem o objemu 0,38 l kterou oceníte v každé domácnosti. Tato dóza je skvělým řešením pro uložení koření, sušených plodů, bylinek a dalších potravin.

Orion Dóza sklo s víkem 0,95 l hranatá 2 ks
149 Kč 129 Kč

Skleněná dóza s víčkem o objemu 0,95 l na uložení potravin. Tato dóza v čistém designu je skvělým řešením pro skladování koření, sušených plodů, bylinek a dalších potravin.

Orion Dóza sklo s víkem 1,8 l hranatá 2 ks
199 Kč 169 Kč

Skleněná hranatá dóza s víčkem 2 ks značky ORION, o objemu 1,8 l ve skleněném dekoru je ideální pro skladování potravin, které v nich zároveň tvoří krásný dekorativní prvek interiéru. Díky čirému sklu máte přehled o obsahu dózy.

Orion Dóza sklo CLIP patent 2,3 l VIOLA
159 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skleněná dóza na zavařování VIOLA od značky Orion s praktickým silikonovým těsněním a drátěným uzávěrem. Vhodná na zavařování zeleniny, ovoce, uchovávání utopenců.

Orion Dóza sklo s víkem 1 l FANTASY 2 ks
169 Kč 149 Kč

Skleněná dóza s víčkem 2 ks značky ORION FANTASY, o objemu 1 l ve skleněném dekoru je ideální pro skladování potravin, které v nich zároveň tvoří krásný dekorativní prvek interiéru. Díky čirému sklu máte přehled o obsahu dózy.

Orion Dóza sklo s víkem 1,4 l hranatá 2 ks
169 Kč

Skleněná hranatá dóza s víčkem 2 ks značky ORION, o objemu 1,4 l ve skleněném dekoru je ideální pro skladování potravin, které v nich zároveň tvoří krásný dekorativní prvek interiéru. Díky čirému sklu máte přehled o obsahu dózy.

Orion Dóza sklo s víkem 0,58 l kulatá 2 ks
119 Kč

Skleněná dóza s víkem o objemu 0,58 l na uložení potravin ve vaší domácnosti. Tuto dózu o průměru 10 cm využijete pro uskladnění koření, sušených plodů, bylinek nebo jiných potravin.

Orion Dóza sklo CLIP patent 1,85 l IRMA
269 Kč 139 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skleněná patentní dóza značky Orion je vybavena klasickým silikonovým těsněnímdrátěným uzávěrem a disponuje objemem 1,85 l.

Orion Dóza sklo CLIP patent 2,4 l IRMA
269 Kč 139 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skleněná patentní dóza značky Orion je vybavena klasickým silikonovým těsněnímdrátěným uzávěrem a disponuje objemem 2,4 l.

Orion Dóza sklo s víkem 0,6 l FANTASY 2 ks
139 Kč

Skleněná dóza s víkem o objemu 0,6 l je vhodná na uložení potravin. Tato dóza o průměru 11 cm je ideálním řešením pro uskladnění koření, sušených plodů, bylinek a dalších potravin.

Orion Dóza sklo patent BELA srdce 1 l
99 Kč 79 Kč

Zavařovací dóza BELA na patent s dekorem srdce vyrobená ze skla pod značkou Orion se silikonovým těsněním a drátěným uzávěrem. Vhodná na zavařování zeleniny, ovoce, uchovávání utopenců.

Orion Dóza sklo CLIP patent 3 l VIOLA
179 Kč 149 Kč

Zavařovací dóza VIOLA vyrobená ze skla od značky Orion s praktickým silikonovým těsněním a drátěným uzávěrem. Vhodná na zavařování zeleniny, ovoce, uchovávání utopenců.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Zavařovací sklenice.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Zavařovací sklenice výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Zavařovací sklenice akce.