Orion Dóza sklo CLIP patent 2,4 l IRMA 126477 x 4 ks
589 Kč 439 Kč
- 25 %

Akce

Patentní dóza ze skla se silikonovým těsněním a drátěným uzávěrem vyrobená pod značkou Orion pro uchovávání všech různých druhů potravin. V balení 4 kusy, každá o objemu 2,4 l.

Marex Trade Zavařovací sklenice TWIST, 8 x 720 ml
89 Kč

Zavařovací sklenice TWIST od značky Marex Trade je ideální na zavařování zeleniny, ovoce, hub či uchování medu. Tato velikost s objemem 720 ml je nepostradatelná pro kohokoli, kdo rád a často zavařuje potraviny. Balení sklenic obsahuje 8 ks.

Marex Trade Zavařovací sklenice TWIST, 12 x 212 ml
119 Kč

Zavařovací sklenice TWIST od značky Marex Trade je ideální na zavařování zeleniny, hub či ovoce. Tato velikost s objemem 212 ml je nepostradatelná pro kohokoli, kdo rád a často zavařuje potraviny. Balení sklenic obsahuje 12 ks.

Orion Dóza sklo s víkem 0,95 l hranatá 2 ks
149 Kč

Skleněná dóza s víčkem o objemu 0,95 l na uložení potravin. Tato dóza v čistém designu je skvělým řešením pro skladování koření, sušených plodů, bylinek a dalších potravin.

Orion Dóza sklo s víkem 1,8 l hranatá 2 ks
199 Kč

Skleněná hranatá dóza s víčkem 2 ks značky ORION, o objemu 1,8 l ve skleněném dekoru je ideální pro skladování potravin, které v nich zároveň tvoří krásný dekorativní prvek interiéru. Díky čirému sklu máte přehled o obsahu dózy.

Orion Dóza sklo CLIP patent 3,4 l IRMA
179 Kč

Klasická skleněná dóza o objemu 3,4 l je vhodná na uskladnění potravin, ať již sypkých či na zavařeniny. Dóza od značky Orion disponuje silikonovým těsněním proti vytečení i vniku vzduchu a drátěným uzávěrem.

Marex Trade Patentní dóza HERMETICO 2 l
239 Kč 159 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skleněná hermetická dóza o objemu 2 l s klasickým gumovým těsněním a drátěným uzávěrem je ideální na zavařování drobného ovoce – brusinky, borůvky, maliny, houby, marmelády, nebo na uskladnění suchých potravin – těstoviny, houby, čaje, kávy, sušeného ovoce, luštěnin atd.

Orion Dóza sklo patent BELA 2 l
129 Kč

Skleněná zavařovací dóza BELA na patent s gumovým těsněním a drátěným uzávěrem vyrobená pod značkou Orion. Vhodná na zavařování zeleniny, ovoce, uchovávání utopenců.

Orion Dóza sklo s víkem 0,6 l FANTASY 2 ks
139 Kč

Skleněná dóza s víkem o objemu 0,6 l je vhodná na uložení potravin. Tato dóza o průměru 11 cm je ideálním řešením pro uskladnění koření, sušených plodů, bylinek a dalších potravin.

Orion Dóza sklo patent BELA 0,17 l 10 ks
409 Kč 329 Kč
- 19 %

Akce

Skleněná patentní dóza BELA 0,17 l s klasickým silikonovým těsněním a drátěným uzávěrem je ideální na nakládání např. sýru, okurek.

Orion Dóza sklo CLIP patent 1,85 l IRMA
269 Kč 139 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skleněná patentní dóza značky Orion je vybavena klasickým silikonovým těsněnímdrátěným uzávěrem a disponuje objemem 1,85 l.

Orion Dóza sklo CLIP patent 2,4 l IRMA
269 Kč 159 Kč

Skleněná patentní dóza značky Orion je vybavena klasickým silikonovým těsněnímdrátěným uzávěrem a disponuje objemem 2,4 l.

Orion Dóza sklo CLIP patent 3 l VIOLA
179 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zavařovací dóza VIOLA vyrobená ze skla od značky Orion s praktickým silikonovým těsněním a drátěným uzávěrem. Vhodná na zavařování zeleniny, ovoce, uchovávání utopenců.

Orion Dóza sklo s víkem 0,38 l kulatá 2 ks
109 Kč

Skleněná dóza s víčkem o objemu 0,38 l kterou oceníte v každé domácnosti. Tato dóza je skvělým řešením pro uložení koření, sušených plodů, bylinek a dalších potravin.

Orion Dóza sklo CLIP patent 2,3 l VIOLA
159 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skleněná dóza na zavařování VIOLA od značky Orion s praktickým silikonovým těsněním a drátěným uzávěrem. Vhodná na zavařování zeleniny, ovoce, uchovávání utopenců.

Orion Dóza sklo/ker patent LOVE 1l 6 ks
569 Kč 459 Kč
- 19 %

Akce

Skleněná patentní dóza BELA s nápaditým keramickým víčkem a klasickým silikonovým těsněním má objem 1 l.

Marex Trade Zavařovací sklenice TWIST, 12 x 370 ml
99 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zavařovací sklenice TWIST od značky Marex Trade je ideální na zavařování zeleniny, ovoce, hub či masa. Tato velikost s objemem 370 ml je nepostradatelná pro kohokoli, kdo rád a často zavařuje potraviny. Balení sklenic obsahuje 12 ks.

Orion Dóza sklo s víkem 0,58 l kulatá 2 ks
119 Kč

Skleněná dóza s víkem o objemu 0,58 l na uložení potravin ve vaší domácnosti. Tuto dózu o průměru 10 cm využijete pro uskladnění koření, sušených plodů, bylinek nebo jiných potravin.

Weck Zavařovací sklenice Mini-Sturz 80 ml, průměr 60 mm
619 Kč 499 Kč
- 19 %

Poslední kus za tuto cenu!

Domácí marmelády, kompoty a nakládaná zelenina chutnají vždy lépe než ty kupované. Nyní si jich můžete dopřát v elegantních sklenicích od značky Weck. Objem 80 ml nabízí zavaření džemu či drobnější zeleniny.

Orion Dóza sklo s víkem 1 l FANTASY 2 ks
169 Kč

Skleněná dóza s víčkem 2 ks značky ORION FANTASY, o objemu 1 l ve skleněném dekoru je ideální pro skladování potravin, které v nich zároveň tvoří krásný dekorativní prvek interiéru. Díky čirému sklu máte přehled o obsahu dózy.

Marex Trade Zavařovací sklenice TWIST, 12 x 370 ml - zánovní
95 Kč 79 Kč
- 16 %

Zánovní

Zavařovací sklenice TWIST od značky Marex Trade je ideální na zavařování zeleniny, ovoce, hub či masa. Tato velikost s objemem 370 ml je nepostradatelná pro kohokoli, kdo rád a často zavařuje potraviny. Balení sklenic obsahuje 12 ks.

Weck Zavařovací sklenice válcová Zylinder 340 ml, průměr 60 mm
429 Kč 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Domácí marmelády, kompoty a nakládaná zelenina chutnají vždy lépe než ty kupované. Nyní si je můžete dopřát v elegantních sklenicích od značky Weck. Objem 340 ml nabízí naložení ovoce i kyselých okurek.

Orion Dóza sklo s víkem 0,75 l kulatá 2 ks
139 Kč

Skleněná dóza s víčkem o objemu 0,75 l vhodná k uložení potravin. Tato dóza v jednoduchém designu je skvělým řešením pro skladování koření, sušených plodů, bylinek a dalších potravin.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem:

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Zavařovací sklenice.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Zavařovací sklenice výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Zavařovací sklenice akce.