Rabalux Owen závěsný lustr 2790
1 579 Kč 1 239 Kč

Trendy černý závěsný lustr Owen se třemi hlavicemi s bílým zakončením uvnitř svítidla, které má průměr 18 cm. Svítidlo se hodí do jídelních nebo obávacích prostor vašeho domu nebo bytu.

Corep stropní svítidlo Docka
899 Kč

Industriální závěsné stropní osvětlení se třemi stínidly dodá styl do každé jídelny, kuchyně nebo obávacího pokoje.

Cdiscount lustr s peříčky, Plume
949 Kč

Kulatý tvar je sázka na jistotu, s peříčky se tento lustr stává zcela neobyčejným bytovým doplňkem. Tento krásný lustr vynikne naprosto kdekoliv, díky peříčkům bude vypadat jako by se vznášel.

Corep závěsná lampa, 36 cm
949 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Moderní závěsná lampa Corep s průměrem 36 cm. Toto závěsné světlo etnické inspirace dodá vaší výzdobě neformální a přirozený nádech.

Cdiscount závěsné svítidlo, černá
1 099 Kč

Kovová závěsné svítidlo The Home Deco Light LA12051 ve tvaru koule v černé barvě. Závěsné svítidlo je zajímavou ukázkou moderního umění.

Corep závěsné svítidlo, černá
1 299 Kč

Kovový závěsný lustr Corep ISU5108218 v klasickém tvaru s černou povrchovou, který se při rozsvícení krásně rozzáří. Skvěle se bude vyjímat v industriálním, retro či vintage prostoru.

Cdiscount závěsné svítidlo, leskle šedá
699 Kč

Kovový závěsný lustr Fabrik v klasickém tvaru z lakovaného kovu, který se při rozsvícení krásně rozzáří. Skvěle se bude vyjímat v industriálním, retro či vintage prostoru.

Cdiscount závěsné svítidlo, bílá
1 149 Kč

Kovová závěsné svítidlo The Home Deco Light LA12053 ve tvaru koule v bílé barvě. Závěsné svítidlo je zajímavou ukázkou moderního umění.

Cdiscount lustr Annela, zlatá
1 199 Kč

Moderní kovové svítidlo ve zlaté barvě s geometrickými tvary. Díky nadčasovému a jednoduchému designu, skvěle zapadne do jakéhokoliv interiéru.

Cdiscount lustr s pěti stínidly
3 099 Kč

Lustr z bukového dřeva s bavlněnými stínidly v šedé, černé, bílé, taupe a krémové barvě. Tento praktický a funkční lustr dokonale osvětlí váš interiér.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Závěsná světla do jídelny.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Závěsná světla do jídelny výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Závěsná světla do jídelny akce.