Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMAsmart image price
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 6391907

Aquanax Rainpoint AQRP003 - Smart WiFi domácí zavlažovací set

Aquanax Rainpoint AQRP003 - Smart WiFi domácí zavlažovací set

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Kompletní zavlažovací systém pro domácí využití. Pro balkony a zimní zahrady. Součástí chytré čerpadlo, sada hadic a 10 kapátek. Snadné zprovoznění a jednoduchá instalace. Celý popis
1 639 Kč
Zboží od: CZC.CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
1 639 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
Poslední 2 kusy
Jiní prodejci
S novou kartou za

1.2.2023 na výdejním místě
1.2.2023 na vaší adrese

Popis

Aquanax Rainpoint AQRP003, Smart Wi-Fi domácí zavlažovací set

Aquanax AQRP003 je kompletní kapénkový zavlažovací systém pro domácí použití. Své místo zaručeně najde na vašich balkonech či v zimních zahradách, kde je potřeba pravidelné závlahy.

Součástí setu je chytré čerpadlo, které velmi snadno nastavíte pomocí aplikace SmartLife. Nechybí ani sada hadic a kapátek k deseti květináčům, díky kterým celý systém velmi rychle rozvedete.

K samotné instalaci vám pak postačí obyčejné nůžky, kterými rozdělíte hadice na potřebné délky a nádoba, která bude sloužit jako zásobník s vodou. Celý systém je pak napájen ze standardní elektrické zásuvky či vložených baterií.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Hlavní vlastnosti systému Aquanax

  • Zavlažování s minimální spotřebou vody
  • Unikátní systém s neskutečným poměrem cena/výkon
  • Snadná a rychlá instalace
  • Systém postavený na rychlém spojování bez propichování hadic
  • Po sezóně snadno uklidíte a příští rok můžete znovu použít
  • Vhodné jak pro závlahu na velké zahradě tak i pro závlahu truhlíků na balkóně
  • Systém lze používat i v komerčních zahradnictvích
  • Kvalitní materiály a vysoká životnost

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jedinečný systém zavlažování

Zavlažovací systém Aquanax můžete využít jak pro závlahu truhlíků na balkóně, tak pro závlahu zahrady. Systém lze používat i v komerčních zahradnictvích.

Získejte i vy pro svou zahradu systém zavlažování s minimální spotřebou vody.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ušetříte vodu i svou peněženku

Většina z nás už si určitě všimla, že v některých částech republiky není tolik vody, kolik dříve – už tolik neprší, v zimě padá míň sněhu a přibývá extrémně horkých dnů. Proto je šetření s vodou na pořadu dne. Závlahový systém Aquanax je vytvořen tak, abyste dosáhli maximální možné úspory vody a vaše zahrada a peněženka při tom netrpěla. I při menším objemu závlahy se voda dostane tam, kam potřebujete. Vaše zahrada tak bude stále krásná a vy ušetříte až dvě třetiny vody oproti klasickému zavlažování.

Vysoká variabilita

Každá zahrada je jiná. Proto jsou produkty Aquanax tak variabilní. Dají se různé kombinovat – dosáhnete tak maximální efektivity zavlažování. Současně je možné jejich uspořádání různě měnit a upravovat dle podmínek v zahradě. Pokud se tedy rozhodnete pěstovat nové rostliny, zavlažování snadno uzpůsobíte dle potřeby.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jednoduchá instalace

Aquanax systém je maximálně jednoduchý. Vše je navrženo tak, abyste vybírali maximálně ze dvou různých průměrů produktů, které jednoduše propojujete spojovacími hadicemi. Díky systému EasyMount navíc můžete celý zavlažovací systém velmi snadno sestavit, rozebrat a opakovaně použít v nové konfiguraci. 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Chytré zavlažování

Veškeré zavlažovací prvky Aquanax můžete kombinovat s inteligentním ventilem AQZ0001, díky kterému budete moci ovládat zalévání odkudkoli, skrze mobilní aplikaci a Wi-Fi síť.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Kompletní zavlažovací systém pro domácí využití. Pro balkony a zimní zahrady. Součástí chytré čerpadlo, sada hadic a 10 kapátek. Snadné zprovoznění a jednoduchá instalace.