Bezdoteku BEZDOTEKU Mlžící systém Vodní mlha HOME 02L

Bezdoteku BEZDOTEKU Mlžící systém Vodní mlha HOME 02L


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partnerDoprava zdarma

Jak přežít vedro k padnutí, když se nedá ochladit na zahradě, terase nebo na balkoně? Teplo sálá a nelze si dát ani kávu či limonádu pod markýzou nebo slunečníkem? Zatímco ve vnitřních prostorech lze s úspěchem klimatizovat, u těch venkovních bývá s ochlazením problém. Celý popis

4999
4 999 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Na objednání u partnera

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100006851047

Popis

Popis produktu

Jak přežít vedro k padnutí, když se nedá ochladit na zahradě, terase nebo na balkoně? Teplo sálá a nelze si dát ani kávu či limonádu pod markýzou nebo slunečníkem? Zatímco ve vnitřních prostorech lze s úspěchem klimatizovat, u těch venkovních bývá s ochlazením problém. Řešením je důmyslný vysokotlaký systém vodní mlhy – mlžící systém HOME, který nahradí klimatizační jednotku v otevřeném prostoru a pocitově ochladí vzduch až o 10°C. Za vším stojí vysoký tlak

Tím není myšleno ten tělesný, i když právě ve vedrech jsou lidé s vysokým tlakem ohroženi nejvíce. Za naším ochlazovacím systémem stojí vysoký tlak vody, který pod tlakem 40 barů tříští vodu skrze trysky na molekuly vody o velikosti méně než 0,1 mm – vodní mlhu. Jen pro představu, ve vodovodním řadu je tlak okolo 5 barů, právě proto nelze náš systém zaměňovat za tzv. osvěžovací sety, které mlžící systém imitují a hadicí se napojují přímo na vodovodní kohout. Ty povětšinou pouze zvlhčují okolí a hodí se pouze na kropení záhonů a trávníků, nejsou vhodné např. pod pergolu, protože se jedná o umělý déšť, ve kterém nikdo sedět nechce.

Příjemná vodní mlha

Naším vysokotlakým mlžícím systémem vznikají miniaturní kapénky vody, které se rovnoměrně rozprostírají do prostoru a okamžitě se v horkém vzduchu odpařují. Tím dochází k ochlazení okolního vzduchu o pocitových 4–10°C, což je ideální v horkém letním počasí. Současně dochází ke zvlhčení vzduchu a jeho osvěžení. Účinek nastává bezprostředně po zapnutí díky množství trysek, které se oproti laciným systémům nezanáší. Celkový průtok je 0,2 l/min, přičemž průměr kapky je cca 7 μm. Ve verzi HOME je součástí balení 10 m nylonová hadice a 6 trysek, včetně spojek.

Jednoduchá a rychlá instalace

Mlžící systém verze HOME se hodí k domácímu použití na terase, u bazénu nebo na zahradě. Velikost ochlazované plochy by neměla přesáhnout 35 m2. Instalace celého systému včetně napojení na přívod vody je nadmíru snadná. Systém je vyroben z prvotřídních materiálů a splňuje CE certifikaci ohledně bezpečnosti, ochrany zdraví a ochrany životního prostředí.

Údržba

Výměna oleje po 100 hodinách provozu, další výměna oleje poté vždy po 200 hodinách provozu. Nejlepší olej pro tento přístroj je 15W-40.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%