Allegria indoor skydiving Praha
1 600 Kč

Zkuste Indoor skydiving a zažijte na vlastní kůži úžasný pocit z volného pádu v první skydiving aréně “Hurricane Factory” v ČR a východní Evropě. V bezpečí větrného tunelu Vám proud vzduchu, o rychlosti až 280 km/hod, pomůže vznášet se jako pták a zažít vzrušující pocit z letu.

Allegria degustační menu v Žižkovské věži pro dva
2 999 Kč

Okouzlující a nezapomenutelný výhled v kombinaci se špičkovou gastronomií si můžete dopřát právě teď. V 66 metrech nad zemí se nechte hýčkat a rozmazlovat, unikátní restaurace Oblaca je Vám plně k dispozici. Nechte se okouzlit a vychutnejte si naše degustační menu v Žižkovské věži pro dva.

Allegria večeře v Tančícím domě
2 250 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Večeře v Tančícím domě, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria tandemový seskok Hradec Králové
4 960 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Tandemový seskok , který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria romantický wellness pobyt Kolštejn
8 090 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Romantický wellness pobyt Kolštejn, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria výlet vyhlídkovým letadlem pro 3 Chrudim
2 500 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Výlet vyhlídkovým letadlem pro 3, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria jízda ve voze Tesla Model X Praha
1 599 Kč

Zkuste něco jiného, než ze světa motorů doposud znáte. Je čas vyzkoušet inovátorský kousek od zakladatele automobilky Tesla. Špičkový vůz Tesla X je nabitý moderními technologiemi a chlubí se plně elektronickým pohonem. Rozhodně se ale nenechte zmýlit – i přes ekologický pohon se jedná o…

Allegria boeing 737 na 60 minut Praha
3 540 Kč

Fascinuje vás svět letectví a hlavně kokpit větších letadel? Všechny ty páčky, čudlíky, budíky a další hejblátka… a že jich tam je?! Teď máte možnost si reálný kokpit nejen prohlédnout, ale na okamžik se stát samotným pilotem. Reálný simulátor Boeingu 737NG čeká jen na vás.

Allegria indoor surfing
1 890 Kč

Přijďte si chytit svou přílivovou vlnu při zážitku Indoor surfing. A nemusíte si kvůli tomu brát dovolenou a cestovat na Hawaii… stačí přijet do Prahy, převléct se do plavek, dát si na beach baru drink, chytnout prkno a skočit do vln – čekají jen na vás.

Allegria dobrodružství ve světě fantazie K. Zemana
1 999 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Dobrodružství ve světě fantazie K. Zemana, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria superjízda v Chevrolet Camaro 2010 Praha - Čakovice
990 Kč

Toužili jste někdy vyzkoušet jízdu v pořádném sporťáku? Jaké by asi bylo mít pod kapotou pořádné stádo divokých koní? Zkuste superjízdu v Chevrolet Camaro 2018! V tomhle červeném žihadle můžete vyrazit, kam chcete a najet, kolik chcete. Tak, kam spolu vyrazíte?

Allegria cheeseburger plný chutí na náplavce
939 Kč

Posezení přímo na náplavce na venkovní zahrádce s výhledem na Karlův most je ve slunných dnech ideálním zážitkem. Strávíte zde pohodový čas buď u stolu s pohodlnými křesly a nebo na lehátkách přímo u řeky Vltavy. Náplavka je místo, které žije, proto v některých dnech si budete moci…

Allegria soukromý let balónem pro dva
12 900 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Soukromý let balónem pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria jízda v Hummeru H2 – 30 minut Příbram
2 240 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Jízda v Hummeru H2 – 30 minut, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria bungee jumping Písek
1 499 Kč

Toužíte po pořádné porci adrenalinu? Láká Vás zážitek, při kterém často tuhne krev v žilách i velkým odvážlivcům? Bungee jumping je dnes již legendární aktivita, která by neměla chybět ve sbírce nikoho, kdo je vyznavačem adrenalinových zážitků. Užijte si několik desítek metrů volného pádu…

Allegria tandemový seskok s DVD + CD Plzeň
4 999 Kč

Tandemový seskok v Plzni, letiště Líně z výšky 3000–4200m, který vám poskytne nevšední adrenalinový zážitek. Vše probíhá po pečlivé přípravě pod dohledem skutečných profesionálů s dlouholetou zkušeností a tisíci seskoky. To vše s výhledem na Plzeň a okolí.

Allegria oběd v Grand Cru
1 590 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Oběd v Grand Cru, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria luxusní gastronomie staré Prahy
3 999 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Luxusní gastronomie staré Prahy, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria simulátor Formule 1 pro dva Praha
1 840 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Simulátor Formule 1 pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria hot Ayurveda - 90 minut
1 995 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Hot Ayurveda – 90 minut, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria dokonalá masáž Brno
1 390 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Dokonalá masáž, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria elektrická jednokolka
1 500 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Elektrická jednokolka, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria dotek vůně - olejová aroma masáž Praha
1 390 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Dotek vůně – olejová aroma masáž, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria střelba ze 7 zbraní - Balíček START
1 190 Kč

Už jako malí jste milovali scény z filmů, kde proti sobě v přestřelce stojí bandita a hlavní hrdina? Chcete si zkusit střelbu z revolveru, brokovnice či pistole? Pak je tento zážitek šitý vám na míru. Pod dohledem zkušených instruktorů se naučíte správně mířit a zasáhnout cíl.

Allegria za koktejly na Žižkovskou věž
990 Kč

Přijďte ochutnat koktejlové menu, nesoucí název „Zpět ke kořenům“. Budeme se snažit vám detajlně přiblížit charakter a paletu chutí použitých bází. Zpět ke kořenům se tedy vrátíme pouze v otázce umocnění kvality chutí. Připijte si s námi… „na zdraví“!

Allegria staňte se pilotem okres Příbram-16%
1 800 Kč 1 499 Kč

Výprodej

Kdo by někdy nechtěl být volný jako pták, vznášet se s hlavou v oblacích a užívat si nekonečný prostor. Zažijte pocit, jaký mají piloti a staňte se na okamžik jedním z nich. Za kniplem letadla ovládnete svůj pohyb v prostoru a budete pozorovat svět pohledem, který se jen tak někomu…

Allegria rodinný vstup do Aquapalace Praha
1 749 Kč

Děti dospělí se vyřádí v největším aquaparku střední Evropy – Aquapalace Praha. Na ploše 9 150 m2 zde najdete tři paláce vodního světa s tobogány a skluzavkami, opravdovým vlnobitím i dalšími atrakcemi a rozsáhlý saunový svět, kde si užijete rodinný den plný zábavy a odpočinku.

Allegria rančerský týden ve srubu pro celou rodinu
22 750 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Rančerský týden ve srubu pro celou rodinu, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria romantická noc v luxusním seníku Hřensko
3 000 Kč

Patříte mezi ty, kteří rádi navštěvují nová místa? Nabízíme vám netradiční prostory resortu U Fořta v srdci národního parku. Romantická noc v luxusním seníku přímo v srdci národního parku čeká jen na vás dva. Styl ubytování jde ruku v ruce s přírodou okolního parku. Užijte si výlety po…

Allegria a-jump - skákací boty
999 Kč

Představujeme zážitkový poukaz A-jump – skákací boty, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria terénní čtyřkolky Špindlerův Mlýn
2 579 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Terénní čtyřkolky, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria adrenalin na big paddleboardu pro 6 osob
2 699 Kč

Výlet na Big paddleboardu historickou částí Českého Krumlova po řece Vltavě je famózní zážitek. Z paddleboardu na vodní hladině řeky Vltavy uvidíte na historické památky Českého Krumlova – města chráněného světovou organizací UNESCO. Rodinná pohodová plavba po řece okořeněná trochou…

Allegria romantický pobyt s vlastní vířivkou
8 490 Kč

Chcete ji překvapit romantickým dárkem? Požádat o ruku? Oslavit výročí? Důvodů na strávení dokonalých dvou dnů se svou láskou je spousta. Toužíte-li po skutečné a nerušené romantice, roubenka Orlí Hnízdo vám toto přání vyplní. A my je pro vás uděláme co nejhezčí. Večeře při svíčkách,…

Poukaz - Mořskou pannou na zkoušku
950 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Splňte dětem jejich sen, nechte je stát se mořskou pannou. Čeká je úžasný zážitek a možná objeví i nového koníčka.

Allegria jízda ve Ford Mustang GT 5.0 - 60 minut Brno
3 999 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Jízda ve Ford Mustang GT 5.0 – 60 minut, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria pilotování RC letadel
1 499 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Pilotování RC letadel , který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria řízení bojového tanku T-55 - standard
22 000 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Řízení bojového tanku T-55 – standard, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria paintballová hra - pro 2
900 Kč

Adrenalin, vzrušení, vyplavené endorfiny a především velká zábava – to je paintball. Není důležitá pouze fyzická kondice, ale také schopnost rychle a správně se rozhodovat. Záleží i na týmové spolupráci. Pojďte si užít paintballovou hru pro dva… válka barev začíná!

Allegria  Kapitánský řidičák
9 100 Kč

Byl Váš dětský sen být kapitánem své lodi? Chtěli jste se stát vládci všech moří jako malá Lucie? Nyní nastal správný čas si tento sen splnit. Prvním krokem je si udělat tzv. kapitánský řidičák. Získáte nejen řidičák na motorové čluny, ale naučíte se i ovládat plachetnice. Třetí pecka je,…

Allegria rodinný pobyt ve srubu v Jizerských horách
9 900 Kč

Nezapomenutelný pobyt pro celou rodinu v luxusních srubových apartmánech resortu Montanie. Vyberte si srub přímo u jezírka, nebo v jizerskohorském lese. Všechny sruby jsou nadstandardně prostorné, mají oddělené ložnice, kuchyňský kout a krásnou terasu s nábytkem. Součástí balíčku je také…

Allegria jízda ve Ford Mustang GT500 SHELBY Brno
1 899 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Jízda ve Ford Mustang GT500 SHELBY, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Zážitkové poukazy.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Zážitkové poukazy výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Zážitkové poukazy akce.