Allegria den na plachetnici s přespáním

Značka: Allegria Náš kód: 100002788081

Partnerský prodej

Allegria den na plachetnici s přespáním

Představujeme zážitkový poukaz Den na plachetnici s přespáním, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých. Celý popis

3600
3 600 Kč včetně DPH

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100002788081

Popis

Popis produktu

Představujeme zážitkový poukaz Den na plachetnici s přespáním, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Tento zážitek poskytuje Firma na zážitky, s.r.o.

Lokalita: Lipenská přehrada

Průběh: po příchodu na místo konání předáte svůj zážitkový poukaz a budete krátce zaškoleni. Na místě se skládá kauce 5000,– (v hotovosti). Loď si poté převezmete a budete si ji moci řídit sami. Z hygienických důvodů se zážitku nesmí účastnit Vaši zvířecí miláčci. Spotřebu PHM nad rámec bude nutné uhradit na místě konání zážitku. Spotřeba cca. 2–3l/hodina plavby. Check – in: 19:00 a check – out: v 16:00. V den nástupu na plachetnici zůstává loď ukotvena v přístavu, plachetnici Vám předáme, provedeme instruktáž a ubytujete se na lodi.

Balíček obsahuje: poukázku v hodnotě 3600,– Kč. Můžete ji využít u Noe´s sailing například na tento balíček služeb: pronájem kajutové plachetnice Flirt 20 , FFA 20, Sun Way 20 nebo Sheriff 20 s přívěsným motorem na 1 den s přespáním bez nutnosti vlastnit kapitánský průkaz, záchranné vesty, PHM max. 5 l, lahev sektu (0,7 l).

Balíček neobsahuje: služby a produkty nad rámec hodnoty poukazu

Sezóna: květen – 15. říjen

Počet osob: max. 4

Doprovod: není možný

Počasí: nelze uskutečnit při extrémních povětrnostních podmínkách – silný vítr (nad 15 m/s), bouřka, vytrvalý déšť

Zdravotní stav: příznivý zdravotní stav

Oblečení: být připraven jak na hezké počasí – tj. sluneční krém, sluneční brýle, čepici, tak i na možnost chladnějšího počasí a přeháněk – tj. větrovku atd. a body bez černé podrážky.

Poznámka: je vhodné být připraven jak na hezké počasí – tj. opalovací krém, brýle, čepici, tak i chladnější s přeháňkami – tj. větrovku atd. Termín pro využití je nejlépe rezervovat 2 týdny předem. Vzhledem k oblíbenosti zážitku jsou víkendy nejvíce vytíženy. Zážitek můžete čerpat PO-NE. Jachting je úzce spjat s počasím, proto je nutné počítat s různými povětrnostními vlivy a být připraven na jakékoliv počasí. Subjektivně špatné počasí jako: je moc teplo…moc zima…, není důvodem ke zrušení termínu a vznesení požadavku na termín náhradní. Důvodem je pouze objektivně nepříznivé počasí (resp. předpověď), tj. vytrvalý déšť, silný vítr (nad 15 m/s, bouřky, atd.) na daný den, v takovém případě Vás budeme kontaktovat ohledně zrušení termínu a stanovení náhradního.Pro lepší přípravu na absolvování zážitku doporučujeme shlédnout instruktážní video na našem webu, které najdete v detailu zážitku.

Platnost poukazu do: 31.03.2020

Součástí zásilky je zážitkový poukaz a průvodní dopis, sloužící k čerpání zážitku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Region Jihočeský kraj
Určení skupina