Allegria hummer H2 GEIGER V8 6.2 Hemi – sprint na letišti

Značka: Allegria Náš kód: 100002782097

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Allegria hummer H2 GEIGER V8 6.2 Hemi – sprint na letišti

Představujeme zážitkový poukaz Hummer H2 GEIGER V8 6.2 Hemi – sprint na letišti, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých. Celý popis

1899

1 899 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100002782097

Popis

Popis produktu

Představujeme zážitkový poukaz Hummer H2 GEIGER V8 6.2 Hemi – sprint na letišti, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Tento zážitek poskytuje Firma na zážitky, s.r.o.

Lokalita: Loukov (okr. Mladá Boleslav)

Průběh: na zážitek se dostavte nejméně 30 min. před samotnou jízdou. Po příchodu na místo předáte svůj zážitkový poukaz a budete seznámen s programem. Současně podepíšete dokumenty, které jsou k realizaci jízdy potřebné. Čeká vás instruktáž a následně si budete moci vyzkoušet jízdu na běžné pozemní komunikaci, po dálnici i po letištní pohybové ploše. Vozidlo je pojištěno s 10% spoluúčastí na havarijním pojištění. Na místě máte možnost dokoupení úplného zproštění spoluúčasti na havarijním pojištění za 399,– Kč. K realizaci zážitku se neváže ani skládání kauce či zálohy a ani podpis směnky. Po celou dobu je s vámi ve voze přítomný instruktor.

Balíček obsahuje: Cca 20 minut jízdy ve voze Hummer H2 GEIGER V8 6.2 Hemi (trasa 16 km – cca 50 % trasy se jezdí po letišti, cca 25 % po silnici a 25 % po dálnici), PHM, instruktáž a seznámení se s vozidlem, povinné pojištění, havarijní pojištění ve standardním rozsahu, dálniční známka.

Balíček neobsahuje: dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Sezóna: 1. duben – 31. říjen (pátek – pondělí)

Počet osob: 1

Doprovod: max. 2 osoby za doplatek 299 Kč/osoba. Řídit smí jen držitel poukazu.

Počasí: má vliv

Zdravotní stav: Dobrý zdravotní stav. Účastník akce musí být způsobilý pro řízení motorového vozidla a nesmí být pod vlivem jakýchkoliv omamných a návykových látek.

Oblečení: pohodlné, pevná nebo sportovní obuv.

Poznámka: ve voze je možné mít další dva spolujezdce. Za jednoho spolujezdce je účtován poplatek 299,–Kč. Při jízdě po pozemních komunikacích je nutné dodržovat pravidla silničního provozu (včetně rychlosti). Dodavatel si vyhrazuje právo změnit termín či vozidlo samotné v těchto případech: náhlá technická závada, či havárie objednaného vozidla, nepříznivé klimatické podmínky, uzavření letiště ze strany majitele letištní plochy. Na místě lze dokoupit připojištění na nulovou spoluúčast za 399,–Kč, ale i videozáznam z jízdy za 449,– Kč.Trasa: http://www.showcars.cz/brezina/ . Jízdy se konají v předem vypsaných termínech, obvykle jeden víkend v měsíci.

Platnost poukazu do: 30.06.2020

Součástí zásilky je zážitkový poukaz a průvodní dopis, sloužící k čerpání zážitku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Region Středočeský kraj
Určení žena