Allegria jízda na okruhu s Porsche 911 Carrera GT3 Loukov (okr. Mladá Boleslav)

Značka: Allegria Náš kód: 100002782128

Partnerský prodej

Allegria jízda na okruhu s Porsche 911 Carrera GT3 Loukov (okr. Mladá Boleslav)

Představujeme zážitkový poukaz Jízda na okruhu s Porsche 911 Carrera GT3, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých. Celý popis

2399
2 399 Kč včetně DPH

Popis

Popis produktu

Představujeme zážitkový poukaz Jízda na okruhu s Porsche 911 Carrera GT3, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Tento zážitek poskytuje Firma na zážitky, s.r.o.

Lokalita: Loukov (okr. Mladá Boleslav)

Průběh: na zážitek se dostavte nejméně 30 min. před samotnou jízdou. Po příchodu na místo předáte svůj zážitkový poukaz a budete seznámen s programem. Současně podepíšete dokumenty, které jsou k realizaci jízdy potřebné. Po odbavení se svým vozem přesunete na polygon Showcars. Jízdy se konají na uměle vytvořeném okruhu dlouhém cca 1,1 km na polygonu Showcars, který se nachází na letišti Mnichovo Hradiště a je vzdálený cca 500 metrů od showroomu. Vozidlo je pojištěno s 10% spoluúčastí na havarijním pojištění. Na místě máte možnost dokoupení úplného zproštění spoluúčasti na havarijním pojištění za 399,– Kč. K realizaci zážitku se neváže ani skládání kauce či zálohy a ani podpis směnky. Po celou dobu je s vámi ve voze přítomný instruktor.

Balíček obsahuje: instruktáž a seznámení se závodním vozem, 4 kola v Porsche 911 Carrera GT3, havarijní pojištění vozidla ve standardním rozsahu, včetně PHM.

Balíček neobsahuje: dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Sezóna: 1. duben – 31. říjen (středa – neděle)

Počet osob: 1

Doprovod: max. 2 osoby za doplatek 299 Kč/osoba. Řídit smí jen držitel poukazu.

Počasí: počasí má vliv – polygon musí být sjízdný. Minimální denní teplota musí být vyšší než 5 stupňů. Maximální teplota nesmí být více jak 25 stupňů. V případě nepříznivých klimatických podmínek bude vypsán náhradní termín, kterému je nutné se přizpůsobit.

Zdravotní stav: dobrý zdravotní stav. Účastník akce musí být způsobilý pro řízení motorového vozidla a nesmí být pod vlivem jakýchkoliv omamných a návykových látek.

Oblečení: pohodlné, pevná nebo sportovní obuv.

Poznámka: ve voze je možné mít další dva spolujezdce. Za jednoho spolujezdce je účtován poplatek 299,–Kč. Pro jízdy budou vypsány speciální termíny, kterým se bude potřeba přizpůsobit. Dodavatel si vyhrazuje právo změnit termín či vozidlo samotné v těchto případech: náhlá technická závada, či havárie objednaného vozidla, nepříznivé klimatické podmínky, uzavření letiště ze strany majitele letištní plochy. Na místě lze dokoupit připojištění na nulovou spoluúčast za 399,–Kč, ale i videozáznam z jízdy za 449,– Kč.Trasa: http://www.showcars.cz/brezina/

Platnost poukazu do: 31.12.2019

Součástí zásilky je zážitkový poukaz a průvodní dopis, sloužící k čerpání zážitku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Region Středočeský kraj
Určení muž