Allegria jízda sportovní motorovou lodí Praha - Modřany

Značka: Allegria Náš kód: 100002984046

Partnerský prodejNovinka

Allegria jízda sportovní motorovou lodí Praha - Modřany

Představujeme zážitkový poukaz Jízda sportovní motorovou lodí, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých. Celý popis

1399

1 399 Kč včetně DPH

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100002984046

Popis

Popis produktu

Představujeme zážitkový poukaz Jízda sportovní motorovou lodí, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Tento zážitek poskytuje Firma na zážitky, s.r.o.

Lokalita: Praha – Modřany

Průběh: na zážitek se dostavte nejméně 10 min. před plavbou. Po příchodu na místo předáte svůj zážitkový poukaz a seznámíte se s programem. Současně podepíšete dokumenty, které jsou k realizaci plavby potřebné. Čeká vás cca 20 min. plavba motorovou lodí Yamaha AR230 HO. Na místě máte možnost dokoupení úplného zproštění spoluúčasti na pojištění za 399,– Kč. K realizaci zážitku se neváže ani skládání kauce či zálohy a ani podpis směnky. Po celou dobu je s vámi na palubě přítomný instruktor.

Balíček obsahuje: cca 20 minut plavby motorovou lodí Yamaha AR230 HO, kdy řídíte vy (plavba probíhá na řece Vltava a trasa je dlouhá 16 km), PHM, instruktáž a seznámení se s lodí, pojištění ve standardním rozsahu.

Balíček neobsahuje: dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Sezóna: 1. duben – 31. říjen

Počet osob: 1

Doprovod: je možný za poplatek 199,–/osoba. Maximální počet je 8 osob.

Počasí: nemá vliv, plavba je možná téměř za každého počasí.

Zdravotní stav: příznivý zdravotní stav.

Oblečení: oblečení závisí na počasí. Na loď je třeba mít na přezutí čisté boty či přezůvky se světlou podrážkou. Doporučujeme sportovní oblečení. Za příznivého počasí se můžete po lodi pohybovat bosí. Doporučujeme mít s sebou i nepromokavou bundu.

Poznámka: na lodi s vámi pluje zástupce provozovatele zážitku. Možností je také vzít s sebou až 8 spolujezdců (vhodné od 6 let), z nichž každý zaplatí na místě 199,–Kč – řídí pouze držitel poukazu. Loď je možné řídit od 16 let věku (u osob mladších 18 let je řízení podmíněno souhlasem zákonného zástupce, který podepisujete v místě konání). Dále je možné dokoupit video záznam, který je pořízen během plavby z kamery GoPRO umístěné na lodi. Cena videonahrávky z jízdy včetně karty Micro SDHC 16GB Class10 je 449,–Kč. Rezervaci je možné zrušit nebo změnit nejpozději sedm dní před zamluveným termínem.

Platnost poukazu do: 31.12.2019

Součástí zásilky je zážitkový poukaz a průvodní dopis, sloužící k čerpání zážitku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Region Praha
Určení muž