Allegria jízda v Lamborghini Gallardo - 10 minut Vestec u Prahy

Značka: Allegria Náš kód: 100002735412

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Allegria jízda v Lamborghini Gallardo - 10 minut Vestec u Prahy

Představujeme zážitkový poukaz Jízda v Lamborghini Gallardo – 10 minut, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých. Celý popis

1599

1 599 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100002735412

Popis

Popis produktu

Představujeme zážitkový poukaz Jízda v Lamborghini Gallardo – 10 minut, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Tento zážitek poskytuje Firma na zážitky, s.r.o.

Lokalita: Vestec u Prahy

Průběh: na místo konání je nutné dostavit se minimálně 15 minut před dohodnutým časem. Před jízdou odevzdáte dárkový poukaz a vyplníte dokumenty, které jsou nutné k absolvování jízdy. Poté zamíříte k vozidlu, u kterého se můžete vyfotit a zeptat se instruktora na vše, co Vás zajímá. Jakmile budete připraven, sednete si do auta a instruktor Vám řekne vše, co je nutné vědět před vyjetím. Po celou dobu jízdy Vás bude instruktor navigovat a taktéž se bude starat o Vaše bezpečí, abyste si mohli plnými doušky vychutnávat svou životní jízdu. Neplatíte žádnou kauci ani pojištění, nepodepisujete žádné směnky. Jízda probíhá za běžného provozu. Je nutné přizpůsobit se aktuálnímu provozu a dopravním předpisům.

Balíček obsahuje: 10 minut jízdy ve voze, instruktáž a seznámení s vozidlem, havarijní pojištění, dálniční známku (cca 10 km).

Balíček neobsahuje: dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku, PHM.

Sezóna: 1. duben – 31. říjen

Počet osob: 1

Doprovod: je možný pouze jako divák.

Počasí: má vliv (při hustém dešti se nejezdí)

Zdravotní stav: příznivý zdravotní stav. Řidič nesmí být pod vlivem návykových či omamných látek, ani pod vlivem alkoholu.

Oblečení: pohodlné

Poznámka: u tohoto zážitku je nutné se přizpůsobit vypsaným termínům od dodavatele (obvykle 3 termíny v měsíci). Řízení vozu není omezeno věkovou hranicí, jediné, co potřebujete, je řidičské oprávnění sk. B. Pokud nemáte řidičský průkaz, nevadí! Zážitek si můžete užít i na místě spolujezdce se zkušeným instruktorem za volantem. Doprovod se může s vozem vyfotit a dokonce si do něj i sednout – a i to je zaručený zážitek. Vaše děti svezeme v našem elektrickém miniFerrari, nebo miniLamborghini.

Platnost poukazu do: 30.06.2020

Součástí zásilky je zážitkový poukaz a průvodní dopis, sloužící k čerpání zážitku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Region Středočeský kraj
Určení muž