Allegria jízda v závodní buggy na uzavřené trati Přerov

Značka: Allegria Náš kód: 100002333402

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Allegria jízda v závodní buggy na uzavřené trati Přerov

Představujeme zážitkový poukaz Jízda v závodní buggy na uzavřené trati, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých. Celý popis

2799

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100002333402

Popis

Popis produktu

Představujeme zážitkový poukaz Jízda v závodní buggy na uzavřené trati, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Tento zážitek poskytuje Firma na zážitky, s.r.o.

Lokalita: Přerov

Průběh: na místo konání se dostavte min. 15 minut před začátkem jízdy, předložíte poukaz, OP a řidičské oprávnění sk. B. Následně spolu s hosteskou vyplníte smlouvu o pronájmu buggy. Poté se obléknete do kombinézy, která Vám bude zapůjčena spolu s kuklou, helmou a rukavicemi. Nakonec se usadíte do buggy a personál Vám vysvětlí její ovládání, nastaví Vám 5ti bodové pásy a seznámí Vás s tratí. Na místě si můžete dokoupit záznam z jízdy za 300 Kč, který Vám bude zaslán přes úschovnu na e-mail, který nahlásíte. Kvůli bezpečnosti jezdí na trati vždy jen jedna buggy.

Balíček obsahuje: exkluzivní pronájem dráhy, 5 kola v buggy Motor Suzuki GSX-R 600ccm, instruktáž, PHM, zázemí týmu, zapůjčení závodního vybavení (rukavice, kukla, helma, kombinéza).

Balíček neobsahuje: dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Sezóna: duben – říjen (o víkendech)

Počet osob: 1

Doprovod: je možný (více v poznámce)

Počasí: má vliv

Zdravotní stav: příznivý zdravotní stav, řidič nesmí být pod vlivem omamných či návykových látek ani alkoholu.

Oblečení: pohodlné oblečení, sportovní uzavřenou obuv

Poznámka: cena za záznam se může měnit (cena se řídí vždy dle aktuálního ceníku provozovatele zážitku). Doprovod do areálu není omezen počtem. Pro diváky jsou na trati vyhrazená místa, ze kterých je možné fotit, případně natáčet. Maximální váha je 130 kg, výška 160 – 210 cm, min. věk 18 let. Při rezervaci je nutné se přizpůsobit vypisovaným termínům od dodavatele (obvykle 2 – 4 termíny/měsíc).

Platnost poukazu do: 30.06.2021

Součástí zásilky je zážitkový poukaz a průvodní dopis, sloužící k čerpání zážitku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Region Olomoucký kraj
Určení muž