Allegria krmení kočkovitých šelem Radostice

Značka: Allegria Náš kód: 100004039444

Partnerský prodejVýprodej

Allegria krmení kočkovitých šelem Radostice

Představujeme zážitkový poukaz Krmení kočkovitých šelem, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých. Celý popis

5299
6 690 Kč
5 299 Kč
-20%

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100004039444

Popis

Popis produktu

Představujeme zážitkový poukaz Krmení kočkovitých šelem, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Tento zážitek poskytuje Firma na zážitky, s.r.o.

Lokalita: Radostice

Průběh: kočkovité šelmy jsou většinou nejaktivnější ve večerních a nočních hodinách, kdy loví, nabízíme Vám proto zážitkový program, který končí jejich krmením v této denní době. Některé šelmy jsoui při krmení kontaktní. Začátek je dle ročního období a končí v podvečer krmením (program může být upraven asi o půl hodiny dle aktuálního počasí – jasno nebo zataženo). Po příchodu proběhne krátké školení o bezpečnosti a chování v přítomnosti šelem, následuje přímý vstup do výběhů kanadských rysů, ocelotů a karakalů a komentovaná prohlídka, během které se dozvíte vše o životě chovaných druhů v přírodě i v zajetí, o jejich krmení, reprodukci, enrichmentu, ochočení, veterinární péči, jak vybudovat a vybavit bezpečný výběh pro daný druh šelmy. Uvidíte přípravu krmení pro šelmy (můžete se i sami na přípravě podílet) a šelmy si rovněž sami nakrmíte. Po celou dobu je možné filmovat a fotografovat se se šelmami. Fotografie v digitální podobě pro klienty zajistíme i my. U krmení je možný i kontakt s některými šelmami (oceloti). Délka programu může být ovlivněna počasím a aktuálním stavem a náladou šelem. Začátek programu dle přehledu v otázkách a odpovědích u zážitku na webu.

Balíček obsahuje: výklad a školení o bezpečnosti a chování v přítomnosti šelem, vstup do expozic a komentovaná prohlídka, příprava krmení pro šelmy včetně samotného krmení.

Balíček neobsahuje: dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku

Sezóna: celoročně

Počet osob: 2

Doprovod: je možný za poplatek (maximální počet osob na zážitku jsou 4)

Počasí: má vliv (trvalý déšť nebo i přes den extrémní mráz)

Zdravotní stav: příznivý zdravotní stav

Oblečení: outdoorové, případně pracovní

Poznámka: minimální věk 18 let. Pro rodinu s dětmi lze program po dohodě upravit. Chovatel si vyhrazuje po dohodě s klientem změnu termínu či úpravu programu v případě nepříznivého počasí (trvalý déšť, silný mráz, extrémní vedro apod.) či indispozice některého zvířete. Po dohodě lze zážitek uskutečnit i dopoledne, dle ročního období i v brzkém odpoledni. Červen – září mohou být víkendové termíny obsazeny i několik měsíců předem. Programy lze realizovat od pondělí do neděle.

Platnost poukazu do: 31.03.2020

Součástí zásilky je zážitkový poukaz a průvodní dopis, sloužící k čerpání zážitku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Region Jihomoravský kraj
Určení muž