Allegria lamborghini Gallardo LP560 vs. Ford Mustang GT 5.0 Olomouc

Značka: Allegria Náš kód: 100004465273

Partnerský prodejNovinka

Allegria lamborghini Gallardo LP560 vs. Ford Mustang GT 5.0 Olomouc

Projeďte se ve dvou nadupaných supersportech: Lamborghini Gallardo LP560 a Ford Mustang GT 5.0. Kdy jindy budete moci řídit takové 2 vozy a porovnat jejich výkon, klady i zápory? Neplatíte žádnou kauci ani pojištění, nepodepisujete žádné směnky. Stačí si jen zarezervovat termín a pak si… Celý popis

3499
3 499 Kč včetně DPH

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100004465273

Popis

Popis produktu

Projeďte se ve dvou nadupaných supersportech: Lamborghini Gallardo LP560 a Ford Mustang GT 5.0. Kdy jindy budete moci řídit takové 2 vozy a porovnat jejich výkon, klady i zápory? Neplatíte žádnou kauci ani pojištění, nepodepisujete žádné směnky. Stačí si jen zarezervovat termín a pak si jen užívat stoupající hladiny adrenalinu. A věřte, že na jízdu v těchto krasavcích nikdy nezapomenete!

Tento zážitek poskytuje Firma na zážitky, s.r.o.

Lokalita: Olomouc

Průběh: na místo konání je nutné se dostavit minimálně 15 minut před dohodnutým časem. Před jízdou odevzdáte dárkový poukaz a vyplníte dokumenty, které jsou nutné k absolvování jízdy. Poté zamíříte k vozidlu, u kterého se můžete vyfotit a zeptat se instruktora na vše, co Vás zajímá. Jakmile budete připraven, sednete si do auta a instruktor Vám řekne vše, co je nutné před vyjetím vědět. Po celou dobu jízdy Vás bude instruktor navigovat a taktéž se bude starat o Vaše bezpečí, abyste si mohli plnými doušky vychutnávat svou životní jízdu.

Balíček obsahuje: Lamborghini Gallardo LP560 vs. Ford Mustang GT 5.0, 10 + 15 minut (celkem 25 minut) včetně PHM.

Balíček neobsahuje: dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku

Sezóna: 1. 4. – 31. 10. (duben – říjen)

Počet osob: 1

Doprovod: je možný, pouze jako divák

Počasí: má vliv (při hustém dešti se nejezdí)

Zdravotní stav: příznivý zdravotní stav

Oblečení: pohodlné

Poznámka: u tohoto zážitku je nutné se přizpůsobit vypsaným termínům od dodavatele (obvykle 3 termíny v měsíci). Řízení vozu není omezeno věkovou hranicí. Jediné, co potřebujete, je řidičské oprávnění sk. B. Pokud nemáte řidičský průkaz, nevadí! Zážitek si můžete užít i na místě spolujezdce se zkušeným instruktorem za volantem. Doprovod se může s vozem vyfotit, a dokonce si do něj sednout – a i to je zaručený zážitek. Vaše děti svezeme v našem elektrickém miniFerrari nebo miniLamborghini.

Platnost poukazu do: 30.06.2020

Součástí zásilky je zážitkový poukaz a průvodní dopis, sloužící k čerpání zážitku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Region Olomoucký kraj
Určení muž