Allegria paragliding – tandemový let Exclusive se záznamem

Značka: Allegria Náš kód: 100002826026

Partnerský prodej

Allegria paragliding – tandemový let Exclusive se záznamem

Představujeme zážitkový poukaz Paragliding – tandemový let Exclusive se záznamem, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých. Celý popis

2590
2 590 Kč včetně DPH

Popis

Popis produktu

Představujeme zážitkový poukaz Paragliding – tandemový let Exclusive se záznamem, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Tento zážitek poskytuje Firma na zážitky, s.r.o.

Lokalita: Beskydy

Průběh: před vlastním letem probíhá krátká příprava letu včetně instrukcí pro start a přistání. Bude Vám nastavena sedačka a přilba na Vaši velikost a s pilotem si nacvičíte sílu a rychlost potřebnou pro rozběh při startu. Poté si zapnete přilbu i sedačku a pilot se i s Vámi připoutá ke kluzáku. Následuje krátký rozběh směrem z kopce dle pokynů instruktora a pak již samotný let. Během tandemového letu budete sedět před instruktorem a budete tak mít dokonalý výhled na okolní krajinu z výšky až 500 m. Přistání na padákovém kluzáku je nenáročné, jedná se většinou jen o dokročení na zem. Poslední fáze zahrnuje balení kluzáku.

Balíček obsahuje: instruktáž (10 – 15 minut), tandemový let s instruktorem (let trvá cca 5 – 20 minut podle aktuálních meteorologických podmínek), videozáznam.

Balíček neobsahuje: dopravu na místo konání, produkty a služby nad rámec balíčku.

Sezóna: březen – září

Počet osob: 1

Doprovod: je možný

Počasí: má vliv na aktivitu – létá se při slabém a středně silném větru do 7 m/s

Zdravotní stav: příznivý, zážitek není vhodný pro sluchově postižené kvůli podávaným instrukcím při letu.

Oblečení: pevnější obuv, dlouhé kalhoty, větruvzdorná bunda, sluneční brýle

Poznámka: celková délka letu obsahující přesun na startoviště, instruktáž, samotný let a sbalení padáku trvá 60–90 minut. Tandemový paragliding mohou absolvovat dospělí i děti. Rozhodující je váha v rozmezí 5 – 115 kg

Platnost poukazu do: 31.12.2019

Součástí zásilky je zážitkový poukaz a průvodní dopis, sloužící k čerpání zážitku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Region Moravskoslezský kraj
Určení muž