Allegria pilotem vrtulníku

Značka: Allegria Náš kód: 100000759082

Partnerský prodej

Allegria pilotem vrtulníku

Představujeme zážitkový poukaz Pilotem vrtulníku, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých. Celý popis

7200
7 200 Kč včetně DPH

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100000759082

Popis

Popis produktu

Představujeme zážitkový poukaz Pilotem vrtulníku, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Tento zážitek poskytuje Firma na zážitky, s.r.o.

Lokalita: Hradec Králové

Průběh: po příjezdu na letiště v Hradci Králové předáte svůj zážitkový poukaz. Samotnému letu bude předcházet instruktáž v učebně a po malém občerstvení si vyzkoušíte jaké je to být opravdovým pilotem vrtulníku. Po dokončení letu obdržíte certifikát o absolvování kurzu a do týdne sestříhané video z letu přes web.

Balíček obsahuje: individuální půlhodinový kurz řízení vrtulníku, cca 30 minut letu, občerstvení v podobě kávy, nebo minerální vody, certifikát o absolvování kurzu, sestříhané video z letu.

Balíček neobsahuje: dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Sezóna: celoročně

Počet osob: 1

Doprovod: doprovod je možný, ale do vrtulníku smí jen držitel poukazu

Počasí: má vliv – nepříznivé povětrnostní podmínky a zhoršená viditelnost mohou ovlivnit bezpečnost letu (let bude zrušen a bude dohodnut nový termín)

Zdravotní stav: příznivý zdravotní stav

Oblečení: pohodlné dle vlastního uvážení

Poznámka: od 15 let (u nezletilých osob je nutný písemný souhlas zákonného zástupce) – maximální hmotnost obdarovaného je 130 kg. V případě nepřízně počasí, či zásahu vyšší moci, která by mohla ovlivnit Vaši bezpečnost, budete dodavatelem informováni a to i v den letu. Současně s Vámi bude sjednán náhradní termín pro let.

Platnost poukazu do: 31.12.2019

Součástí zásilky je zážitkový poukaz a průvodní dopis, sloužící k čerpání zážitku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Region Královéhradecký kraj
Určení muž