Allegria pobyt na plachetnici

Značka: Allegria Náš kód: 100002788110

Partnerský prodej

Allegria pobyt na plachetnici

Představujeme zážitkový poukaz Pobyt na plachetnici, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých. Celý popis

5100
5 100 Kč včetně DPH

Popis

Popis produktu

Představujeme zážitkový poukaz Pobyt na plachetnici, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Tento zážitek poskytuje Firma na zážitky, s.r.o.

Lokalita: Lipenská přehrada

Průběh: po příchodu na místo konání předáte zážitkový poukaz. Nalodění proběhne večer v 19 h., dostavte se prosím včas. Vylodění probíhá třetí den v 16 h. Vratná kauce je stanovena na 5.000,– Kč. Z hygienických důvodů se zážitku nesmí účastnit Vaši zvířecí miláčci. Spotřebu PHM nad rámec bude nutné uhradit na místě konání zážitku. V den nástupu na plachetnici se nevyplouvá, pouze Vám bude předána plachetnice, provedena instruktáž a ubytujete se.

Balíček obsahuje: poukázku v hodnotě 5100,– Kč. Můžete ji využít u Noe´s sailing například na tento balíček služeb: 2× přespání na plachetnici s přívěsným motorem Jeanneau Flirt 20, FFA 20, Sun Way 20 nebo Sheriff 20 pro max. 4 osoby; 2× celodenní plavba na plachetnici; záchranné vesty; 5 litrů PHM.

Balíček neobsahuje: doprava na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku

Sezóna: květen – 15. říjen

Počet osob: 2–4

Doprovod: není možný

Počasí: nelze uskutečnit při extrémních povětrnostních podmínkách – silný vítr (nad 15 m/s), bouřka, vytrvalý déšť

Zdravotní stav: příznivý

Oblečení: kvalitní oblečení, sportovní boty bez černé podrážky

Poznámka: jachting je úzce spjat s počasím, proto je nutné připravit se jak na slunečné (tj. opalovací krém, sluneční brýle, čepice atd.), tak na chladnější počasí s přeháňkami (tj. větrovka, svetr, pláštěnka atd.). Termín využití zážitku rezervujte ideálně 4 týdny předem. Vzhledem k oblíbenosti zážitku jsou víkendy nejvíce vytíženy. Zážitek můžete čerpat i ve všední dny. Subjektivně špatné počasí jako: je moc teplo…je moc zima…, není důvodem ke zrušení termínu a vznesení požadavku na termín náhradní. Důvodem je pouze objektivně nepříznivé počasí (předpověď), tj. vytrvalý déšť, silný vítr (nad 15 m/s, bouřky, atd.). V takovém případě vás budeme kontaktovat ohledně zrušení termínu a stanovení náhradního.Pro lepší přípravu na absolvování zážitku doporučujeme shlédnout instruktážní video na našem webu, které najdete v detailu zážitku.

Platnost poukazu do: 31.12.2019

Součástí zásilky je zážitkový poukaz a průvodní dopis, sloužící k čerpání zážitku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Region Jihočeský kraj
Určení pár