Allegria pobyt plný indické relaxace

Značka: Allegria Náš kód: 100000695002

Partnerský prodej

Allegria pobyt plný indické relaxace

Představujeme zážitkový poukaz Pobyt plný indické relaxace, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých. Celý popis

5980
5 980 Kč včetně DPH

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100000695002

Popis

Popis produktu

Představujeme zážitkový poukaz Pobyt plný indické relaxace, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Tento zážitek poskytuje Firma na zážitky, s.r.o.

Lokalita: Zvánovice

Průběh: po příjezdu do Lesních lázní předáte na recepci svůj zážitkový poukaz. Následně budete ubytováni. První den se bude konat vonná bylinná koupel v masážní vaně a ayurvédská masáž. Následovat bude odpočinek s bylinným čajem. Druhý den si odpočinete při Pinda Svéda masáži. Check in: od 14 h. a check out: do 11 h.

Balíček obsahuje: poukázku v hodnotě Kč 5980,– Kč, kterou můžete využít na Lesních Lázních Zvánovice například na tento balíček služeb: 2 noci ubytování vč. bohaté snídaně (možnost ubytování v komfortním Lesním apartmánu BEZ příplatku), uvítací ayurvédský pitta čaj – pro uklidnění a vyrovnanost, vonná bylinná koupel v masážní vaně (cca 15 min.), ayurvédská masáž Abhyanga – masáž obličeje s aktivací marma bodů a uvolňující masáž hlavy – 30 min., odpočinek za zvuku sitáru s bylinným čajem – 20 min., Pinda Svéda masáž – 45 min. – bylinnými měšci nahřívanými v teplém ayurvédském oleji. Měšce se přikládají na části těla, následuje domasírování tlakovou masáží pro dokonalé uvolnění.

Balíček neobsahuje: služby a produkty nad rámec hodnoty poukazu

Sezóna: celoročně

Počet osob: 2

Doprovod: není možný

Počasí: nemá vliv

Zdravotní stav: příznivý zdravotní stav. Doporučení před pobytem a v jeho průběhu pro znásobení účinků masáží a koupele:

  1. v jídle se během pobytu vyvarujte alkoholických nápojů, dále nápojů s obsahem kofeinu, vynechte mléčné výrobky, výrobky s bílým cukrem a červené maso;
  2. co nejvíce odpočívejte, věnujte se příjemným fyzickým aktivitám, nezatěžujte nervovou soustavu např. nadměrným hlukem, sledováním násilí v televizi apod. c) pokud možno uléhejte do 22.00 hod.

    Oblečení: pohodlné, možno např. i outdoorové apod.

    Platnost poukazu do: 31.12.2019

Součástí zásilky je zážitkový poukaz a průvodní dopis, sloužící k čerpání zážitku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Region Středočeský kraj
Určení pár