Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 6799900

Allegria pobyt s dětmi v Tančícím domě

Allegria pobyt s dětmi v Tančícím domě

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Výprodej
Představujeme zážitkový poukaz Pobyt s dětmi v Tančícím domě****, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých. Celý popis
Ušetříte 6 000 Kč 17 500 Kč
11 500 Kč
Prodává Allegria
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
Ušetříte 6 000 Kč 17 500 Kč
11 500 Kč
Levněji s novou kartou za

1.6.2022 - 2.6.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Představujeme zážitkový poukaz Pobyt s dětmi v Tančícím domě****, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Tento zážitek poskytuje Firma na zážitky, s.r.o.

Lokalita: Praha

Průběh: Po příchodu na místo konání předáte na recepci svůj zážitkový poukaz a Váš nezapomenutelný pobyt v Tančícím domě může začít. Check – in je ve 14 hod. a check – out pak v 11 hod. Nutno přihlédnout k otevírací době Pražské zoo.

Balíček obsahuje: Poukázku v hodnotě 11 500,– Kč. Můžete ji využít v hotelu Tančící dům**** například na tento balíček služeb: 2 noci v River Royal Suite s výhledem na Prahu (2 dvoulůžkové pokoje propojené spojenými dveřmi s možností přistýlky pro 4–5 osob), 2× bohatá snídaně s výhledem na Pražský Hrad pro vaši rodinu (4–5 osob), welcome drink v Ginger&Fred restauraci pro celou rodinu, miska s ovocem a filtrovaná voda na pokoji, vstup na vyhlídkovou terasu Tančícího domu pro celou rodinu, 1× káva nebo domácí limonáda v kavárně s výhledem na řeku pro celou rodinu, 1× rodinné vstupné do pražské ZOO, parkování v hlídaných garážích vzdálených 5 min chůze od Tančícího domu.

Balíček neobsahuje: Služby a produkty nad rámec hodnoty poukazu. Na místě se hradí poplatek městu. Cena se mění v závislosti na rozhodnutí města.

Sezóna: Celoročně.

Délka trvání zážitku: 3 dny/2 noci.

Počet osob: 2 dospělí a až 3 děti.

Doprovod:

Počasí:

Zdravotní stav:

Oblečení:

Poznámka: VYBAVENÍ 2× DELUXE POKOJ, v každém pokoji: King size postel, kávovar, LCD TV se satelitem, telefon, minibar, trezor, klimatizace, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, toaleta, bidet, vyhřívaná podlaha. Další extra noc je možné doobjednat při rezervaci termínu a uhradit ji na recepci hotelu při čerpání zážitku.

Platnost poukazu do: 31.12.2022

Součástí zásilky je zážitkový poukaz a průvodní dopis, sloužící k čerpání zážitku.