Allegria pobyt v Peci pod Sněžkou Pec pod Sněžkou

Značka: Allegria Náš kód: 100000643128

Partnerský prodej

Allegria pobyt v Peci pod Sněžkou Pec pod Sněžkou

Představujeme zážitkový poukaz Pobyt v Peci pod Sněžkou, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých. Celý popis

15000
15 000 Kč včetně DPH

Popis

Popis produktu

Představujeme zážitkový poukaz Pobyt v Peci pod Sněžkou, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Tento zážitek poskytuje Firma na zážitky, s.r.o.

Lokalita: Pec pod Sněžkou

Průběh: pro rezervaci balíčku je nutné se spojit s dodavatele a nahlásit mu druh ubytování, jeho délku a případně další služby, které chcete čerpat. Pokud hodnota zvoleného balíčku překročí hodnotu poukazu, který vlastníte, je nutné takový balíček doplatit na místě konání zážitku. Po domluvě ubytování a služeb s dodavatelem si s ním dohodnete termín využití. Následně Vám bude termín potvrzen také e-mailem. Po příjezdu na místo konání, v domluvený den a hodinu, předáte svůj zážitkový poukaz na recepci, kde se také seznámíte s detaily pobytu. Poté budete ubytováni. Ubytování a služby nad rámec hodnoty poukazu hradíte na místě konání zážitku. Služby pro čerpání poukazu, inspiraci pro sestavení balíčku či přímo výběr již sestaveného balíčku dodavatelem můžete vybrat přímo na https://www.pecr.cz/ . Poukaz lze čerpat pouze jednorázově. Check – in: od 15:00 do 20:00, check – out: od 8:00 do 10:00.

Balíček obsahuje: poukázku v hodnotě 15 000,– Kč. Můžete ji využít v Hotelu Pecr**** na Vámi zvolený balíček služeb (nedílnou součástí balíčku je vždy ubytování a k němu je možné zvolit další služby, které hotel nabízí). Vybírat můžete na https://www.pecr.cz/ 

Balíček neobsahuje: služby a produkty nad rámec hodnoty poukazu.

Sezóna: celoročně

Počet osob: 1–4 osoby

Doprovod: není možný

Počasí: nemá vliv

Zdravotní stav: příznivý zdravotní stav – dle zamýšlených aktivit.

Oblečení: pohodlné/společenské/outdoorové – dle zamýšlených aktivit

Poznámka: poukaz platí pouze pro objednávku, součástí které je ubytování. Poukaz je nutné čerpat jednorázově. Apartmány jsou s max. kapacitou 1–4 osoby.

Platnost poukazu do: 31.12.2019

Součástí zásilky je zážitkový poukaz a průvodní dopis, sloužící k čerpání zážitku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Region Královéhradecký kraj
Určení muž