Allegria rančerský týden ve srubu pro celou rodinu

Allegria rančerský týden ve srubu pro celou rodinu

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Představujeme zážitkový poukaz Rančerský týden ve srubu pro celou rodinu, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých. Celý popis
22 750 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Doprava zdarma
Partner: Allegria

Skladem u partnera 5+ kusů

2.12.2021 - 3.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Allegria

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100004051601

Popis

Představujeme zážitkový poukaz Rančerský týden ve srubu pro celou rodinu, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Tento zážitek poskytuje Firma na zážitky, s.r.o.

Lokalita: Bystrá nad Jizerou

Průběh: po odevzdání poukazu a ubytování následuje prohlídka ranče, možnost ježdění na koni, zkouška farmářských prací (kácení stromu, práce s motorovou pilou, jízda traktorem, kovárna), můžete pomoci s péčí o koně, ovce, králíky či krávy. Večer možnost posezení na terase srubu, u táboráku případně v grill baru. Check in 14:00 a check out 10:00.

Balíček obsahuje: poukázku v hodnotě 22.750,– Kč. Můžete ji využít na Ranči Bystrá například na tento balíček služeb: 7× ubytování s plnou penzí pro celou rodinu, welcome drink, 4× 2 klobásky na gril, které si ugrilujete na venkovním grilu či ohništi a 2 piva pro dospělé, pro děti na výběr z nabídky tří nealkoholických nápojů 0,3l, využití vyhřívaného bazénu se slanou vodou, jednu z aktivit, kterou ranč nabízí, pro každého člena rodiny (výuka jízdy na koni, jízda traktorem, výuka lasování, farmářské práce, kovářskou dílnu). Aktivity nad rámec balíčku lze dokoupit na místě.

Balíček neobsahuje: služby a produkty nad rámec hodnoty poukazu

Sezóna: celoročně (kromě 22.12.-3.1)

Délka trvání zážitku: 8 dní/7 nocí

Počet osob: 2 + 2 děti

Doprovod: je možný po dohodě

Počasí: nemá vliv, omezuje pouze možnosti posezení u táboráku

Zdravotní stav: příznivý

Oblečení: pohodlné outdoorové oblečení dle aktuálního počasí, doporučujeme jeansy, košile v letním období

Poznámka: ranč nabízí aktivity: výuka jízdy na koni, jízda traktorem, výuka lasování, farmářské práce, kovářskou dílnu. Posedět můžete v příjemné kavárně. V případě 5. či 6. člena rodiny navíc je ubytování a strava dle ceníku dodavatele. Pobyt se koná od soboty do soboty. Je zde možnost platit kartami VISA, Mastercard, American Express a podobně. Obědy každý den ve 12:00, večeře v 19:00. Check in 14:00. Srub je nadstandardně vybaven – pračka, LCD televize,fén…Celý areál je vykrytý signálem WIFI sítě.

Platnost poukazu do: 31.03.2022

Součástí zásilky je zážitkový poukaz a průvodní dopis, sloužící k čerpání zážitku.